Wellness pobyty pre dvoch

Túžite po dňoch plných oddychu so svojou drahou polovičkou? Vydajte sa na wellness pobyt pre dvoch. Tešiť sa môžete na neobmedzený vstup do wellness, masáže a ďalšie procedúry, vďaka ktorým sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Stácio je môj najobľúbenejší hotel z celej ponuky Travelkingu. Je to luxusný hotel s nádherným, obrovským wellness a pretože v hoteli často spia piloti, sú tu kvalitné postele a v izbách je absolútna tma. V Stáciu sa vždy úžasne vyspím. Cena je navyše vzhľadom ku kvalite veľmi priaznivá, takže je hotel dostupný pre každého. Rozhodne odporúčam.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Wellness pobyt vo dvojici je skvelý nápad pri najrôznych príležitostiach. Či už plánujete užiť si dámsku jazdu so svojou kamarátkou, alebo si vyraziť s kamarátom, či dopriať rodičom relaxačný pobyt, alebo si užiť trochu romantiky so svojou polovičkou, odpočinok a rozmaznávanie k tomu rozhodne patrí.

Ako si vybrať pobyt, kde si najviac oddýchnete?

Mnohé hotely a penzióny na Slovensku i v okolitých krajinách dnes disponujú vlastným wellness centrom. Stačí sa preto zamerať na vybavenie ubytovania a vybrať si presne to, po čom na relaxačnom pobyte najviac túžite. Vydať sa môžete za oddychom vo vírivke alebo uvoľnením v saune. Chýbať nemusí ani vnútorný bazén na plávanie i relaxovanie a v lete tiež vonkajší bazén - alebo rovno oba. A najlepšie si oddýchnete, ak si to všetko budete môcť užívať kedykoľvek počas celého pobytu - a to najlepšie na pobyte s neobmedzenou návštevou wellness.

Vyrážate na pobyt so svojou láskou a chcete si dopriať skutočnú romantiku a súkromie, aké ste už dávno nezažili? Oboje vám zaistí privátny vstup do wellness, kde si budete relax vo vírivke či saune užívať len vy dvaja. Vedzte, že takto romantická dovolenka je tiež výborným darčekom na výročie, sviatky či na Valentína.

Pokiaľ túžite po kombinácii blahodarného wellness, uvoľňujúcich masáží, parádnych liečebných procedúr a chutných oblátok, zamierte so svojou polovičkou do hotelov prepojených s kúpeľmi. Naviac sa v kúpeľoch môžete tešiť na bazény plné ozdravnej termálnej vody.

Kam vyraziť za najlepšími wellness pobytmi?

Skutočnými kráľovskými kúpeľmi a termálmi sa pýši hlavne naše susedné Maďarsko. V našej ponuke tak nájdete pobyty v drobných hoteloch aj penziónoch vzdialených len pár krokov od termálnych kúpalísk, aj vychýrené hotely prepojené s kúpeľmi, ktoré stoja v preslávených kúpeľných mestách. Za návštevu rozhodne stoja kúpele v Egri, Miskolci, v Hajdúszoboszló aj priamo v historickej Budapešti.

Kvalitou vody a služieb nezaostáva ani Slovensko, kde by ste aspoň raz za život mali navštíviť naše svetoznáme kúpele v Piešťanoch, filmovými hviezdami obľúbené Trenčianske Teplice či naše najmladšie a najmodernejšie kúpele Nimnica.

V Česku zas za oddychom vo wellness aj počas procedúr láka hlavne preslávený kúpeľný trojuholník pozostávajúci z miest nedávno zapísaných na prestížny Zoznam UNESCO - Františkovy Lázně, Mariánske Lázně a Karlove Vary. Skvelý wellness pobyt ale zažijete aj v Jeseníkoch, na južnej Morave či v samotnej Prahe.

Ak radi spájate relax vo wellness s aktívnym odpočinkom, napríklad počas turistiky, vydajte sa preskúmať pohoria v Rakúsku. Medzi kopcami tu často sídlia hotely s prvotriednymi wellness službami. Podobne je to aj v Poľsku, kde sa môžete cez deň prechádzať po poľskej strane Tatier, Beskýd či Krkonoš a večer relaxovať napríklad vo vírivke.