Pobyty na Šumave pre dvoch

Šumava je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku aj odpočinkový pobyt, z ktorého sa vrátite ako znovuzrodený. Či už sa na dovolenku chystáte s partnerom, kamarátom či kolegom, z našej bohatej ponuky pobytov na Šumave pre dvoch si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Krásne a štýlové ubytovanie umiestnené priamo pri hlavnej promenáde kúsok od prameňa Vřídlo. Dostal som izbu s krásnym výhľadom na divadlo a okolité hotely, čo bolo príjemné spestrenie. Navyše je odtiaľ všade blízko – do divadla, do kúpeľov, všetko je skvele dostupné. A milý personál vám ochotne poradí, čo v okolí určite nesmiete minúť, takže si tu určite užijete aj dlhšie pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Šumava láka svojich návštevníkov predovšetkým na očarujúcu prírodu plnú hlbokých lesov, jazier a rašelinísk. Nájdete tu mnoho rozhľadní a vyhliadkových miest, odkiaľ uvidíte jedinečnú šumavskú krajinu ako na dlani. K tomu je tu aj množstvo atraktívnych výletných cieľov v podobe zrúcanín, hradov, zámkov a historických miest plných pamiatok. Najlepšie si všetky krásy Šumavy užijete v dobrej spoločnosti, a tak vyberajte z našej ponuky dovolenky na Šumave pre dvoch!

Kam na pobyt na Šumave pre dvoch?

Či už s vaším spolucestovateľom plánujete dovolenku stráviť turistkou a športovaním, alebo dáte prednosť pamiatkam, nemali by ste zabudnúť ani na riadny dovolenkový odpočinok. Kde inde si ho vychutnať ako vo wellness priamo v hoteli? Vírivka, sauna alebo bazén sú tým pravým miestom, kde zrelaxujete telo aj myseľ. Ak k tomu pridáte masáže a wellness procedúry, kombinácia pre perfektný pobyt vo dvojici je na svete!

To, že je Šumava ideálnou destináciou pre rodiny s deťmi je známa vec. Ale vedeli ste, že tu panujú aj mimoriadne skvelé podmienky pre dovolenku so psom? Ušetrite si starosti, kto vám vášho zvieracieho miláčika počas dovolenky postráži a vezmite ho so sebou do šumavských hotelov, kde štvornohých hostí radi uvítajú.