Pobyty v Beskydách s bazénom

Chcete si na pobyte na horách užiť aj chvíle relaxácie? Vyrazte do Beskýd a zvoľte ubytovanie s bazénom, kde si budete moc zaplávať alebo odpočinúť podľa ľubovôle. Na Lysú horu sa potom pôjde oveľa lepšie.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Sport Art Centrum Hotel **** ponúka naozaj skvelé vyžitie. Rada by som sa sem niekedy vrátila, a to nielen kvôli veľkému krytému bazénu a wellness so saunou. Užili sme si napríklad aj multifunkčnú halu s bedmintonom. Personál bol veľmi ochotný a priestranná izba disponovala všetkým potrebným. Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od Rožnova pod Radhoštěm a ďalších turistických cieľov v okolí.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Beskydy sú úžasné a Beskydský hotel RELAX tiež. Na Travelkingu si ho zakúpilo už 10 000 zákazníkov a mnohí sa sem vracajú opakovane. Je síce pravda, že hotel nie je najmodernejší, to mu ale každý (vrátane mňa) dokáže odpustiť, pretože všetko, od príchodu až do odchodu, je jednoducho výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajiteľ Travelkingu


Pobyt v Beskydách nie je nevyhnutne len chodenie na túry, lyžovanie a užívanie si snehovej nádielky, pretože si tu môžete užiť aj parádny odpočinok. Nájdete tu totiž mnoho wellness hotelov.

Zo svahu či túry po Beskydách rovno do bazéna

Či už túžite po dovolenke v penzióne, alebo veľkom hoteli, z našej ponuky ubytovania s vlastným wellness centrom si iste vyberiete. Najobľúbenejšie súčasťou wellness je bazén. V lete príde vhod ten vonkajší, celoročne je však skvelé mať prístup do vnútorného bazéna pre prípad, že by bolo nepriaznivé počasie.

Ak vám bazén nestačí, pozerajte sa tiež po hoteloch, ktoré okrem neho ponúkajú i vírivku, saunu a ďalšie wellness vymoženosti. K dokonalému odpočinku poslúžia tiež procedúry. Čo tak napríklad masáž?