Pobyty v Podhájskej s polpenziou

Termálne kúpele Podhájska sú vďaka unikátnemu zloženiu minerálnej vody a malebnému prostrediu vyhľadávaným cieľom všetkých milovníkov relaxácie. Vydajte sa na pobyt v Podhájskej s polpenziou a užite si okrem odpočinku aj veľa dobrého jedla!

Načítavam ponuky...


Termálne kúpalisko Podhájska preslávila predovšetkým jedinečná slaná vodá, ktorá je svojím zložením veľmi podobná vode z Mŕtveho mora. Táto silne minerálna voda je bohatá na jód a má menšiu koncentráciu solí ako morská voda.

Blahodarné účinky „slovenského Mŕtveho mora“ si môžete overiť na vlastnej koži pri návšteve termálneho kúpaliska s celkom vnútornými aj vonkajšími 10 bazénmi. Súčasťou areálu kúpaliska je aj moderné wellness centrum Aquamarín s termálnymi bazénmi a vitálnym svetom s ponukou relaxačných procedúr na uvoľnenie tela a upevnenie zdravia.

Odpočinok v kúpeľoch je náročná disciplína, a tak urobíte najlepšie, ak si vyberiete dovolenku v Podhájskej s polpenziou. O raňajky aj večere budete mať v hoteli postarané. Budete mať navyše istotu, že sa vždy pred aj po relaxácii poriadne posilníte a skvele si pochutnáte. Pokiaľ sa počas dovolenky chystáte aj na výlety, je pre vás práve polpenzia tou najlepšou voľbou. Ráno a večer doplníte energiu a zároveň budete mať na vychádzky celý deň.

Perfektná dovolenka v Podhájskej sa dá stihnúť aj za predĺžený víkend. Neveríte? Pozrite sa do nášho cestovateľského itinerára a nechajte sa zlákať nielen termálmi, ale tiež tipmi na výlety v okolí.