Wellness pobyty vo Vroclave

Preskúmajte jedno z najkrajších poľských miest. Na 12 ostrovoch objavíte historické skvosty, útulné uličky a romantické zákutia. Kaviarne, bary a reštaurácie vám privítajú na každom rohu, rovnako ako zaujímavé múzeá a galérie. Siahnite po wellness pobyte vo Vroclave a vylepšite svoju dovolenku ešte o intímne chvíle vo vírivke alebo relax v saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím


Na dvanástich ostrovčekoch na brehoch rieky Odry sa rozprestiera nádherné historické mesto Vroclav. Vydajte sa sem za poznaním, zábavou aj relaxom. Nájdete tu historické pamiatky a kultúrne zaujímavosti, užijete si prechádzky po meste aj posedenie v útulných kaviarňach a v neposlednom rade aj odpočinok vo wellness zóne vášho hotela.

Wellness pobyt vo Vroclave – relax na pozadí impozantnej architektúry

Vroclav si užijú najmä milovníci histórie a obdivovatelia architektúry. Množstvo krásnych stavieb, z ktorých niektoré hrdo patria na Zoznam UNESCO, vás však očarí, aj keď ste laici. Nadýchate sa kúzelnej atmosféry, ktorá vládne vo vroclavských uliciach, okúsite výborné regionálne pokrmy a prejdete sa po rozkvitnutých parkoch. Ovzdušie je tu prestúpené romantikou, a tak ide o ideálnu destináciu na romantickú dovolenku.

Vyberte si wellness pobyt vo Vroclave, ktorý splní vaše očakávania. Vaša dovolenka bude o niečo lepšia, keď si doprajete chutnú stravu priamo v ubytovaní. Nebudete sa musieť o nič starať, a ešte si pochutnáte. V ponuke nájdete pobyty s polpenziou, plnou penziou alebo s bohatými raňajkami, ktoré vám pomôže vykročiť do dňa tou správnou nohou. K tomu ešte perfektné wellness a k dokonalosti bude chýbať naozaj len veľmi málo.

A čo si vo Vroclave musíte prezrieť? Určite neminiete Vroclavský dóm čiže katedrálu sv. Jána Krstiteľa, ktorá dominuje historickému centru. Nevynechajte ani prechádzku po Rynku, Trhovom námestí, ktoré je známe pre kúzelnú atmosféru, sklenenú fontánu a pouličné muzikanty. Navštívte tiež Halu Storočia, Vroclavskú radnicu alebo miestnu zoologickú záhradu.