Pobyty v Beskydách so psom

Prechádzky, výlety za dobrodružstvom aj túry po horách sa najlepšie absolvujú s verným kamarátom - a platí to obzvlášť, ak ide o vášho psíka. Nenechávajte teda svojho miláčika doma a vyrazte sa pobyt do Beskýd spolu s ním. Uvidíte, že zdolávanie Lysej Hory či hory Smrk vám spolu pôjde výborne.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Ochutnajte Beskydy všetkými zmyslami a zamilujte si tento rázovitý kraj rovnako ako stovky turistov pred vami. Páčiť sa tu bude aj vášmu psíkovi, a tak ho rozhodne vezmite na dovolenku so sebou. Behanie po lesoch či ochutnávanie vody z priezračných bystriniek si tak užije spolu s vami.

Čo zažijete v Beskydách aj so svojím psíkom?

Keď sa povie Beskydy, mnohým z nás si predstavia zalesnené hory pretkané turistickými chodníčkami a lanovkami, parádne lyžiarske areály vhodné pre rodiny s deťmi i skúsenejších lyžiarov, no najmä výnimočné pamiatky ľudovej kultúry a lahodnú kuchyňu. Ak ste ešte frgál ani valašskú kyselicu neochutnali, je načase to zmeniť! Vydajte sa na pobyt do Beskýd, vystúpte k slávnym dreveným chalúpkami Pustevny a prejdite sa po Chodníku korunami stromov Valaška. Alebo dáte prednosť návšteve skanzenu Valašské múzeum v prírode či spoznávaniu života i diela skladateľa Leoša Janáčka v Hukvaldách? Miestne turistické trasy nie sú príliš náročné, a tak ich zvládne aj vás psík. Mnohé tunajšie hotely a penzióny psích hostí s radosťou privítajú.

Pobyt v Beskydách, to nie je len užívanie si turistiky a snehovej nádielky. Odložte na chvíľu turistické topánky a zistite, čomu v sa tu hovorí „dokonalý oddych“. Nielen v lete totiž padne vhod zaplávať si v relaxačnom bazéne s vodnými tryskami, alebo si užívať blahodarný odpočinok vo vírivke či v saune vo wellness centre. Cestovať za relaxom nemusíte ďaleko - stačí si vybrať ubytovanie, kde všetko spomínané nájdete.