Wellness pobyty pre dvoch

Túžite po dňoch plných oddychu so svojou drahou polovičkou? Vydajte sa na wellness pobyt pre dvoch. Tešiť sa môžete na neobmedzený vstup do wellness, masáže a ďalšie procedúry, vďaka ktorým sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Wellness pobyt vo dvojici je skvelý nápad pri najrôznych príležitostiach. Či už plánujete užiť si dámsku jazdu so svojou kamarátkou, alebo si vyraziť s kamarátom, či dopriať rodičom relaxačný pobyt, alebo si užiť trochu romantiky so svojou polovičkou, odpočinok a rozmaznávanie k tomu rozhodne patrí.

Ako si vybrať pobyt, kde si najviac oddýchnete?

Mnohé hotely a penzióny na Slovensku i v okolitých krajinách dnes disponujú vlastným wellness centrom. Stačí sa preto zamerať na vybavenie ubytovania a vybrať si presne to, po čom na relaxačnom pobyte najviac túžite. Vydať sa môžete za oddychom vo vírivke alebo uvoľnením v saune. Chýbať nemusí ani vnútorný bazén na plávanie i relaxovanie a v lete tiež vonkajší bazén - alebo rovno oba. A najlepšie si oddýchnete, ak si to všetko budete môcť užívať kedykoľvek počas celého pobytu - a to najlepšie na pobyte s neobmedzenou návštevou wellness.

Vyrážate na pobyt so svojou láskou a chcete si dopriať skutočnú romantiku a súkromie, aké ste už dávno nezažili? Oboje vám zaistí privátny vstup do wellness, kde si budete relax vo vírivke či saune užívať len vy dvaja. Vedzte, že takto romantická dovolenka je tiež výborným darčekom na výročie, sviatky či na Valentína.

Pokiaľ túžite po kombinácii blahodarného wellness, uvoľňujúcich masáží, parádnych liečebných procedúr a chutných oblátok, zamierte so svojou polovičkou do hotelov prepojených s kúpeľmi. Naviac sa v kúpeľoch môžete tešiť na bazény plné ozdravnej termálnej vody.

Kam vyraziť za najlepšími wellness pobytmi?

Skutočnými kráľovskými kúpeľmi a termálmi sa pýši hlavne naše susedné Maďarsko. V našej ponuke tak nájdete pobyty v drobných hoteloch aj penziónoch vzdialených len pár krokov od termálnych kúpalísk, aj vychýrené hotely prepojené s kúpeľmi, ktoré stoja v preslávených kúpeľných mestách. Za návštevu rozhodne stoja kúpele v Egri, Miskolci, v Hajdúszoboszló aj priamo v historickej Budapešti.

Kvalitou vody a služieb nezaostáva ani Slovensko, kde by ste aspoň raz za život mali navštíviť naše svetoznáme kúpele v Piešťanoch, filmovými hviezdami obľúbené Trenčianske Teplice či naše najmladšie a najmodernejšie kúpele Nimnica.

V Česku zas za oddychom vo wellness aj počas procedúr láka hlavne preslávený kúpeľný trojuholník pozostávajúci z miest nedávno zapísaných na prestížny Zoznam UNESCO - Františkovy Lázně, Mariánske Lázně a Karlove Vary. Skvelý wellness pobyt ale zažijete aj v Jeseníkoch, na južnej Morave či v samotnej Prahe.

Ak radi spájate relax vo wellness s aktívnym odpočinkom, napríklad počas turistiky, vydajte sa preskúmať pohoria v Rakúsku. Medzi kopcami tu často sídlia hotely s prvotriednymi wellness službami. Podobne je to aj v Poľsku, kde sa môžete cez deň prechádzať po poľskej strane Tatier, Beskýd či Krkonoš a večer relaxovať napríklad vo vírivke.