Pobyty v Jeseníkoch pre dvoch

Chcete si užiť pohodovú dovolenku v krásnej prírode a na čerstvom vzduchu? Vydajte sa na pobyt v Jeseníkoch pre dvoch a objavte spoločne krásy pomedzí moravsko-sliezskej hranice.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Kamzík sme si naozaj užili. Na modernej recepcii nás privítali veľmi milé a usmievavé recepčné. Ubytovaní sme boli v izbe s balkónom a výhľadom na les. Relaxácia v saunách a vírivkách bola parádna. Musím vyzdvihnúť miestnu kuchyňu, pretože ako na raňajkách, tak aj večeriach sme si naozaj pochutnali. Z výletov odporúčame náučné chodníky Karlovou Studánkou a Velkú kotlinu.”

Elena Řepová
Elena Řepová
Obchodný tím


Pokiaľ si na dovolenke chcete užiť predovšetkým krásnu prírodu a pokoj bez davov turistov, Jeseníky sú tou správnou voľbou. Okrem toho sa hornatý región na pomedzí Moravy a Sliezska dlhodobo pýši najčistejším vzduchom v Česku. V lete vás po najkrajších jesenických lokalitách prevedú stovky kilometrov značených turistických trás. V zime môžete Jeseníky preskúmavať na bežkách alebo na svahoch moderných lyžiarskych stredísk. Objavte túto zatiaľ menej známu, ale naozaj výnimočne krásnu oblasť počas dovolenky v Jeseníkoch vo dvojici.

Kam na víkend v Jeseníkoch?

Jeseníky patria k pohorím, ktoré nie sú turistami ešte toľko objavené, a tak budete mať tunajšie turistické chodníky s najväčšou pravdepodobnosťou sami pre seba. Keď k rozjímaniu a odpočinku vo vnútri krásnej prírody pridáte ešte relaxáciu v hotelovom wellness, vrátite sa aj z víkendového pobytu ako znovuzrodený.

Pokiaľ patríte ku skutočným vyznávačom poctivého letného odpočívania, doprajte si pobyt v Jeseníkoch so vstupm do bazéna v cene balíčka.