Pobyty v Maďarsku pre dvoch

Dovolenka v Maďarsku v páre - to sú parádne cyklotúry po rovinatých cestách, znamenité víno aj pálivé špeciality a hlavne oddych v termálnej vode. Doprajte si toho ešte oveľa viac a objavte všetky skryté poklady našich južných susedov. Uvidíte, že sa sem určite budete chcieť čoskoro znovu vrátiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Vyrazte na miesto, kde sa všetky starosti bežných dní rozplynú v liečivej vode a lahodnom víne a zamierte na pobyt do Maďarska. Krásne prostredie a všadeprítomné vinárničky, kaviarničky a hlavne termálne kúpele nadchnú aj vašu lásku. Vezmite ju teda so sebou na romantický pobyt.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Maďarsku?

Za letnou dovolenkou pri vode nemusíte cestovať ďaleko. Svoje zaslúžené voľno strávte v Maďarsku, ktoré je priam kráľovstvom termálnych kúpeľov a znamenitých aquaparkov. Spoznajte tie najobľúbenejšie v Sárvári, v Miskolci alebo v Zalakarosi a doprajte si tiež oddych vo wellness s vírivkou či saunou.

O dokonalý zážitok sa postarajú prvotriedne služby v hoteli, znamenitá strava aj komfortne zariadené izby. Doprajte to najlepšie pre seba i svoju polovičku a vydajte sa do Maďarska na luxusný pobyt. Zaručene bezchybné ubytovanie vás čaká v osobne overených hoteloch a penziónoch, kde si skvele užil pobyt tiež člen Travelking tímu a môže vám ho vrele odporučiť.

Zachcelo sa vám vyliezť aspoň na chvíľu z termálnej vody? Vydajte sa na prieskum tých najkrajších miest Maďarska! zavedie vás za nimi náš článok, ktorý vám tiež poradí s výberom ubytovania.