Romantický víkend pre dvoch

Je na čase, aby ste si so svojou drahou polovičkou urobili čas len sami na seba! Vydajte sa spolu na romantický víkend a užívajte si nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky doviezť do izby a poleňošit si o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť si aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja aj miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Máte pocit, že vo všedné dni sa s partnerom či partnerkou skoro nevidíte? Vynahraďte si to a vydajte sa na nezabudnuteľný romantický víkend, počas ktorého si užijete skvelé zážitky a hlavne jeden druhého.

Kam na romantický víkend?

Zamilované páry sa dlhodobo s obľubou vracajú do Karlových Varov. Príjemná kúpeľná atmosféra, nádherné kolonády a množstvo malebných zákutí vytvárajú dokonalé prostredie na víkend plný lásky. Ďalším očarujúcim miestom je, samozrejme, Praha, do ktorej romantických uličiek sa vydávajú páry z celého sveta. Ak si prajete svoju milovanú osobu vziať za hranice, odporúčame navštíviť poľský Krakov, ktorého malebné staré mesto s množstvom vynikajúcich reštaurácií a kaviarní uchváti každého.

Ak si chcete počas spoločne stráveného času pripadať ako v rozprávke, vyberte si z ponuky pobytov na zámku, kde sa o vás postarajú ako v bavlnke. Ak vy aj vaša polovička patríte k milovníkom relaxácie, bude správnou voľbou pobyt s neobmedzeným wellness, kde si dosýta odpočiniete.