Pobyty v Beskydách so psom

Prechádzky, výlety za dobrodružstvom aj túry po horách sa najlepšie absolvujú s verným kamarátom - a platí to obzvlášť, ak ide o vášho psíka. Nenechávajte teda svojho miláčika doma a vyrazte sa pobyt do Beskýd spolu s ním. Uvidíte, že zdolávanie Lysej Hory či hory Smrk vám spolu pôjde výborne.

Načítavam ponuky...


Ochutnajte Beskydy všetkými zmyslami a zamilujte si tento rázovitý kraj rovnako ako stovky turistov pred vami. Páčiť sa tu bude aj vášmu psíkovi, a tak ho rozhodne vezmite na dovolenku so sebou. Behanie po lesoch či ochutnávanie vody z priezračných bystriniek si tak užije spolu s vami.

Čo zažijete v Beskydách aj so svojím psíkom?

Keď sa povie Beskydy, mnohým z nás si predstavia zalesnené hory pretkané turistickými chodníčkami a lanovkami, parádne lyžiarske areály vhodné pre rodiny s deťmi i skúsenejších lyžiarov, no najmä výnimočné pamiatky ľudovej kultúry a lahodnú kuchyňu. Ak ste ešte frgál ani valašskú kyselicu neochutnali, je načase to zmeniť! Vydajte sa na pobyt do Beskýd, vystúpte k slávnym dreveným chalúpkami Pustevny a prejdite sa po Chodníku korunami stromov Valaška. Alebo dáte prednosť návšteve skanzenu Valašské múzeum v prírode či spoznávaniu života i diela skladateľa Leoša Janáčka v Hukvaldách? Miestne turistické trasy nie sú príliš náročné, a tak ich zvládne aj vás psík. Mnohé tunajšie hotely a penzióny psích hostí s radosťou privítajú.

Pobyt v Beskydách, to nie je len užívanie si turistiky a snehovej nádielky. Odložte na chvíľu turistické topánky a zistite, čomu v sa tu hovorí „dokonalý oddych“. Nielen v lete totiž padne vhod zaplávať si v relaxačnom bazéne s vodnými tryskami, alebo si užívať blahodarný odpočinok vo vírivke či v saune vo wellness centre. Cestovať za relaxom nemusíte ďaleko - stačí si vybrať ubytovanie, kde všetko spomínané nájdete.