Wellness pobyty pri Baltskom mori

Vyrazte na wellness pobyt k Baltskému moru a rozhodne nebudete ľutovať! Okrem odpočinku v hotelovej saune, vírivke alebo bazéne na vás čaká aj čisté more, príjemná klíma a čerstvý vzduch. Malebné mestá na severe Poľska majú navyše čo ponúknuť, a to bez davov turistov ako prímorských destináciách južnej Európy!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Na wellness pobyt k moru? Prečo nie!

Väčšina ľudí sa za odpočinkom vo wellness vydáva do slovenských či zahraničných kúpeľných miest, prípadne na hory. Dokonalý odpočinok si však užijete aj na pobreží mora! Kombinácia slniečka, morskej vody, čerstvého vzduchu a relaxácie má doslova blahodarné účinky!

Kam za wellness pobytom pri mori?

Ak by ste si radi ozdravné účinky wellness pobytu pri mori radi vyskúšali na vlastnej koži, určite už premýšľate, do ktorej destinácie sa vydať. Skvelé podmienky na pobyt plný odpočinku ponúka pobrežie, ku ktorému je zo Slovenska celkom blízko. Reč je Baltskom mori, ktoré je od slovenských hraníc vzdialené 650 km.

Oproti iným prímorským destináciám ponúka poľské pobrežie Baltského mora množstvo výhod: od menšieho počtu turistov cez priaznivejšie ceny až po príjemné podnebie bez teplotných extrémov, ktoré v lete často panujú na juhu Európy. Tešte sa tiež na dlhé piesočné pláže a malebné mestá ako Kołobrzeg.

Pokiaľ navyše pre pobyt pri Baltskom mori zvolíte hotel s wellness, budete mať navyše len pár krokov od izby k bazénu, sauny alebo k vírivke. Skrátka a dobre sa tešte na všetko, čo nesmie na perfektnej odpočinkovej dovolenke chýbať!

Pobyt na brehu Baltského mora si užila aj naša kolegyňa Aneta, ktorá pre vás osobne overila Hotel Victoria Spa ***. Čo sa jej na pobyte najviac páčilo a čo rozhodne odporúča navštíviť? To sa dočítate v jej recenzii osobne overeného pobytu.