Pobyty v Jeseníkoch s bazénom

Jeseníky sú ideálnym miestom na aktívnu dovolenku aj odpočinok v obklopení prekrásnej prírody. Vydajte sa na pobyt v Jeseníkoch s bazénom v cene a užite si navyše aj vodné radovánky.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Garni Kolštejn musím len vychváliť - personál bol pozorný a vždy nápomocný, izba bola krásne upravená a na jedle v reštaurácii sme si pochutili tak, ako už dávno nie. Oddych v parádnom wellness centre s niekoľkými druhmi sáun nám skvele padol - nabudúce si určite doprajeme aj saunové rituály. Výhodou hotela je jeho skvelá poloha v centre obce Branná, takže je ideálnym východiskovým bodom na turistické trasy v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tím


Jeseníky lákajú návštevníkov na množstvo prírodných krás i historické a kultúrne skvosty. Počas výletov tu navyše budete dýchať najčistejší vzduch v Česku. V lete vás po najkrajších jesenických lokalitách prevedú stovky kilometrov značených turistických trás. V zime môžete Jeseníky preskúmavať na bežkách alebo na svahoch moderných lyžiarskych stredísk. Ak patríte medzi vodné živly, vyberte si dovolenku v Jeseníkoch v hoteli s bazénom. Či už vás v horách čakajú akékoľvek aktivity, v zaplávať si pár temp vo vnútornom alebo vonkajšom bazéne vždy príde vhod.