Letná dovolenka v Maďarsku 2022

Za skvelou letnou dovolenkou nemusíte jazdiť ďaleko. (Nielen) termálne vonkajšie kúpaliská, ale aj aquaparky plné atrakcií, obrovské jazero Balaton, romantické prechádzky historickými mestami, ktoré sú plné pamiatok, a tiež vynikajúca kuchyňa. Vydajte sa toto leto do Maďarska!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel Amstel leží v pokojnej časti Györu. Je to rodinný hotel s úžasným a milým personálom, majú tu vynikajúcu kuchyňu a ten pocit, keď som si vychutnával pivo na slnečnej terase na brehu Dunaja, tak ten bol na nezaplatenie.”

Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Prežite leto plné opaľovania sa, vodných radovánok, spoznávania historických miest, znamenitého vína aj kuchyne a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovať k moru, stačí sa vydať do susedného Maďarska na pobyt v jednom z vychýrených kúpeľných miest.

Kam sa vybrať na letnú dovolenku v Maďarsku?

Vyrazte s celou rodinou na dovolenku k „maďarskému moru“ - k Balatonu. Nadchne vás nielen nekonečnými možnosťami vyžitia vo vode (od plávania cez windsurfing, paddleboarding či člnkovanie, až po rybárčenie), ale tiež množstvom krásnych promenád s reštauráciami a barmi aj mestami s množstvom atrakcií v okolí.

Aká by to bola návšteva Maďarska, keby ste nezavítali do termálov a aquaparkov? Nájdete ich tu skutočne desiatky a mnohé z nich lákajú v lete na relax vo vonkajších bazénoch. Vaše deti budú nadšené s bláznenia sa na toboganoch a v bazéne s vlnami, zatiaľ čo vy sa budete opaľovať a relaxovať vo vode s ozdravnými účinkami.

Za ruchom veľkomesta sa vydajte do pôsobivej Budapešti. Navštíviť tu môžete pamiatky, luxusné reštaurácie, obchodné centrá a kultúrne akcie. Doma si ale nezabudnite ani plavky - aj v samotnom hlavnom meste Maďarska sa nachádzajú termálne kúpele, ktoré si užijete aj v lete.