Wellness pobyty v Harkánoch

Pokoj, slniečko a pohoda. Juh Maďarska sľubuje výnimočnú dovolenku s nádychom exotiky. Vypravte sa objaviť mesto Harkány, kde nájdete termálne kúpele a všetko, čo k tomu patrí. Prechádzky kúpeľným parkom, kúpalisko so šmykľavkami a liečivé minerálne pramene - wellness pobyt v Harkánoch predčí vaše očakávania.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Užite si príjemné momenty so svojimi blízkymi v preslnených kúpeľoch Harkány s viac ako 200-ročnou tradíciou. Vykúpete sa tu v liečivej vode, ktorá obsahuje vzácny plyn karbonylsulfid. Miestne pramene sú unikátne, pretože nikde inde na svete také minerálne zloženie nenájdete. Termály vám uľavia od ťažkostí spojených s pohybovým ústrojenstvom alebo od gynekologických, kožných a reumatických problémov.

Čo očakávať od wellness pobytu v Harkánoch?

Relaxovať na wellness pobyte v Harkánoch však môžete aj vtedy, keď vás žiadne bolesti netrápia a túžite len po oddychu. Mesto Harkány so svojimi kúpeľmi je na tento účel ideálne. Prevláda tu pokoj a pohoda, a tak vedzte, že starosti a stres necháte za bránami mesta. A na čo sa presne do kúpeľov Harkány tešiť?

Nájdete tu relaxačné aj zážitkové termálne bazény alebo vodný raj Harka s masážnymi tryskami a tromi toboganmi. Pre deti je pripravený krytý vodný svet s vodopádom a jaskyňou alebo letné kúpalisko, ktoré prináša veľa zábavy pre malých aj veľkých. Dospelým zase príde vhod saunový svet, vírivky alebo masáže.

A kam vyraziť z Harkán na výlet? Neďaleko sa nachádza napríklad historické mesto Pécs so živou kultúrou a množstvom pamiatok. Aj v samotných Harkánoch objavíte niekoľko krásnych kostolov, katedrál alebo sa prejdete po kolonáde. Prekvapia vás aj štíhle minarety z dôb tureckej nadvlády v meste. Z prírodných destinácií sa môžete vydať napríklad do národného parku Hortobágy zo Zoznamu UNESCO.