Letná dovolenka v Maďarsku 2023

Za skvelou letnou dovolenkou nemusíte jazdiť ďaleko. (Nielen) termálne vonkajšie kúpaliská, ale aj aquaparky plné atrakcií, obrovské jazero Balaton, romantické prechádzky historickými mestami, ktoré sú plné pamiatok, a tiež vynikajúca kuchyňa. Vydajte sa toto leto do Maďarska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Aquincum mi len dokázal, že Budapešť si je možné užiť aj za horšieho počasia. Na celodenné prechádzky nás pripravili skvelé raňajky, z ktorých si vyberie naozaj každý. Po návrate na nás potom čakali termálne bazény, ktoré nás príjemne zohriali. Izba bola veľmi luxusná a na posteliach sa spalo výborne. Príjemným prekvapením bola aj fľaša červeného vína, ktorú sme si vychutnali za výhľadu na nočný Dunaj. Z výletov po okolí rozhodne odporúčam navštíviť Magitin ostrov, ktorý sa nachádza priamo oproti hotelu.”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tím


Prežite leto plné opaľovania sa, vodných radovánok, spoznávania historických miest, znamenitého vína aj kuchyne a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovať k moru, stačí sa vydať do susedného Maďarska na pobyt v jednom z vychýrených kúpeľných miest.

Kam sa vybrať na letnú dovolenku v Maďarsku?

Vyrazte s celou rodinou na dovolenku k „maďarskému moru“ - k Balatonu. Nadchne vás nielen nekonečnými možnosťami vyžitia vo vode (od plávania cez windsurfing, paddleboarding či člnkovanie, až po rybárčenie), ale tiež množstvom krásnych promenád s reštauráciami a barmi aj mestami s množstvom atrakcií v okolí.

Aká by to bola návšteva Maďarska, keby ste nezavítali do termálov a aquaparkov? Nájdete ich tu skutočne desiatky a mnohé z nich lákajú v lete na relax vo vonkajších bazénoch. Vaše deti budú nadšené s bláznenia sa na toboganoch a v bazéne s vlnami, zatiaľ čo vy sa budete opaľovať a relaxovať vo vode s ozdravnými účinkami.

Za ruchom veľkomesta sa vydajte do pôsobivej Budapešti. Navštíviť tu môžete pamiatky, luxusné reštaurácie, obchodné centrá a kultúrne akcie. Doma si ale nezabudnite ani plavky - aj v samotnom hlavnom meste Maďarska sa nachádzajú termálne kúpele, ktoré si užijete aj v lete.