Wellness pobyty v Poľsku

Celý deň si užívajte prechádzky po historických mestách, turistiku v horách alebo lyžovanie a večer si doprajte zaslúžený oddych vo vírivke alebo saune. Presne tak môže vyzerať vaša dovolenka v Poľsku. Stačí si zarezervovať pobyt v hoteli s vlastným wellness centrom a môžete sa tešiť na dokonalý relax.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Swing **** pre mňa bol prvou, ale iste nie poslednou návštevou Krakova. Celý víkend sme si skutočne užili. Môžeme pochváliť čisté, vkusne zariadené a hlavne klimatizované izby, rovnako ako celkovo pekné interiéry hotela. Raňajky boli bohaté a pestré, z ponuky si pravdepodobne vyberie každý. Hotel môžem odporučiť ako párom, tak najmä rodinám s deťmi, pre ktoré bude susediaci aquapark skutočným rajom na zemi. ”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tím


Či už mierite do Poľska na dovolenku v horách, alebo k Baltskému moru, na poriadny oddych by ste rozhodne nemali zabúdať. Na zrelaxovanie tela i mysle predsa nie je nič lepšie, než stráviť nejaký čas v saunovom svete, zaplávať si v bazéne s termálnou vodou či len relaxovať vo vírivke. Domov sa tak vrátite s novou energiou a s bezstarostnou mysľou.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt v Poľsku?

Medzi najväčšie lákadlá Poľska patrí jednoznačne mesto Krakov, ktoré je známe nespočtom pamiatok a romantickými uličkami. Núdza tu nie je ani o prvotriedne hotely, kde nájdete luxusné izby a reštaurácie s výnimočným menu. Samozrejmosťou môže byť tiež wellness centrum, kde si po celodennom poznávaní krás miesta dokonale oddýchnete.

Aj keď Poľsko nemá tak vysoké hory ako my na Slovensku, o možnosti parádnej turistiky tu nie je núdza. Za horami môžete vyraziť napríklad do poľských Beskýd, ktoré sa nachádzajú blízko našich hraníc. Lokalita sa postupne stáva čím ďalej tým obľúbenejšiou medzi turistami, ktorých sem okrem hôr lákajú aj prvotriedne wellness hotely. Aktívne strávené dni tak môžete striedať s večerným odpočinkom s výhľadom na kopce.

Poľsko je ideálnou destináciou aj v zime, keď sa miestne hory menia na raj lyžoavania, bežkovania i snowboardovania. Kam sa vydať za zimnými radovánkami? To sa dočítate v našom článku Zimná dovolenka alebo kam na hory v Poľsku?.