Wellness pobyty v Poľsku

Celý deň si užívajte prechádzky po historických mestách, turistiku v horách alebo lyžovanie a večer si doprajte zaslúžený oddych vo vírivke alebo saune. Presne tak môže vyzerať vaša dovolenka v Poľsku. Stačí si zarezervovať pobyt v hoteli s vlastným wellness centrom a môžete sa tešiť na dokonalý relax.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Spa Medical Dwór Elizy *** sme si rodinou veľmi užili. Obrovskou výhodou je poloha hotela - len 19 km od hraníc s Českom, a navyše sa nachádza v krásnom prostredí. Izba s prístelkou poskytovala dostatok priestoru pre troch hostí. Mali sme z nej výhľad do kúpeľného parku, kam sme veľmi radi chodili na prechádzky. Raňajky aj večere podávané v modernej reštaurácii mali formu chutného a bohatého bufetu. Každý z nás si tak pri raňajkách aj večeri doprial podľa vlastnej chuti a všetci sme boli nadmieru spokojní.”

Zuzana Košnerová
Zuzana Košnerová
Zákaznícka podpora


Či už mierite do Poľska na dovolenku v horách, alebo k Baltskému moru, na poriadny oddych by ste rozhodne nemali zabúdať. Na zrelaxovanie tela i mysle predsa nie je nič lepšie, než stráviť nejaký čas v saunovom svete, zaplávať si v bazéne s termálnou vodou či len relaxovať vo vírivke. Domov sa tak vrátite s novou energiou a s bezstarostnou mysľou.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt v Poľsku?

Medzi najväčšie lákadlá Poľska patrí jednoznačne mesto Krakov, ktoré je známe nespočtom pamiatok a romantickými uličkami. Núdza tu nie je ani o prvotriedne hotely, kde nájdete luxusné izby a reštaurácie s výnimočným menu. Samozrejmosťou môže byť tiež wellness centrum, kde si po celodennom poznávaní krás miesta dokonale oddýchnete.

Aj keď Poľsko nemá tak vysoké hory ako my na Slovensku, o možnosti parádnej turistiky tu nie je núdza. Za horami môžete vyraziť napríklad do poľských Beskýd, ktoré sa nachádzajú blízko našich hraníc. Lokalita sa postupne stáva čím ďalej tým obľúbenejšiou medzi turistami, ktorých sem okrem hôr lákajú aj prvotriedne wellness hotely. Aktívne strávené dni tak môžete striedať s večerným odpočinkom s výhľadom na kopce.

Poľsko je ideálnou destináciou aj v zime, keď sa miestne hory menia na raj lyžoavania, bežkovania i snowboardovania. Kam sa vydať za zimnými radovánkami? To sa dočítate v našom článku Zimná dovolenka alebo kam na hory v Poľsku?.