Wellness pobyty v Rajeckých Tepliciach

Relax hodný bohov. Taký si užijete počas wellness pobytu v Rajeckých Tepliciach, kde na vás čaká preslávené Spa Aphrodite s termálnymi bazénmi, saunovým svetom a pestrou ponukou masáží a procedúr. Vydajte sa do kúpeľov s dušou antiky a okúste, aké to je byť v siedmom nebi.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.Nie je náhoda, že termálny prameň, ktorý vyviera v Rajeckých Tepliciach, nesie meno gréckej bohyne krásy a mladosti Afrodite. Liečivá minerálna voda s teplotou až 38 °C vám pomôže s rôznymi zdravotnými neduhmi od problémov s pohybovým ústrojenstvom až po nervové ochorenia. Vyberte si wellness pobyt v Rajeckých Tepliciach a užite si chvíľky relaxu, ktoré si zaslúžite.

Wellness v Rajeckých Tepliciach – relaxujte ako bohyňa Afrodité

Kúpeľný pobyt v Rajeckých Tepliciach vám príde vhod, ak potrebujete pomôcť s liečbou svojich zdravotných problémov, ale aj vtedy, ak si potrebujete vydýchnuť. Vo vychýrenom Spa Aphrodite si užijete mimoriadny komfort a pohodlie, vďaka ktorému sa zbavíte všedných starostí. Ak sa ubytujete v hoteloch prepojených s kúpeľmi, môžete sa rozmaznávať, kedykoľvek budete mať chuť.

Čaká tu toho na vás viac, než tušíte. Miesto jednej fínskej sauny sa tu rozprestiera celý saunový svet. Miesto plaveckého bazéna, celý bazénový komplex vnútorných aj vonkajších termálov. Miesto leňošenia, luxusné rozmaznávanie v podobe masáží, kúpeľov a procedúr . Relax v Rajeckých Tepliciach je radosťou aj kvôli nádhernému antickému interiéru kúpeľov Aphrodite.

Čo ponúknuť má aj malebné okolie Rajeckých Teplíc. Príroda obklopujúca kúpeľné mesto je pretkaná turistickými i cykloturistickými trasami, vďaka ktorým sa môžete vydať na zaujímavé miesta, napríklad do Súľovských skál. Za zmienku stojí Náučný chodník Stratený budzogáň alebo Lietavský hrad. Navštívte tiež skanzen Čičmany či neďalekú Žilinu.