Pobyty v Maďarsku pre dvoch

Dovolenka v Maďarsku v páre - to sú parádne cyklotúry po rovinatých cestách, znamenité víno aj pálivé špeciality a hlavne oddych v termálnej vode. Doprajte si toho ešte oveľa viac a objavte všetky skryté poklady našich južných susedov. Uvidíte, že sa sem určite budete chcieť čoskoro znovu vrátiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Vyrazte na miesto, kde sa všetky starosti bežných dní rozplynú v liečivej vode a lahodnom víne a zamierte na pobyt do Maďarska. Krásne prostredie a všadeprítomné vinárničky, kaviarničky a hlavne termálne kúpele nadchnú aj vašu lásku. Vezmite ju teda so sebou na romantický pobyt.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Maďarsku?

Za letnou dovolenkou pri vode nemusíte cestovať ďaleko. Svoje zaslúžené voľno strávte v Maďarsku, ktoré je priam kráľovstvom termálnych kúpeľov a znamenitých aquaparkov. Spoznajte tie najobľúbenejšie v Sárvári, v Miskolci alebo v Zalakarosi a doprajte si tiež oddych vo wellness s vírivkou či saunou.

O dokonalý zážitok sa postarajú prvotriedne služby v hoteli, znamenitá strava aj komfortne zariadené izby. Doprajte to najlepšie pre seba i svoju polovičku a vydajte sa do Maďarska na luxusný pobyt. Zaručene bezchybné ubytovanie vás čaká v osobne overených hoteloch a penziónoch, kde si skvele užil pobyt tiež člen Travelking tímu a môže vám ho vrele odporučiť.

Zachcelo sa vám vyliezť aspoň na chvíľu z termálnej vody? Vydajte sa na prieskum tých najkrajších miest Maďarska! zavedie vás za nimi náš článok, ktorý vám tiež poradí s výberom ubytovania.