Pobyty v Jeseníkoch so psom

Vyrazte na dovolenku plnú pohybu, zážitkov aj potuliek po krásnej prírode aj so svojím psíkom. Páčiť sa vám obom bude v Jeseníkoch v susenom Česku, kde na vás okrem výnimočne čistého vzduchu a lesov pretkaných turistickými trasami čakajú aj znamenité hotely a penzióny.

Načítavam ponuky...


Zabudnite na hľadanie dokonalého stráženia pre vášho štvornohého miláčka a radšej ho vezmite na dovolenku so sebou. V Jeseníkoch si spoločne užijete turistiku, výstupy na hory aj najčistejší vzduch v Európe. Mnohé hotely a penzióny s radosťou ubytujú aj psích hostí, a tak si stačí vybrať len ideálny pobyt pre vás a vyraziť.

Na čo sa môžete tešiť počas dovolenky v Jeseníkoch?

V Jeseníkoch sa bude páčiť nielen milovníkom hôr, ale aj dokonalého relaxu v kúpeľoch. Na turistiku či cykloturistiku sa vydajte na najvyšší tunajší vrch Praděd, ktorý dosahuje výšku úctyhodných 1 491 m n. m. Za návštevu stoja ale aj vrcholy Petrovy kameny či Keprník. Netradičný zážitok vám poskytne návšteva Prečerpávacej vodnej elektrárne Dlouhé Stráně. A kam za oddychom? Jednoznačne do Priessnitzových liečebných kúpeľov, ktoré patria k najstarším svojho druhu na svete.

Aj keď vášmu psíkovi síce na pobyt musíte vziať granuly, o stravovanie pre vás bude dokonale postarané. Stačí si zarezervovať výhodný pobyt s polpenziou, ktorú v Jeseníkoch poskytuje najviac hotelov a penziónov. Vďaka raňajkám tak budete mať o dostatok energie na výlety postarané, večerou zas deň príjemne ukončíte.

Či už sa do Jesenikov vydávate za turistikou, alebo v zime za lyžovaním, pobyt si môžete obohatiť aj odpočinkom vo wellness. Vírivky ani sauny v Jeseníkoch nemusíte dlho hľadať - svoje vlastné wellness centrum má mnoho tunajších hotelov. Stačí si len vybrať ubytovanie v jednom z nich a dopriať si tak zaslúžený odpočinok pokojne aj každý deň.