Wellness pobyty v Nízkych Tatrách

Idylickejší región na kombináciu aktívnej i odpočinkovej dovolenky by ste hľadali márne. Vydajte sa spoznať Nízke Tatry, druhé najnavštevovanejšie pohorie na Slovensku. Túlajte sa po hrebeňoch, zdolávajte vrcholy a potom zaslúžene odpočívajte vo vírivke alebo saune. Wellness pobyt v Nízkych Tatrách vám príde vhod kedykoľvek počas roka, tak neváhajte a vyberajte.

Načítavam ponuky...


Túžite po skutočne pestrej dovolenke? Národný park Nízke Tatry vám ponúkne nespočetne príležitostí na pohyb i relax. Cez deň môžete vyraziť do hôr a obdivovať neskutočné výhľady alebo si zalyžovať v jednom z prvotriednych lyžiarskych areálov. Po návrate z hrebeňovky alebo zjazdovky na vás bude čakať zaslúžený odpočinok, ktorú bude mať len takú podobu, akú si budete priať.

Odpočinok aj aktívna dovolenka – to je wellness pobyt v Nízkych Tatrách

Vyberte si wellness pobyt v Nízkych Tatrách a nebudete ľutovať. Čaká tu na vás nielen nádherná príroda, ale aj množstvo miest, kde môžete nerušene odpočívať. Veľa zábavy sa užijete napríklad v miestnych aquaparkoch – v Aquaparku Gothal Liptovská Osada či Termálnom kúpalisku Sorea. S neobmedzeným wellness sa môžete oddávať relaxu v hotelovej wellness zóne, kedykoľvek sa vám zachce. Neustále k dispozícii vám budú bublinky vo vírivke aj hrejivá sauna.

V lete si v tomto preslávenom regióne užijete predovšetkým výlety za prírodnými i kultúrnymi zaujímavosťami. Je ich tu naozaj neúrekom. Nadšenci do horskej turistiky nemôžu minúť najvyšší vrchol, Ďumbier. Za výstup stojí tiež o trošku nižší vrchol Chopok. Žasnúť nad jedinečnou krajinou budete tiež pri Vrbickom plese alebo v jednej z jaskýň, napríklad v tej Demänovskej ľadovej. Po zdolaní svahov Nízkych Tatier na vás počká odpočinok pri bazéne a zaslúžené opaľovanie.

S prvou snehovou nádielkou sa Nízke Tatry menia na raj pre lyžiarov. Zimným športom sa môžete venovať v jednom z miestnych preslávených ski areálov. Odporúčame napríklad lyžiarske strediská Opalisko, Jasná, Šachtičky, Žiarce či PARK SNOW Donovaly. Vďaka osobne overeným pobytom budú vaše očakávania naplnené do poslednej bodky.

Chystáte sa do Nízkych Tatier na predĺžený víkend a radi by ste toho stihli čo najviac? Nahliadnite do nášho itinerára zo série Víkendovky, kde sme naplánovali perfektný víkend plný turistiky, zážitkov aj relaxu, a nechajte sa zlákať na to najlepšie z Nízkych Tatier.