Pobyty v Beskydách so psom

Prechádzky, výlety za dobrodružstvom aj túry po horách sa najlepšie absolvujú s verným kamarátom - a platí to obzvlášť, ak ide o vášho psíka. Nenechávajte teda svojho miláčika doma a vyrazte sa pobyt do Beskýd spolu s ním. Uvidíte, že zdolávanie Lysej Hory či hory Smrk vám spolu pôjde výborne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Ochutnajte Beskydy všetkými zmyslami a zamilujte si tento rázovitý kraj rovnako ako stovky turistov pred vami. Páčiť sa tu bude aj vášmu psíkovi, a tak ho rozhodne vezmite na dovolenku so sebou. Behanie po lesoch či ochutnávanie vody z priezračných bystriniek si tak užije spolu s vami.

Čo zažijete v Beskydách aj so svojím psíkom?

Keď sa povie Beskydy, mnohým z nás si predstavia zalesnené hory pretkané turistickými chodníčkami a lanovkami, parádne lyžiarske areály vhodné pre rodiny s deťmi i skúsenejších lyžiarov, no najmä výnimočné pamiatky ľudovej kultúry a lahodnú kuchyňu. Ak ste ešte frgál ani valašskú kyselicu neochutnali, je načase to zmeniť! Vydajte sa na pobyt do Beskýd, vystúpte k slávnym dreveným chalúpkami Pustevny a prejdite sa po Chodníku korunami stromov Valaška. Alebo dáte prednosť návšteve skanzenu Valašské múzeum v prírode či spoznávaniu života i diela skladateľa Leoša Janáčka v Hukvaldách? Miestne turistické trasy nie sú príliš náročné, a tak ich zvládne aj vás psík. Mnohé tunajšie hotely a penzióny psích hostí s radosťou privítajú.

Pobyt v Beskydách, to nie je len užívanie si turistiky a snehovej nádielky. Odložte na chvíľu turistické topánky a zistite, čomu v sa tu hovorí „dokonalý oddych“. Nielen v lete totiž padne vhod zaplávať si v relaxačnom bazéne s vodnými tryskami, alebo si užívať blahodarný odpočinok vo vírivke či v saune vo wellness centre. Cestovať za relaxom nemusíte ďaleko - stačí si vybrať ubytovanie, kde všetko spomínané nájdete.