Letná dovolenka v Maďarsku 2022

Za skvelou letnou dovolenkou nemusíte jazdiť ďaleko. (Nielen) termálne vonkajšie kúpaliská, ale aj aquaparky plné atrakcií, obrovské jazero Balaton, romantické prechádzky historickými mestami, ktoré sú plné pamiatok, a tiež vynikajúca kuchyňa. Vydajte sa toto leto do Maďarska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Prežite leto plné opaľovania sa, vodných radovánok, spoznávania historických miest, znamenitého vína aj kuchyne a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovať k moru, stačí sa vydať do susedného Maďarska na pobyt v jednom z vychýrených kúpeľných miest.

Kam sa vybrať na letnú dovolenku v Maďarsku?

Vyrazte s celou rodinou na dovolenku k „maďarskému moru“ - k Balatonu. Nadchne vás nielen nekonečnými možnosťami vyžitia vo vode (od plávania cez windsurfing, paddleboarding či člnkovanie, až po rybárčenie), ale tiež množstvom krásnych promenád s reštauráciami a barmi aj mestami s množstvom atrakcií v okolí.

Aká by to bola návšteva Maďarska, keby ste nezavítali do termálov a aquaparkov? Nájdete ich tu skutočne desiatky a mnohé z nich lákajú v lete na relax vo vonkajších bazénoch. Vaše deti budú nadšené s bláznenia sa na toboganoch a v bazéne s vlnami, zatiaľ čo vy sa budete opaľovať a relaxovať vo vode s ozdravnými účinkami.

Za ruchom veľkomesta sa vydajte do pôsobivej Budapešti. Navštíviť tu môžete pamiatky, luxusné reštaurácie, obchodné centrá a kultúrne akcie. Doma si ale nezabudnite ani plavky - aj v samotnom hlavnom meste Maďarska sa nachádzajú termálne kúpele, ktoré si užijete aj v lete.