Pobyty na horách pre dvoch

Dovolenka na horách je skvelou voľbou v akomkoľvek ročnom období. Vydajte sa na pobyt vo dvojici a užite si spoločne výlety, športovanie aj výhľady široko ďaleko!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Čerstvý vzduch, nádherné panorámy, zaslúžené občerstvenie na horskej chate aj kilometre vystúpané počas túr si najlepšie vychutnáte vo dvojici. Vydajte sa na hory s partnerom, mamičkou či kamarátom a spoznávajte krásy nadmorských výšok spoločne.

Kam na dovolenku na horách vo dvojici?

Nízke aj Vysoké Tatry už máte prechodené krížom-krážom? Potom sa so svojím sprievodom vypravte objavovať krásy Belianskych Tatier. Toto pohorie na severovýchode Slovenska ponúka ideálne podmienky na turistiku, cykloturistiku a v zimných mesiacoch na bežkovanie a lyžovanie v známych ski areáloch.

Hory na Slovensku sú nádherné, ale už ich poznáte ako svoje topánky? Pokiaľ túžite po nových zážitkoch naj turistike, zavítajte k našim susedom do Česka a vyrazte do Beskýd. Pokocháte sa tu krásnymi lesmi aj stavbami ľudovej architektúry a ochutnáte miestne špeciality. Knedlíky plnené údeným mäsom s kapustou vás nadchnú určite rovnako ako parádne výhľady.

Dokonalým miestom pre dovolenku na horách sú aj rakúske Alpy. Od jari do jesene sa môžete túlať prekrásnou prírodou plnou jazier a v zime tu na návštevníkov čakajú perfektné snehové podmienky aj najmodernejšie lyžiarske strediská. A k tomu všetkému vychýrená rakúska kuchyňa – kto by tejto kombinácii odolal?

Ak patríte medzi milovníkov zimných športov a na horách sa vždy tešíte hlavne na upravené zasnežené svahy, ubytujte sa v hoteli blízko zjazdovky. Pred hotelom potom stačí obuť lyže a rozbehnúť sa za snehovým dobrodružstvom.