Wellness pobyty v Bešeňovej

Miesto ako stvorené na relax. To je slovenské kúpeľné mesto Bešeňová, ktoré sa preslávilo najväčším termálnym aquaparkom na Slovensku. Tobogany, saunový svet a niekoľko bazénov s geotermálnou vodou vám zaistia idylickú rodinnú dovolenku. Vyberte si navyše ešte wellness pobyt v Bešeňovej a doprajte si oddych aj za bránami aquaparku.

Načítavam ponuky...


Kúpeľné mesto Bešeňová je známe predovšetkým kvôli obrovskému termálnemu aquaparku, v ktorom si užijú veľa zábavy deti aj rodičia. Nájdete tu nespočetné množstvo toboganov, šmykľaviek, bazén s vlnobitím, saunový svet a hneď niekoľko bazénov s geotermálnou vodou. Ak si vyberte wellness pobyt v Bešeňovej, môžete si dopriať neobmedzený relax po celý deň.

Vyrazte na wellness pobyt v Bešeňovej v najväčšom termálnom aquaparku na Slovensku

Wellness pobyt v Bešeňovej pre vás bude naozaj výnimočným zážitkom. Relaxovať a užívať si vodné radovánky do sýtosti môžete po celý svoj pobyt. To všetko navyše v krásnom prostredí slovenskej prírody. Hornatá krajina vás privíta s otvorenou náručou a ponúkne vám atraktívne turistické aj cyklistické trasy a svieže rozkvitnuté lúky. Dobre na duši aj na tele vám bude aj v samotnom malebnom mestečku, kde vládne dokonalý pokoj.

Vyberajte z wellness pobytov so saunou, vírivkou alebo vlastným termálnym bazénom. Ak chcete odpočinok pozdvihnúť ešte na vyššiu úroveň, využite balíčky s masážami alebo procedúrami a nechajte ruky profesionálov postarať sa o vaše maximálne pohodlie. Dajte šancu tiež pobytom so štítkom „Osobne overené“, ktoré sme vyskúšali za vás a môžeme vám ich všetkými desiatimi odporučiť.

Bešeňová, to nie je iba aquapark. Naplánujte si aj výlety do okolia, pretože je rozhodne o čo stáť. Zaujímavý je neďaleký prírodný výtvor Bešeňovské travertíny. Navštíviť môžete tiež Chočské vrchy alebo Liptovskú Maru, oblasti perfektné pre výlety pešo aj na bicykli. Vydajte sa tiež za Lúčanským vodopádom alebo do Archeoskanzenu Havránok.

Chystáte sa do Bešeňovej na víkendový pobyt? Naplánujte si výlety podľa nášho itinerára a stihnete tie najväčšie lákadlá lokality.