Pobyty na južnej Morave s bazénom

Južná Morava je malebný kraj, ktorý si vás okamžite získa. Krásna príroda, mnoho historických i kultúrnych pamiatok a znamenité miestne víno sú skrátka kombináciou, ktorá zaručuje báječný pobyt. Pokiaľ patríte medzi vodné živly, určite vás poteší naša ponuka pobytov na Morave s bazénom v cene!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V Prosecco Rezidencii Marko *** sme strávili krásne 3 dni. Personál bol báječný - boli to naozajstní a vždy usmiati profíci. Zvláštnu poklonu si zaslúži pán kuchár. Ďalšou výhodou je lokalita – akonáhle sme prešli vstupnou bránou, mali sme pocit, akoby sme sa ocitli niekde v talianskom Toskánsku. Na vínnom lístku nájdete desiatky druhov Prosecca, exkluzívnych rumov aj vína. Keď k tomu pripočítam moderné wellness a úžasné okolie plné trakcií, a tie pravé ingrediencie pre pobyt vo dvojici sú na svete.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Južná Morava je nezameniteľný rázovitý kraj s nekonečnou ponukou výletov pre fanúšikov prírody, histórie i gastronómie. Ak patríte medzi vyznávačov plávania a vodných radovánok, práve pre vás máme pobyty na južnej Morave s bazénom v cene. Kedykoľvek počas dňa sa môžete osviežiť a zaplávať si priamo v hoteli.

K pobytu na južnej Morave patrí jednoznačne víno. Užite si ho na jednom z vinárskych pobytov a ochutnajte to najlepšie, čo miestne vinice vyprodukovali.