Pobyty na horách pre dvoch

Dovolenka na horách je skvelou voľbou v akomkoľvek ročnom období. Vydajte sa na pobyt vo dvojici a užite si spoločne výlety, športovanie aj výhľady široko ďaleko!

Načítavam ponuky...


Čerstvý vzduch, nádherné panorámy, zaslúžené občerstvenie na horskej chate aj kilometre vystúpané počas túr si najlepšie vychutnáte vo dvojici. Vydajte sa na hory s partnerom, mamičkou či kamarátom a spoznávajte krásy nadmorských výšok spoločne.

Kam na dovolenku na horách vo dvojici?

Nízke aj Vysoké Tatry už máte prechodené krížom-krážom? Potom sa so svojím sprievodom vypravte objavovať krásy Belianskych Tatier. Toto pohorie na severovýchode Slovenska ponúka ideálne podmienky na turistiku, cykloturistiku a v zimných mesiacoch na bežkovanie a lyžovanie v známych ski areáloch.

Hory na Slovensku sú nádherné, ale už ich poznáte ako svoje topánky? Pokiaľ túžite po nových zážitkoch naj turistike, zavítajte k našim susedom do Česka a vyrazte do Beskýd. Pokocháte sa tu krásnymi lesmi aj stavbami ľudovej architektúry a ochutnáte miestne špeciality. Knedlíky plnené údeným mäsom s kapustou vás nadchnú určite rovnako ako parádne výhľady.

Dokonalým miestom pre dovolenku na horách sú aj rakúske Alpy. Od jari do jesene sa môžete túlať prekrásnou prírodou plnou jazier a v zime tu na návštevníkov čakajú perfektné snehové podmienky aj najmodernejšie lyžiarske strediská. A k tomu všetkému vychýrená rakúska kuchyňa – kto by tejto kombinácii odolal?

Ak patríte medzi milovníkov zimných športov a na horách sa vždy tešíte hlavne na upravené zasnežené svahy, ubytujte sa v hoteli blízko zjazdovky. Pred hotelom potom stačí obuť lyže a rozbehnúť sa za snehovým dobrodružstvom.