Wellness pobyty v Veľkom Mederi

Relaxujte na juhu Slovenska od jari až do zimy. V kúpeľnom meste Veľký Meder si doprajete liečivé aj upokojujúce účinky najteplejšieho minerálneho prameňa v celej krajine. Vyberte si wellness pobyt vo Veľkom Mederi a užite si oddych aj zábavu v termálnom aquaparku Thermal Corvinus.

Načítavam ponuky...


Kto by netúžil po dovolenke plnej slniečka a rozmaznávania? Vydajte sa za ňou na juh Slovenska, napríklad do kúpeľného mesta s presláveným termálnym aquaparkom. Veľký Meder sa pýši najteplejším minerálnym prameňom na Slovensku (92 °C). Liečivá voda z miestneho podzemia má priaznivý vplyv na pohybové ústrojenstvo a kĺby. Pomôže vám zregenerovať telo aj myseľ a doplniť energiu, a to kedykoľvek počas roka. Zvoľte si wellness pobyt vo Veľkom Mederi a už sa začnite tešiť.

Wellness pobyty vo Veľkom Mederi – dovolenka prežiarená slnkom

Termálne kúpalisko a aquapark Thermal Corvinus predstavuje možnosť odpočinku aj zábavy pre celú rodinu. Objavíte tu štyri vnútorné a päť vonkajších bazénov, tri tobogany, saunový svet alebo detské ihriská. Súčasťou niektorých z ponúkaných balíčkov sú aj masáže či procedúry, ako sú kúpele, magnetoterapia alebo kozmetický salón.

Nechajte slniečko a termály, aby sa o vás postarali a starosti hoďte za hlavu. V rámci vášho pobytu môžete počítať s polpenziou, plnou penziou alebo bohatými kontinentálnymi raňajkami. Nemusíte pritom stráviť celý pobyt leňošením, vydajte sa objaviť aj okolie Veľkého Medera. Rozhodne totiž má čo ponúknuť!

Neviete si predstaviť dovolenku bez výletov? Vypravte sa trebárs pozrieť si Vodné dielo Gabčíkovo, Okočské jazero alebo Číčovské mŕtve rameno. Krásne prechádzky v prírode si užijete aj chránené oblasti Dropie. Deti poteší návšteva minizoo Malkia Park a milovníkov adrenalínu Tarzánia Veľký Meder s lanovým parkom. A kam sa ešte vydať vo Veľkom Mederi a okolí? V našom článku zo série Víkendovky vám poradíme tie najlepšie výlety, ktoré stihnete za aj predĺžený víkend.