Pobyty v Jeseníkoch so psom

Vyrazte na dovolenku plnú pohybu, zážitkov aj potuliek po krásnej prírode aj so svojím psíkom. Páčiť sa vám obom bude v Jeseníkoch v susenom Česku, kde na vás okrem výnimočne čistého vzduchu a lesov pretkaných turistickými trasami čakajú aj znamenité hotely a penzióny.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Kamzík sme si naozaj užili. Prekvapila nás moderne riešená recepcia a privítali nás veľmi milé a usmievavé recepčné. Ubytovaní sme boli v izbe s balkónom a výhľadom na les. Relaxácia v saunách a vírivkách bola parádna. Musím vyzdvihnúť miestnu kuchyňu, pretože ako na raňajkách, tak aj večeriach sme si naozaj pochutnali. Z výletov odporúčame náučné chodníky Karlovou Studánkou a Velkú kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Praděd Thamm je hotel s dlhou a zaujímavou históriou, ale zároveň zrekonštruovaný a moderný. Izba je vybavená všetkým, čo počas pobytu môžete potrebovať. Nechýba tu ani wellness centrum, nás najviac nadchla vírivka a relaxačná zóna. Sú tu 2 reštaurácie, bar, rumotéka a bowling. Nudiť sa teda rozhodne nebudete. Určite odporúčam vyskúšať degustáciu rumov. Raňajky boli klasické, ale večere priam fantastické - všetky jedlá boli vynikajúce. Z výletov odporúčam blízku Poštovní štolu a rašeliniská Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Zabudnite na hľadanie dokonalého stráženia pre vášho štvornohého miláčka a radšej ho vezmite na dovolenku so sebou. V Jeseníkoch si spoločne užijete turistiku, výstupy na hory aj najčistejší vzduch v Európe. Mnohé hotely a penzióny s radosťou ubytujú aj psích hostí, a tak si stačí vybrať len ideálny pobyt pre vás a vyraziť.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Jeseníkoch?

V Jeseníkoch sa bude páčiť nielen milovníkom hôr, ale aj dokonalého relaxu v kúpeľoch. Na turistiku či cykloturistiku sa vydajte na najvyšší tunajší vrch Praděd, ktorý dosahuje výšku úctyhodných 1 491 m n. m. Za návštevu stoja ale aj vrcholy Petrovy kameny či Keprník. Netradičný zážitok vám poskytne návšteva Prečerpávacej vodnej elektrárne Dlouhé Stráně. A kam za oddychom? Jednoznačne do Priessnitzových liečebných kúpeľov, ktoré patria k najstarším svojho druhu na svete.

Aj keď vášmu psíkovi síce na pobyt musíte vziať granuly, o stravovanie pre vás bude dokonale postarané. Stačí si zarezervovať výhodný pobyt s polpenziou, ktorú v Jeseníkoch poskytuje najviac hotelov a penziónov. Vďaka raňajkám tak budete mať o dostatok energie na výlety postarané, večerou zas deň príjemne ukončíte.

Či už sa do Jesenikov vydávate za turistikou, alebo v zime za lyžovaním, pobyt si môžete obohatiť aj odpočinkom vo wellness. Vírivky ani sauny v Jeseníkoch nemusíte dlho hľadať - svoje vlastné wellness centrum má mnoho tunajších hotelov. Stačí si len vybrať ubytovanie v jednom z nich a dopriať si tak zaslúžený odpočinok pokojne aj každý deň.