Pobyty v Poľsku pre dvoch

Prekročte vrcholky Tatier a objavte všetky krásy, ktoré náš severný sused ukrýva. Zamierte za rušnými mestami a kostolíkmi, do horských osád a na vrcholy hôr či do termálov. Alebo vás zláka pobrežie Baltského mora posiate luxusnými hotelmi?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Spa Medical Dwór Elizy *** sme si rodinou veľmi užili. Obrovskou výhodou je poloha hotela - len 19 km od hraníc s Českom, a navyše sa nachádza v krásnom prostredí. Izba s prístelkou poskytovala dostatok priestoru pre troch hostí. Mali sme z nej výhľad do kúpeľného parku, kam sme veľmi radi chodili na prechádzky. Raňajky aj večere podávané v modernej reštaurácii mali formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tak pri raňajkách aj večeri doprial podľa vlastnej chuti a všetci sme boli nadmieru spokojní.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznícka podpora


Máte chuť na romantický pobyt vo dvojici? Vyhnite sa turistickým top destináciám a zamierte k našim severným susedom do Poľska. Z nekonečných možností turistiky, pamätihodností aj termálov budete nadšení ako vy, tak aj vaša polovička.

Kam vyraziť do Poľska vo dvojici?

Neholdujete zrovna letným horúčavám a najradšej by ste ušli z rozpáleného mesta? Pojmite tento rok dovolenku pri mori trochu „punkovo“ a vyrazte zaoddychom k Baltskému moru. Čakajú tu na vás dlhé pláže s bielym pieskom, nie tak horúce more, krásne majáky a móla a množstvo luxusných hotelov. Ak vás chladnejšia voda odradí od kúpania, zamierte do wellness centra priamo v hoteli alebo do jedného z poľských termálov.

Aj keď je Poľsko ideálnym miestom na letnú dovolenku, neobchádzajte ho ani v zime. Za dokonalou atmosférou Vianoc sa vydajte na preslávené vianočné trhy do Krakova. Ochutnať na nich môžete grilované oštiepky, tradičný bigos či obľúbenú čerešňovú vodku. Milovníci zimných športov zas môžu vyraziť za bežkovaním či lyžovaním napríklad do blízkych poľských Tatier alebo trochu vzdialenejších poľských Beskýd.

Aké sú ďalšie tajomstvá Poľska? Nechajte sa prekvapiť zaujímavosti z nášho článku a zistite, čo ste o Poľsku doteraz nevedeli.