Pobyty na Šumave pre dvoch

Šumava je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku aj odpočinkový pobyt, z ktorého sa vrátite ako znovuzrodený. Či už sa na dovolenku chystáte s partnerom, kamarátom či kolegom, z našej bohatej ponuky pobytov na Šumave pre dvoch si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Quatro je naším partnerom v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojných zákazníkov. Aj ja sám som tam bol už niekoľkokrát. Quatro je pre mňa istota - vždy čisté, cenovo dostupné ubytovanie s milým personálom. A vďaka tomu, že ide o viac penziónov, vždy nájdete nejaké voľné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajiteľ Travelkingu
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Šumava láka svojich návštevníkov predovšetkým na očarujúcu prírodu plnú hlbokých lesov, jazier a rašelinísk. Nájdete tu mnoho rozhľadní a vyhliadkových miest, odkiaľ uvidíte jedinečnú šumavskú krajinu ako na dlani. K tomu je tu aj množstvo atraktívnych výletných cieľov v podobe zrúcanín, hradov, zámkov a historických miest plných pamiatok. Najlepšie si všetky krásy Šumavy užijete v dobrej spoločnosti, a tak vyberajte z našej ponuky dovolenky na Šumave pre dvoch!

Kam na pobyt na Šumave pre dvoch?

Či už s vaším spolucestovateľom plánujete dovolenku stráviť turistkou a športovaním, alebo dáte prednosť pamiatkam, nemali by ste zabudnúť ani na riadny dovolenkový odpočinok. Kde inde si ho vychutnať ako vo wellness priamo v hoteli? Vírivka, sauna alebo bazén sú tým pravým miestom, kde zrelaxujete telo aj myseľ. Ak k tomu pridáte masáže a wellness procedúry, kombinácia pre perfektný pobyt vo dvojici je na svete!

To, že je Šumava ideálnou destináciou pre rodiny s deťmi je známa vec. Ale vedeli ste, že tu panujú aj mimoriadne skvelé podmienky pre dovolenku so psom? Ušetrite si starosti, kto vám vášho zvieracieho miláčika počas dovolenky postráži a vezmite ho so sebou do šumavských hotelov, kde štvornohých hostí radi uvítajú.