Pobyty v Bratislave

Hlavné mesto je lákadlom pre turistov z celej strednej Európy. Hotely a penzióny v Bratislave sú skvelým východiskovým bodom pre poznávanie mnohých historických i kultúrnych zaujímavostí našej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Na Chatu Koliesko sa rád vraciam, má nezameniteľnú atmosféru a zaujímavú históriu. Je to rodinná chata, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a v minulosti dokonca vyhorela. V zime z nej môžete vyjsť rovno v lyžiarkach a v lete je skvelým východiskovým bodom pre turistiku. Kuchárom je tu samotný pán majiteľ Kšiňan, ktorý varí naozaj skvele. Na Koliesku som ochutnal najlepšie pečené rebrá v živote. Spoločne s personálom vytvára pán majiteľ vrelú rodinnú atmosféru.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Vydajte sa za poznaním do hlavného mesta Slovenska, ktoré vám prinesie veľa rozmanitých zážitkov. Objavujte miestne významné historické pamiatky, vyšliapnite si na hradný vrh a prechádzajte sa pozdĺž Dunaja. Až vás potulky mestom unavia, posaďte sa do jednej z útulných kaviarní a reštaurácií a doprajte si niečo dobré na jedenie a pitie.

Na pobyt do malebnej Bratislavy za históriou i tradíciami

Bratislava je naším najväčším mestom a ponúka tiež množstvo veľkých zážitkov. Čoskoro si zamilujete romantické uličky v historickom centre, ktoré lemujú kaviarničky a obchodíky s netradičným tovarom. Až objavíte najznámejšie pamiatky ako Bratislavský hrad, Modrý kostol alebo Slavín, môžete len tak blúdiť ulicami a objavovať skryté zákutia. Nezabudnuteľné zážitky sľubuje aj moderná vyhliadka UFO alebo výlet na hrad Devín.

Pokiaľ si vyberiete pobyt s wellness, k dokonalej dovolenke už veľa chýbať nebude. Nie je nad chvíle odpočinku vo vírivke, saune alebo v krytom bazéne neďaleko atraktívnych miest, ktoré čakajú, až ich objavíte.

Chystáte sa do Bratislavy na celý víkend? Naplánujte si program podľa nášho cestovateľského itinerára a stihnete všetky pamiatky aj atrakcie nášho hlavného mesta.