Pobyty v Poľsku pre dvoch

Prekročte vrcholky Tatier a objavte všetky krásy, ktoré náš severný sused ukrýva. Zamierte za rušnými mestami a kostolíkmi, do horských osád a na vrcholy hôr či do termálov. Alebo vás zláka pobrežie Baltského mora posiate luxusnými hotelmi?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím


Máte chuť na romantický pobyt vo dvojici? Vyhnite sa turistickým top destináciám a zamierte k našim severným susedom do Poľska. Z nekonečných možností turistiky, pamätihodností aj termálov budete nadšení ako vy, tak aj vaša polovička.

Kam vyraziť do Poľska vo dvojici?

Neholdujete zrovna letným horúčavám a najradšej by ste ušli z rozpáleného mesta? Pojmite tento rok dovolenku pri mori trochu „punkovo“ a vyrazte zaoddychom k Baltskému moru. Čakajú tu na vás dlhé pláže s bielym pieskom, nie tak horúce more, krásne majáky a móla a množstvo luxusných hotelov. Ak vás chladnejšia voda odradí od kúpania, zamierte do wellness centra priamo v hoteli alebo do jedného z poľských termálov.

Aj keď je Poľsko ideálnym miestom na letnú dovolenku, neobchádzajte ho ani v zime. Za dokonalou atmosférou Vianoc sa vydajte na preslávené vianočné trhy do Krakova. Ochutnať na nich môžete grilované oštiepky, tradičný bigos či obľúbenú čerešňovú vodku. Milovníci zimných športov zas môžu vyraziť za bežkovaním či lyžovaním napríklad do blízkych poľských Tatier alebo trochu vzdialenejších poľských Beskýd.

Aké sú ďalšie tajomstvá Poľska? Nechajte sa prekvapiť zaujímavosti z nášho článku a zistite, čo ste o Poľsku doteraz nevedeli.