Romantický víkend pre dvoch

Je na čase, aby ste si so svojou drahou polovičkou urobili čas len sami na seba! Vydajte sa spolu na romantický víkend a užívajte si nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Máte pocit, že vo všedné dni sa s partnerom či partnerkou skoro nevidíte? Vynahraďte si to a vydajte sa na nezabudnuteľný romantický víkend, počas ktorého si užijete skvelé zážitky a hlavne jeden druhého.

Kam na romantický víkend?

Zamilované páry sa dlhodobo s obľubou vracajú do Karlových Varov. Príjemná kúpeľná atmosféra, nádherné kolonády a množstvo malebných zákutí vytvárajú dokonalé prostredie na víkend plný lásky. Ďalším očarujúcim miestom je, samozrejme, Praha, do ktorej romantických uličiek sa vydávajú páry z celého sveta. Ak si prajete svoju milovanú osobu vziať za hranice, odporúčame navštíviť poľský Krakov, ktorého malebné staré mesto s množstvom vynikajúcich reštaurácií a kaviarní uchváti každého.

Ak si chcete počas spoločne stráveného času pripadať ako v rozprávke, vyberte si z ponuky pobytov na zámku, kde sa o vás postarajú ako v bavlnke. Ak vy aj vaša polovička patríte k milovníkom relaxácie, bude správnou voľbou pobyt s neobmedzeným wellness, kde si dosýta odpočiniete.