Dovolenka v Saalbach Hinterglemm

Saalbach Hinterglemm je obec v oblasti Pinzgau v rakúskej spolkovej krajine Salzbursko. Ako už názov napovedá, skladá sa z dvoch častí – Saalbach je rajom cyklistov, Hinterglemm skvelou destináciou pre rodiny či páry a skrátka pre všetkých, ktorí si chcú užiť pohodovú dovolenku. V lete pozývajú rakúske Alpy k túram, v zime na skvelú lyžovačku v jednej z najväčších oblastí zimných športov v krajine. Vyberte si pobyt v Saalbach Hinterglemm a užite si skvelú dovolenku uprostred alpskej prírody.

Načítavam ponuky...

Vášmu výberu neodpovedá žiaden pobyt, skúste upraviť zadané kritériá.

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa tak pozrieť na pobyty v dojazdovej vzdialenosti?

V tejto lokalite aktuálne nemáme žiadne ponuky. Čo sa takto nechať inšpirovať našimi najpredávanejšími pobytmi?Obľúbená zimná destinácia Saalbach Hinterglemm leží v regióne Pinzgau v Salzbursku. Návštevníkom má však čo ponúknuť aj v lete. Presvedčte sa o tom sami.

Skvelú dovolenku si užijete počas celého roka

Saalbach je najväčším cyklistickým regiónom v krajine, ponúka 720 km dlhú sieť cyklistických trás, ktoré vám odhalia nádherné prírodné scenérie. Na svoje si však prídu aj milovníci pešej turistiky. Saalbach Hinterglemm je prepletený 400 km dobre značených turistických trás, ktoré vedú po horských hrebeňoch cez zelené pastviny, aj k horským jazerám.

Potulky prírodou si užijú rodiny s deťmi. Rakúsko je voči rodinám skutočne ústretové a na deti myslí aj na horách. Najmenších turistov tak určite nadchnú najrôznejšie tematické a náučné chodníky.

Veľa ubytovacích zariadení poskytuje svojim hosťom zľavovú kartu Joker Card, s ktorou môžete bezplatne navštíviť rôzne atrakcie, zadarmo využívať lanovky alebo získať zľavy na cestovné.

Saalbach-Hinterglemm je spolu s areálmi Leogang a Fieberbrunn súčasťou lyžiarskeho gigantu, ktorý sa volá Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Vďaka tomu patrí táto oblasť medzi najväčšie lyžiarske areály v krajine. Návštevníkom ponúka viac než 250 km profesionálne upravených zjazdoviek. Na svoje si prídu rodiny s deťmi, začiatočníci, no aj skúsení jazdci. O plynulú prevádzku sa stará 70 lanoviek, ktoré vás pohodlne vyvezú k snowparkom, freeride parkom alebo k sánkarským dráham. Po športovom dni, ale aj počas neho, vás privítajú reštaurácie, krčmičky alebo après-ski bary.

Náš tip: Po dni strávenom v horách nie je nič lepšie, ako si odpočinúť vo vírivke alebo saune. Siahnite po niektorom z wellness balíčkov a užite si aktivity v krásnej rakúskej prírode spolu s prvotriednym odpočinkom. Na vašej dovolenke nám záleží, preto sa do hotelov vydávame osobne, aby sme overili kvalitu ponúkaných služieb. Ponuku nami overených pobytov nájdete tu.