Pobyty v Poľsku pre dvoch

Prekročte vrcholky Tatier a objavte všetky krásy, ktoré náš severný sused ukrýva. Zamierte za rušnými mestami a kostolíkmi, do horských osád a na vrcholy hôr či do termálov. Alebo vás zláka pobrežie Baltského mora posiate luxusnými hotelmi?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Swing **** pre mňa bol prvou, ale iste nie poslednou návštevou Krakova. Celý víkend sme si skutočne užili. Môžeme pochváliť čisté, vkusne zariadené a hlavne klimatizované izby, rovnako ako celkovo pekné interiéry hotela. Raňajky boli bohaté a pestré, z ponuky si pravdepodobne vyberie každý. Hotel môžem odporučiť ako párom, tak najmä rodinám s deťmi, pre ktoré bude susediaci aquapark skutočným rajom na zemi. ”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tím


Máte chuť na romantický pobyt vo dvojici? Vyhnite sa turistickým top destináciám a zamierte k našim severným susedom do Poľska. Z nekonečných možností turistiky, pamätihodností aj termálov budete nadšení ako vy, tak aj vaša polovička.

Kam vyraziť do Poľska vo dvojici?

Neholdujete zrovna letným horúčavám a najradšej by ste ušli z rozpáleného mesta? Pojmite tento rok dovolenku pri mori trochu „punkovo“ a vyrazte zaoddychom k Baltskému moru. Čakajú tu na vás dlhé pláže s bielym pieskom, nie tak horúce more, krásne majáky a móla a množstvo luxusných hotelov. Ak vás chladnejšia voda odradí od kúpania, zamierte do wellness centra priamo v hoteli alebo do jedného z poľských termálov.

Aj keď je Poľsko ideálnym miestom na letnú dovolenku, neobchádzajte ho ani v zime. Za dokonalou atmosférou Vianoc sa vydajte na preslávené vianočné trhy do Krakova. Ochutnať na nich môžete grilované oštiepky, tradičný bigos či obľúbenú čerešňovú vodku. Milovníci zimných športov zas môžu vyraziť za bežkovaním či lyžovaním napríklad do blízkych poľských Tatier alebo trochu vzdialenejších poľských Beskýd.

Aké sú ďalšie tajomstvá Poľska? Nechajte sa prekvapiť zaujímavosti z nášho článku a zistite, čo ste o Poľsku doteraz nevedeli.