Pobyty v Beskydách s bazénom

Chcete si na pobyte na horách užiť aj chvíle relaxácie? Vyrazte do Beskýd a zvoľte ubytovanie s bazénom, kde si budete moc zaplávať alebo odpočinúť podľa ľubovôle. Na Lysú horu sa potom pôjde oveľa lepšie.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Pobyt v Beskydách nie je nevyhnutne len chodenie na túry, lyžovanie a užívanie si snehovej nádielky, pretože si tu môžete užiť aj parádny odpočinok. Nájdete tu totiž mnoho wellness hotelov.

Zo svahu či túry po Beskydách rovno do bazéna

Či už túžite po dovolenke v penzióne, alebo veľkom hoteli, z našej ponuky ubytovania s vlastným wellness centrom si iste vyberiete. Najobľúbenejšie súčasťou wellness je bazén. V lete príde vhod ten vonkajší, celoročne je však skvelé mať prístup do vnútorného bazéna pre prípad, že by bolo nepriaznivé počasie.

Ak vám bazén nestačí, pozerajte sa tiež po hoteloch, ktoré okrem neho ponúkajú i vírivku, saunu a ďalšie wellness vymoženosti. K dokonalému odpočinku poslúžia tiež procedúry. Čo tak napríklad masáž?