Pobyty na horách pre dvoch

Dovolenka na horách je skvelou voľbou v akomkoľvek ročnom období. Vydajte sa na pobyt vo dvojici a užite si spoločne výlety, športovanie aj výhľady široko ďaleko!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Aj keď nám celý jeden deň pršalo, bolo tu veľa možností, ako sa zabaviť. Výhľad z izby sme mali priamo na Tatry a večerné posedenie s pohárom prosecca bolo úchvatné. Potešilo nás aj wellness s bazénom a vírivkou. Polpenzia bola dostačujúca a chutná. V okolí hotela je mnoho atrakcií. Hneď cez cestu je bobová dráha, kde sme zažili poriadnu dávku adrenalínu, neďaleko je aj Belianska jaskyňa. Celkovo sme s pobytom v Hoteli Tulipán boli veľmi spokojní a za seba aj partnerku pobyt tu môžem jedine odporučiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Čerstvý vzduch, nádherné panorámy, zaslúžené občerstvenie na horskej chate aj kilometre vystúpané počas túr si najlepšie vychutnáte vo dvojici. Vydajte sa na hory s partnerom, mamičkou či kamarátom a spoznávajte krásy nadmorských výšok spoločne.

Kam na dovolenku na horách vo dvojici?

Nízke aj Vysoké Tatry už máte prechodené krížom-krážom? Potom sa so svojím sprievodom vypravte objavovať krásy Belianskych Tatier. Toto pohorie na severovýchode Slovenska ponúka ideálne podmienky na turistiku, cykloturistiku a v zimných mesiacoch na bežkovanie a lyžovanie v známych ski areáloch.

Hory na Slovensku sú nádherné, ale už ich poznáte ako svoje topánky? Pokiaľ túžite po nových zážitkoch naj turistike, zavítajte k našim susedom do Česka a vyrazte do Beskýd. Pokocháte sa tu krásnymi lesmi aj stavbami ľudovej architektúry a ochutnáte miestne špeciality. Knedlíky plnené údeným mäsom s kapustou vás nadchnú určite rovnako ako parádne výhľady.

Dokonalým miestom pre dovolenku na horách sú aj rakúske Alpy. Od jari do jesene sa môžete túlať prekrásnou prírodou plnou jazier a v zime tu na návštevníkov čakajú perfektné snehové podmienky aj najmodernejšie lyžiarske strediská. A k tomu všetkému vychýrená rakúska kuchyňa – kto by tejto kombinácii odolal?

Ak patríte medzi milovníkov zimných športov a na horách sa vždy tešíte hlavne na upravené zasnežené svahy, ubytujte sa v hoteli blízko zjazdovky. Pred hotelom potom stačí obuť lyže a rozbehnúť sa za snehovým dobrodružstvom.