Park Hotel Čingov ***

Park Hotel Čingov ***

Čingov – Hradisko, Smižany
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
18,5 km
Zjazdovka
11,5 km

O ubytovaní

Ideálna poloha Park Hotelu Čingov *** zabezpečuje, že sa na svojom pobyte rozhodne nebudete nudiť. Všade okolo vás sa rozprestiera Slovenský raj, ktorý nebol vyhlásený národným parkom náhodou. Pokiaľ si v hoteli zapožičiate bicykel, budete môcť preskúmať okolitú prírodu aj na bicykli. Či už cestujete sami, alebo s deťmi, AquaCity Poprad stojí za návštevu v každom prípade. V zime si zase budete môcť užiť parádnu lyžovačku, najbližšia zjazdovka sa nachádza približne 11,5 km a 37 km už stoja samotné Vysoké Tatry so všetkými svojimi parádnymi lyžiarskymi strediskami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách s veľkým balkónom, v ktorých nájdete WiFi, TV, písací stôl so stoličkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Hotel ponúka stravu formou polpenzie, kedy si raňajky aj večere budete môcť prispôsobiť aktuálnym chutiam a nálade -⁠⁠ oboje je formou bufetu. Hotel ponúka aj vlastnú reštauráciu a bar. V jedálnom lístku nájdete okrem typických slovenských jedál i rôzne špeciality, ktoré miestni kuchári pravidelne obmieňajú.