Pobyty v Maďarsku pre dvoch

Dovolenka v Maďarsku v páre - to sú parádne cyklotúry po rovinatých cestách, znamenité víno aj pálivé špeciality a hlavne oddych v termálnej vode. Doprajte si toho ešte oveľa viac a objavte všetky skryté poklady našich južných susedov. Uvidíte, že sa sem určite budete chcieť čoskoro znovu vrátiť.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochváliť dokonale čisté prostredie a neuveriteľne bohatú polpenziu, s rodinou sme ocenili najmä neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov, kávy a čaju počas dňa. S hotelom je priamo prepojené St. Gotthard Spa & Wellness - stačí sa prezliecť do plaviek a županu a za pár minút si môžete užívať vodné šmykľavky, hydromasážne vírivky, bazény a sauny, parné kabíny a ďalšie atrakcie. Skvelá je aj lokalita, s výbornou dostupnosťou do Rakúska a Národného parku Őrség. Ak nechcete tráviť čas len vo wellness, zarezervujte si výlet so sprievodcom alebo vyrazte na cyklovýlet. Rozhodne nebudete ľutovať. Aj my sme si užili dokonalú dovolenku a určite sa znova vrátime.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Vyrazte na miesto, kde sa všetky starosti bežných dní rozplynú v liečivej vode a lahodnom víne a zamierte na pobyt do Maďarska. Krásne prostredie a všadeprítomné vinárničky, kaviarničky a hlavne termálne kúpele nadchnú aj vašu lásku. Vezmite ju teda so sebou na romantický pobyt.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Maďarsku?

Za letnou dovolenkou pri vode nemusíte cestovať ďaleko. Svoje zaslúžené voľno strávte v Maďarsku, ktoré je priam kráľovstvom termálnych kúpeľov a znamenitých aquaparkov. Spoznajte tie najobľúbenejšie v Sárvári, v Miskolci alebo v Zalakarosi a doprajte si tiež oddych vo wellness s vírivkou či saunou.

O dokonalý zážitok sa postarajú prvotriedne služby v hoteli, znamenitá strava aj komfortne zariadené izby. Doprajte to najlepšie pre seba i svoju polovičku a vydajte sa do Maďarska na luxusný pobyt. Zaručene bezchybné ubytovanie vás čaká v osobne overených hoteloch a penziónoch, kde si skvele užil pobyt tiež člen Travelking tímu a môže vám ho vrele odporučiť.

Zachcelo sa vám vyliezť aspoň na chvíľu z termálnej vody? Vydajte sa na prieskum tých najkrajších miest Maďarska! zavedie vás za nimi náš článok, ktorý vám tiež poradí s výberom ubytovania.