Wellness pobyty v Bogácsi

Zamávajte práci a starostiam a dajte prednosť nerušenému relaxu vo vychýrených termálnych kúpeľoch. Vydajte sa za nimi do Maďarska, ktoré je kúpeľmi doslova posiate, a vyberte si napríklad wellness pobyt v Bogácsi. Liečivá sírna voda, bazény aj vodné atrakcie vám urobia dobre na tele i na duši. Verte, že vracať sa budete s úsmevom od ucha k uchu.

Načítavam ponuky...


Maďarské termálne kúpele Bogács lákajú návštevníkov zo širokého okolia na množstvo vodných atrakcií, liečivé pramene i všadeprítomný pokoj. Vydajte sa objaviť tento maďarský raj aj vy. Užijete si tu jedinečný komfort, pohodu a oddych, o ktorom snívate. Zvoľte si jeden z wellness pobytov v Bogásci a doprajte si zaslúžený relax s pohárom regionálneho tokajského vína.

Termálne kúpalisko v Bogácsi – odpočinok neďaleko Bukových hôr

Maďarsko ukrýva toľko kúpeľných miest, že by ste mali problém ich všetky spočítať. Jedným z nich sú aj termálne kúpele Bogács. A prečo zvoliť na rekreáciu práve túto lokalitu? Termálne kúpalisko Bogács vám ponúkne 9 bazénov, z ktorých 6 je napustených liečivou vodou s obsahom vápnika, horčíka a ďalších telu prospešných látok. Miestne sírnaté pramene pomôžu liečiť problémy s pohybovým aparátom či kožné a gynekologické ochorenia.

K relaxu vo vonkajších i krytých bazénoch sa navyše pridávajú aj vodné atrakcie pre deti, akou sú šmykľavky alebo tobogany, ktoré potešia nejedného malého milovníka vody. Dospelí zase ocenia širokú ponuku masáží a procedúr, ktoré ešte podporia ozdravný pobyt a doplnia energiu. Samozrejmosťou je aj dostatok stánkov s občerstvením alebo hotely prepojené s kúpeľmi.

Kam vyraziť v okolí Bogácsu? Neďaleko kúpeľného mesta sa rozprestiera nádherný národný park Bukové hory, pre ktorý sú typické kvapľové jaskyne, husté lesy a bohatá flóra. Oblasť priamo nabáda k príjemným prechádzkam aj turistike. Nezabudnuteľným zážitkom pre vás bude aj návšteva mesta Eger, ktoré sa preslávilo historickými pamiatkami i termálnymi kúpeľmi.