Pobyty na Šumave pre dvoch

Šumava je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku aj odpočinkový pobyt, z ktorého sa vrátite ako znovuzrodený. Či už sa na dovolenku chystáte s partnerom, kamarátom či kolegom, z našej bohatej ponuky pobytov na Šumave pre dvoch si určite vyberiete.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Som veľmi rada, že som sa na Šumavu pozrela prvýkrát práve počas pobytu vo Wellness Hoteli Chalupa****. So všetkým sme boli maximálne spokojní! Ide o nádherný nový hotel v horskom štýle, ktorý prekvapí nielen vyladeným moderným interiérom, ale predovšetkým luxusným wellness s veľkým bazénom a saunami. Bufetové raňajky aj večere nemali chybu. Neďaleko hotela sa nachádza toľko atraktívnych lokalít, že sa počas jedného pobytu dá stihnúť iba zlomok. Na Šumavu sa teda ešte určite vrátim a do Wellness Hotela Chalupa **** tiež!”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Šumava láka svojich návštevníkov predovšetkým na očarujúcu prírodu plnú hlbokých lesov, jazier a rašelinísk. Nájdete tu mnoho rozhľadní a vyhliadkových miest, odkiaľ uvidíte jedinečnú šumavskú krajinu ako na dlani. K tomu je tu aj množstvo atraktívnych výletných cieľov v podobe zrúcanín, hradov, zámkov a historických miest plných pamiatok. Najlepšie si všetky krásy Šumavy užijete v dobrej spoločnosti, a tak vyberajte z našej ponuky dovolenky na Šumave pre dvoch!

Kam na pobyt na Šumave pre dvoch?

Či už s vaším spolucestovateľom plánujete dovolenku stráviť turistkou a športovaním, alebo dáte prednosť pamiatkam, nemali by ste zabudnúť ani na riadny dovolenkový odpočinok. Kde inde si ho vychutnať ako vo wellness priamo v hoteli? Vírivka, sauna alebo bazén sú tým pravým miestom, kde zrelaxujete telo aj myseľ. Ak k tomu pridáte masáže a wellness procedúry, kombinácia pre perfektný pobyt vo dvojici je na svete!

To, že je Šumava ideálnou destináciou pre rodiny s deťmi je známa vec. Ale vedeli ste, že tu panujú aj mimoriadne skvelé podmienky pre dovolenku so psom? Ušetrite si starosti, kto vám vášho zvieracieho miláčika počas dovolenky postráži a vezmite ho so sebou do šumavských hotelov, kde štvornohých hostí radi uvítajú.