Wellness pobyty v poľských Beskydách

Objavte poľskú stranu Beskýd počas pobytu snov! Na svoje si tu prídu aktívni turisti aj milovníci kúpeľnej relaxácie. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny cestovateľov, wellness pobyt v poľských Beskydách si užijete naplno!

Načítavam ponuky...


Spoznajte poľskú stranu Beskýd

Pohorie Beskydy je jedinečné územie plné prírodných i kultúrnych krás. Je veľká škoda, že väčšina turistov pozná iba a českú časť Beskýd. Pojmite svoj najbližší výlet trochu netradične a vydajte sa objavovať tento rázovitý región aj z poľskej strany hranice. Určite si ho zamilujete.

Ideálne miesto na aktívny aj relaxačný pobyt

V poľských Beskydách nájdete príjemnú kombináciu krásnej prírody, čerstvého vzduchu aj atraktívnych výletných cieľov. Pokiaľ dávate prednosť odpočinku, zamierte do malebných kúpeľov Wisła či Ustroń. Športovo naladených cestovateľov zase uspokojí rekreačné stredisko Szczyrk ležiace pod horou Skrzyczne, ktoré ponúka nespočet aktivít od jari do zimy.

Či už ste vyznávačmi aktívnej dovolenky, alebo si chcete počas pobytu hlavne oddýchnuť od všetkých starostí a povinností, v poľských Beskydách si užijete dovolenku podľa svojich predstáv. V každom prípade oceníte, pokiaľ bude súčasťou vášho hotela vlastná sauna, vírivka alebo bazén. Vyberajte preto z wellness pobytov v poľských Beskydách a za blahodarným oddychom to z hotelovej izby nebudete mať nikdy ďaleko!