Wellness pobyty v Třeboni a okolí

Třeboňsko si získa vaše srdce malebnou prírodou posiatou rybníkmi aj kultúrnymi pamiatkami. Vyraziť sem môžete za pešou turistikou a za báječnými cyklotrasami. Až sa prejdete preslávenou cestu okolo Světa, môžete si oddýchnuť v saune alebo vírivke, a to vďaka ponuke wellness pobytov na Třeboňsku. Nechajte sa rozmaznávať, južné Čechy na vás čakajú s otvorenou náručou.

Načítavam ponuky...


Třeboňsko vás zláka nielen krásnou prírodou plnou rybníkov, ale aj na odpočinok. Ak zakotvíte v Třeboni a okolí, užijete si bezstarostný pobyt blízko turisticky atraktívnych lokalít. Páčiť sa tu bude predovšetkým vášnivým cyklistom, pre ktorých sú celé južné Čechy hotovým rajom. O to svoje neprídu ani milovníci kultúry a histórie. Či už sa na Třeboňsko vydáte z akéhokoľvek dôvodu, príde vám vhod wellness pobyt so všetkým, čo k nemu patrí.

Vydajte sa do Třebone za rozprávkovým wellness pobytom a malebnou prírodou

Okolo Třebone na vás čaká mnoho príležitostí na odpočinok. Vyberte si snový wellness pobyt a doplňte energiu a silu do ďalších všedných dní. Třeboňsko je pohodovým regiónom, ktorý vás nakazí svojou pokojnou náladou a poskytne vám tak tie najlepšie podmienky na relax. Zvoľte si pobyt s vírivkou, saunou alebo bazénom a odpočívajte, ako sa pristane a patrí. Vybrať si môžete z osobne overených pobytov, aby ste si boli istí kvalitou služieb.

Třeboňsko je ideálnou destináciou na rodinnú dovolenku. Siahnuť môžete po pobyte s deťmi zadarmo. Vaše ratolesti sa vyhrajú na detskom ihrisku alebo si užijú hotelový bazén. Doma nemusíte nechávať ani vášho štvornohého kamaráta, pobyty so psom nie sú žiadnou výnimkou. S rodinou môžete podnikať prechádzky po okolí, užívať si slniečko a prírodné kúpanie alebo cyklovýlety. Ak si beriete so sebou bicykle, oceníte úschovňu bicyklov priamo na ubytovaní.

Kam sa na Třeboňsku vydať na výlet? Pri návšteve južných Čiech nesmiete vynechať třeboňský zámok s Domom prírody Třeboňska ani cestu okolo rybníka Svět. Z architektonických klenotov navštívte slávnu Schwarzenberskú hrobku alebo kúzelný zámok Červená Lhota. Pre dokonalý odpočinok môžete navštíviť miestne slatinné kúpele alebo kúpele Aurora. Parádny zážitok vás čaká, ak si vyberiete hotel prepojený s kúpeľmi.