Pobyty na Šumave pre dvoch

Šumava je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku aj odpočinkový pobyt, z ktorého sa vrátite ako znovuzrodený. Či už sa na dovolenku chystáte s partnerom, kamarátom či kolegom, z našej bohatej ponuky pobytov na Šumave pre dvoch si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Šumava láka svojich návštevníkov predovšetkým na očarujúcu prírodu plnú hlbokých lesov, jazier a rašelinísk. Nájdete tu mnoho rozhľadní a vyhliadkových miest, odkiaľ uvidíte jedinečnú šumavskú krajinu ako na dlani. K tomu je tu aj množstvo atraktívnych výletných cieľov v podobe zrúcanín, hradov, zámkov a historických miest plných pamiatok. Najlepšie si všetky krásy Šumavy užijete v dobrej spoločnosti, a tak vyberajte z našej ponuky dovolenky na Šumave pre dvoch!

Kam na pobyt na Šumave pre dvoch?

Či už s vaším spolucestovateľom plánujete dovolenku stráviť turistkou a športovaním, alebo dáte prednosť pamiatkam, nemali by ste zabudnúť ani na riadny dovolenkový odpočinok. Kde inde si ho vychutnať ako vo wellness priamo v hoteli? Vírivka, sauna alebo bazén sú tým pravým miestom, kde zrelaxujete telo aj myseľ. Ak k tomu pridáte masáže a wellness procedúry, kombinácia pre perfektný pobyt vo dvojici je na svete!

To, že je Šumava ideálnou destináciou pre rodiny s deťmi je známa vec. Ale vedeli ste, že tu panujú aj mimoriadne skvelé podmienky pre dovolenku so psom? Ušetrite si starosti, kto vám vášho zvieracieho miláčika počas dovolenky postráži a vezmite ho so sebou do šumavských hotelov, kde štvornohých hostí radi uvítajú.