Letná dovolenka v Maďarsku 2023

Za skvelou letnou dovolenkou nemusíte jazdiť ďaleko. (Nielen) termálne vonkajšie kúpaliská, ale aj aquaparky plné atrakcií, obrovské jazero Balaton, romantické prechádzky historickými mestami, ktoré sú plné pamiatok, a tiež vynikajúca kuchyňa. Vydajte sa toto leto do Maďarska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Prežite leto plné opaľovania sa, vodných radovánok, spoznávania historických miest, znamenitého vína aj kuchyne a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovať k moru, stačí sa vydať do susedného Maďarska na pobyt v jednom z vychýrených kúpeľných miest.

Kam sa vybrať na letnú dovolenku v Maďarsku?

Vyrazte s celou rodinou na dovolenku k „maďarskému moru“ - k Balatonu. Nadchne vás nielen nekonečnými možnosťami vyžitia vo vode (od plávania cez windsurfing, paddleboarding či člnkovanie, až po rybárčenie), ale tiež množstvom krásnych promenád s reštauráciami a barmi aj mestami s množstvom atrakcií v okolí.

Aká by to bola návšteva Maďarska, keby ste nezavítali do termálov a aquaparkov? Nájdete ich tu skutočne desiatky a mnohé z nich lákajú v lete na relax vo vonkajších bazénoch. Vaše deti budú nadšené s bláznenia sa na toboganoch a v bazéne s vlnami, zatiaľ čo vy sa budete opaľovať a relaxovať vo vode s ozdravnými účinkami.

Za ruchom veľkomesta sa vydajte do pôsobivej Budapešti. Navštíviť tu môžete pamiatky, luxusné reštaurácie, obchodné centrá a kultúrne akcie. Doma si ale nezabudnite ani plavky - aj v samotnom hlavnom meste Maďarska sa nachádzajú termálne kúpele, ktoré si užijete aj v lete.