Pobyty v Maďarsku pre dvoch

Dovolenka v Maďarsku v páre - to sú parádne cyklotúry po rovinatých cestách, znamenité víno aj pálivé špeciality a hlavne oddych v termálnej vode. Doprajte si toho ešte oveľa viac a objavte všetky skryté poklady našich južných susedov. Uvidíte, že sa sem určite budete chcieť čoskoro znovu vrátiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Vyrazte na miesto, kde sa všetky starosti bežných dní rozplynú v liečivej vode a lahodnom víne a zamierte na pobyt do Maďarska. Krásne prostredie a všadeprítomné vinárničky, kaviarničky a hlavne termálne kúpele nadchnú aj vašu lásku. Vezmite ju teda so sebou na romantický pobyt.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Maďarsku?

Za letnou dovolenkou pri vode nemusíte cestovať ďaleko. Svoje zaslúžené voľno strávte v Maďarsku, ktoré je priam kráľovstvom termálnych kúpeľov a znamenitých aquaparkov. Spoznajte tie najobľúbenejšie v Sárvári, v Miskolci alebo v Zalakarosi a doprajte si tiež oddych vo wellness s vírivkou či saunou.

O dokonalý zážitok sa postarajú prvotriedne služby v hoteli, znamenitá strava aj komfortne zariadené izby. Doprajte to najlepšie pre seba i svoju polovičku a vydajte sa do Maďarska na luxusný pobyt. Zaručene bezchybné ubytovanie vás čaká v osobne overených hoteloch a penziónoch, kde si skvele užil pobyt tiež člen Travelking tímu a môže vám ho vrele odporučiť.

Zachcelo sa vám vyliezť aspoň na chvíľu z termálnej vody? Vydajte sa na prieskum tých najkrajších miest Maďarska! zavedie vás za nimi náš článok, ktorý vám tiež poradí s výberom ubytovania.