Pobyty na horách pre dvoch

Dovolenka na horách je skvelou voľbou v akomkoľvek ročnom období. Vydajte sa na pobyt vo dvojici a užite si spoločne výlety, športovanie aj výhľady široko ďaleko!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Vľúdny personál nám vždy vyšiel v ústrety, jedlo bolo výborné a v izbe nám nič nechýbalo. Prekvapilo nás, že hoci hotel poskytuje prvotriedne služby, stále si zachováva domácu atmosféru a priateľský prístup. Chvíle pohody sme zažívali ako v hotelovej reštaurácii, tak pri večernom posedení s pohárom vína na balkóne alebo na záhradnej terase. Nádherné bolo aj okolie ubytovania. Nech už sme počas pobytu vyrazili kamkoľvek, sprevádzali nás dych vyrážajúce výhľady. Ak si chcete na chvíľu oddýchnuť v prostredí očarujúcej prírody, potom je pre vás pobyt v Hoteli Alpenblick to pravé.”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Junior Copywriter
Overené Travelkingom

“Krásny hotel umiestnený v horskej prírode. Izby sú moderné a pekne zariadené. Personál bol veľmi príjemný, s hosťami sa radi porozprávajú. V reštaurácii skvele varia. Priamo v hoteli je tiež wellness s vírivkou a 4 saunami. Naviac tu majú úžasné akvárium s rôznymi druhmi rýb, ktoré je prepojené s wellness, takže ich môžete počas relaxácie pozorovať. Pobyt veľmi odporúčam každému, kto chce nabrať sily, alebo si užiť krásnu okolitú prírodu.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Čerstvý vzduch, nádherné panorámy, zaslúžené občerstvenie na horskej chate aj kilometre vystúpané počas túr si najlepšie vychutnáte vo dvojici. Vydajte sa na hory s partnerom, mamičkou či kamarátom a spoznávajte krásy nadmorských výšok spoločne.

Kam na dovolenku na horách vo dvojici?

Nízke aj Vysoké Tatry už máte prechodené krížom-krážom? Potom sa so svojím sprievodom vypravte objavovať krásy Belianskych Tatier. Toto pohorie na severovýchode Slovenska ponúka ideálne podmienky na turistiku, cykloturistiku a v zimných mesiacoch na bežkovanie a lyžovanie v známych ski areáloch.

Hory na Slovensku sú nádherné, ale už ich poznáte ako svoje topánky? Pokiaľ túžite po nových zážitkoch naj turistike, zavítajte k našim susedom do Česka a vyrazte do Beskýd. Pokocháte sa tu krásnymi lesmi aj stavbami ľudovej architektúry a ochutnáte miestne špeciality. Knedlíky plnené údeným mäsom s kapustou vás nadchnú určite rovnako ako parádne výhľady.

Dokonalým miestom pre dovolenku na horách sú aj rakúske Alpy. Od jari do jesene sa môžete túlať prekrásnou prírodou plnou jazier a v zime tu na návštevníkov čakajú perfektné snehové podmienky aj najmodernejšie lyžiarske strediská. A k tomu všetkému vychýrená rakúska kuchyňa – kto by tejto kombinácii odolal?

Ak patríte medzi milovníkov zimných športov a na horách sa vždy tešíte hlavne na upravené zasnežené svahy, ubytujte sa v hoteli blízko zjazdovky. Pred hotelom potom stačí obuť lyže a rozbehnúť sa za snehovým dobrodružstvom.