Romantická dovolenka v Poľsku

Prežite výnimočné chvíle s vašou milovanou polovičkou a spoznajte čaro poľských miest i hôr, ktoré sú ideálnym miestom pre všetky zamilované páry. V kombinácii s luxusným ubytovaním sa tešte na nezabudnuteľný zážitok.

Načítavam ponuky...


Chcete si na svojom pobyte užiť so svojou polovičkou trochu romantiky? Za romantickým pobytom nemusíte jazdiť ďaleko, stačí zavítať do susedného Poľska. Či už zamierite do Krakova plného pamiatok, do kúpeľných miest s krásnymi kolonádami, alebo do hôr s rozmanitou prírodou, z našej ponuky hotelov a penziónov si iste vyberiete.

Romantická dovolenka v Poľsku

Pod pojmom „romantika“ si každý z nás predstaví niečo iné. Čo teda očakávať od romantického pobytu? Je to rôzne. Niekedy romantika tkvie v čarovnom prostredí, v ktorom sa hotel nachádza. Inokedy zase v samotných interiéroch hotela pripomínajúcich zámok. Vybrať si môžete aj z pobytov, kde v balíčku nájdete romantickú večeru pri sviečkach, vstup do privátneho wellness či romantickú výzdobu v izbe.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívajte sa tiež po značke „Osobne overené“, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.