Wellness pobyty vo Vroclave

Preskúmajte jedno z najkrajších poľských miest. Na 12 ostrovoch objavíte historické skvosty, útulné uličky a romantické zákutia. Kaviarne, bary a reštaurácie vám privítajú na každom rohu, rovnako ako zaujímavé múzeá a galérie. Siahnite po wellness pobyte vo Vroclave a vylepšite svoju dovolenku ešte o intímne chvíle vo vírivke alebo relax v saune.

Načítavam ponuky...


Na dvanástich ostrovčekoch na brehoch rieky Odry sa rozprestiera nádherné historické mesto Vroclav. Vydajte sa sem za poznaním, zábavou aj relaxom. Nájdete tu historické pamiatky a kultúrne zaujímavosti, užijete si prechádzky po meste aj posedenie v útulných kaviarňach a v neposlednom rade aj odpočinok vo wellness zóne vášho hotela.

Wellness pobyt vo Vroclave – relax na pozadí impozantnej architektúry

Vroclav si užijú najmä milovníci histórie a obdivovatelia architektúry. Množstvo krásnych stavieb, z ktorých niektoré hrdo patria na Zoznam UNESCO, vás však očarí, aj keď ste laici. Nadýchate sa kúzelnej atmosféry, ktorá vládne vo vroclavských uliciach, okúsite výborné regionálne pokrmy a prejdete sa po rozkvitnutých parkoch. Ovzdušie je tu prestúpené romantikou, a tak ide o ideálnu destináciu na romantickú dovolenku.

Vyberte si wellness pobyt vo Vroclave, ktorý splní vaše očakávania. Vaša dovolenka bude o niečo lepšia, keď si doprajete chutnú stravu priamo v ubytovaní. Nebudete sa musieť o nič starať, a ešte si pochutnáte. V ponuke nájdete pobyty s polpenziou, plnou penziou alebo s bohatými raňajkami, ktoré vám pomôže vykročiť do dňa tou správnou nohou. K tomu ešte perfektné wellness a k dokonalosti bude chýbať naozaj len veľmi málo.

A čo si vo Vroclave musíte prezrieť? Určite neminiete Vroclavský dóm čiže katedrálu sv. Jána Krstiteľa, ktorá dominuje historickému centru. Nevynechajte ani prechádzku po Rynku, Trhovom námestí, ktoré je známe pre kúzelnú atmosféru, sklenenú fontánu a pouličné muzikanty. Navštívte tiež Halu Storočia, Vroclavskú radnicu alebo miestnu zoologickú záhradu.