Pobyty na južnej Morave s bazénom

Južná Morava je malebný kraj, ktorý si vás okamžite získa. Krásna príroda, mnoho historických i kultúrnych pamiatok a znamenité miestne víno sú skrátka kombináciou, ktorá zaručuje báječný pobyt. Pokiaľ patríte medzi vodné živly, určite vás poteší naša ponuka pobytov na Morave s bazénom v cene!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Rakovec splnil naše očakávania. Hotel je umiestnený v tichej lokalite pri brnianskej priehrade, ktorá ponúka množstvo aktivít. Nesmierne sme si užili hlavne vstup do wellness, príjemne nás prekvapila jeho úroveň, priestor bol moderný a čistý. Raňajky boli veľmi chutné a pravidelne doplňované. Aj hotelový personál bol po celý čas pobytu milý a príjemný, takže služby hotela pri najbližšej ceste do Brna opäť radi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznícka podpora


Južná Morava je nezameniteľný rázovitý kraj s nekonečnou ponukou výletov pre fanúšikov prírody, histórie i gastronómie. Ak patríte medzi vyznávačov plávania a vodných radovánok, práve pre vás máme pobyty na južnej Morave s bazénom v cene. Kedykoľvek počas dňa sa môžete osviežiť a zaplávať si priamo v hoteli.

K pobytu na južnej Morave patrí jednoznačne víno. Užite si ho na jednom z vinárskych pobytov a ochutnajte to najlepšie, čo miestne vinice vyprodukovali.