Romantický víkend pre dvoch

Je na čase, aby ste si so svojou drahou polovičkou urobili čas len sami na seba! Vydajte sa spolu na romantický víkend a užívajte si nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Máte pocit, že vo všedné dni sa s partnerom či partnerkou skoro nevidíte? Vynahraďte si to a vydajte sa na nezabudnuteľný romantický víkend, počas ktorého si užijete skvelé zážitky a hlavne jeden druhého.

Kam na romantický víkend?

Zamilované páry sa dlhodobo s obľubou vracajú do Karlových Varov. Príjemná kúpeľná atmosféra, nádherné kolonády a množstvo malebných zákutí vytvárajú dokonalé prostredie na víkend plný lásky. Ďalším očarujúcim miestom je, samozrejme, Praha, do ktorej romantických uličiek sa vydávajú páry z celého sveta. Ak si prajete svoju milovanú osobu vziať za hranice, odporúčame navštíviť poľský Krakov, ktorého malebné staré mesto s množstvom vynikajúcich reštaurácií a kaviarní uchváti každého.

Ak si chcete počas spoločne stráveného času pripadať ako v rozprávke, vyberte si z ponuky pobytov na zámku, kde sa o vás postarajú ako v bavlnke. Ak vy aj vaša polovička patríte k milovníkom relaxácie, bude správnou voľbou pobyt s neobmedzeným wellness, kde si dosýta odpočiniete.