Pobyty v Bratislave

Hlavné mesto je lákadlom pre turistov z celej strednej Európy. Hotely a penzióny v Bratislave sú skvelým východiskovým bodom pre poznávanie mnohých historických i kultúrnych zaujímavostí našej metropoly.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“Hotel je doslova v centre, vyjdete z neho rovno na hlavnej ulici Spišskej Novej Vsi, takže je perfektným východiskovým bodom na výlety predovšetkým do Slovenského raja, ale aj do Vysokých Tatier. Hotelový personál je ústretový, príjemný a profesionálny, izby sú útulné a čisté a na raňajkách sme sa vždy dobre najedli.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Vydajte sa za poznaním do hlavného mesta Slovenska, ktoré vám prinesie veľa rozmanitých zážitkov. Objavujte miestne významné historické pamiatky, vyšliapnite si na hradný vrh a prechádzajte sa pozdĺž Dunaja. Až vás potulky mestom unavia, posaďte sa do jednej z útulných kaviarní a reštaurácií a doprajte si niečo dobré na jedenie a pitie.

Na pobyt do malebnej Bratislavy za históriou i tradíciami

Bratislava je naším najväčším mestom a ponúka tiež množstvo veľkých zážitkov. Čoskoro si zamilujete romantické uličky v historickom centre, ktoré lemujú kaviarničky a obchodíky s netradičným tovarom. Až objavíte najznámejšie pamiatky ako Bratislavský hrad, Modrý kostol alebo Slavín, môžete len tak blúdiť ulicami a objavovať skryté zákutia. Nezabudnuteľné zážitky sľubuje aj moderná vyhliadka UFO alebo výlet na hrad Devín.

Pokiaľ si vyberiete pobyt s wellness, k dokonalej dovolenke už veľa chýbať nebude. Nie je nad chvíle odpočinku vo vírivke, saune alebo v krytom bazéne neďaleko atraktívnych miest, ktoré čakajú, až ich objavíte.

Chystáte sa do Bratislavy na celý víkend? Naplánujte si program podľa nášho cestovateľského itinerára a stihnete všetky pamiatky aj atrakcie nášho hlavného mesta.