Ubytujte sa priamo uprostred Národného parku Slovenský raj v obľúbenom trojhviezdičkovom Park Hoteli Čingov v Smižanoch. Privítajú vás fľašou vína a pochutnáte si na výbornej polpenzii formou bufetu. Z hotela to budete mať blízko k všemožným turistickým cieľom, od upokojujúcich lesov a kopcov až po ľadovú jaskyňu alebo aquapark, do ktorého navyše získate vstup zdarma.

O ubytovaní

Ideálna poloha Park Hotelu Čingov *** zabezpečuje, že sa na svojom pobyte rozhodne nebudete nudiť. Všade okolo vás sa rozprestiera Slovenský raj, ktorý nebol vyhlásený národným parkom náhodou. Pokiaľ si v hoteli zapožičiate bicykel, budete môcť preskúmať okolitú prírodu aj na bicykli. Či už cestujete sami, alebo s deťmi, AquaCity Poprad stojí za návštevu v každom prípade. V zime si zase budete môcť užiť parádnu lyžovačku, najbližšia zjazdovka sa nachádza približne 11,5 km a 37 km už stoja samotné Vysoké Tatry so všetkými svojimi parádnymi lyžiarskymi strediskami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách s veľkým balkónom, v ktorých nájdete WiFi, TV, písací stôl so stoličkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Hotel ponúka stravu formou polpenzie, kedy si raňajky aj večere budete môcť prispôsobiť aktuálnym chutiam a nálade -⁠⁠ oboje je formou bufetu. Hotel ponúka aj vlastnú reštauráciu a bar. V jedálnom lístku nájdete okrem typických slovenských jedál i rôzne špeciality, ktoré miestni kuchári pravidelne obmieňajú.

Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko , Smižany
Slovenská republika

+421 53 442 20 22

recepcia@parkhotelcingov.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zástavka
0,5 km
Aquapark
18,5 km
Zjazdovka
11,5 km

Tipy na výlet

Slovenský raj

Slovenský rajTip na výlet

Táto nádherná prírodná oblasť si vyslúžila vďaka svojej jedinečnosti pomenovanie Národný park Slovenský raj. Vydajte sa po drevených a železných rebríkoch, sústave lávok a viac ako 300 km značených trás cez divoké lesy a pozdĺž riek až k vyhliadkam, z ktorých budete mať Slovenský raj ako na dlani. Medzi najznámejšie turistické trasy patria Suchá Belá, Prielom Hornádu alebo výstup na Tomášovský výhľad, ktorý vás očarí rozhľadom na Vysoké Tatry aj do hlbokej rokliny. Príjemnú prechádzku si môžete v Slovenskom raji užiť v akomkoľvek ročnom období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany sa nachádza Sovia skala, pomenovaná po svojich častých vtáčích návštevníkoch. Zo skaly sa vám naskytne pekná vyhliadka do okolia.

Viac informácií
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov
Tomášovský výhľad
Tomášovský výhľad