Romantický víkend pre dvoch

Je na čase, aby ste si so svojou drahou polovičkou urobili čas len sami na seba! Vydajte sa spolu na romantický víkend a užívajte si nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo miestnych i zahraničných hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. So slávnymi kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Máte pocit, že vo všedné dni sa s partnerom či partnerkou skoro nevidíte? Vynahraďte si to a vydajte sa na nezabudnuteľný romantický víkend, počas ktorého si užijete skvelé zážitky a hlavne jeden druhého.

Kam na romantický víkend?

Zamilované páry sa dlhodobo s obľubou vracajú do Karlových Varov. Príjemná kúpeľná atmosféra, nádherné kolonády a množstvo malebných zákutí vytvárajú dokonalé prostredie na víkend plný lásky. Ďalším očarujúcim miestom je, samozrejme, Praha, do ktorej romantických uličiek sa vydávajú páry z celého sveta. Ak si prajete svoju milovanú osobu vziať za hranice, odporúčame navštíviť poľský Krakov, ktorého malebné staré mesto s množstvom vynikajúcich reštaurácií a kaviarní uchváti každého.

Ak si chcete počas spoločne stráveného času pripadať ako v rozprávke, vyberte si z ponuky pobytov na zámku, kde sa o vás postarajú ako v bavlnke. Ak vy aj vaša polovička patríte k milovníkom relaxácie, bude správnou voľbou pobyt s neobmedzeným wellness, kde si dosýta odpočiniete.