Wellness pobyty v stredných Čechách

Započúvajte sa do tlkotu samotného srdca Česka. Stredné Čechy vám ponúknu všetko, na čo len pomyslíte. Od významných hradov, cez kultúrne zážitky až po prírodné klenoty. Vyberte si jeden z wellness pobytov v stredných Čechách a čas vo vírivke či saune striedajte so vzrušujúcimi zážitkami, ktoré na vás čakajú na výletoch za atraktívnymi turistickými cieľmi.

Načítavam ponuky...


Kedy naposledy ste sa cítili oddýchnutí a plní síl? Vďaka wellness pobytom v stredných Čechách dobijete baterky a získate novú energiu. Tú môžete využiť na objavovanie atraktívnych turistických lokalít, ktorých v stredných Čechách nájdete požehnane. Užiť si tu môžete ako výlety za históriou, tak túlanie v prírode. Či už sa ale rozhodnete pre čokoľvek, jedno je isté - čaká vás úžasná dovolenka.

Doprajte si pravý relax v nádhernom prostredí stredných Čiech

O prvotriedne wellness pobyty nie je v stredných Čechách núdza. Môžete sa nechať rozmaznávať masážami alebo procedúrami, alebo sa odovzdať bublinkám vo vírivke. Samozrejmosťou je aj fínska sauna, ktorú oceníte najmä po návrate z chladnej prechádzky. Zavítať môžete aj do hotelov prepojených s kúpeľmi, a to napríklad v nádherných Poděbradoch. Liečivá procedúra vám vleje novú krv do žíl a dodá sily do ďalších, všedných dní.

Vydajte sa objavovať stredné Čechy s celou rodinou. Nájdete tu aj pobytové balíčky s dieťaťom zadarmo alebo ubytovanie so psami, kde srdečne privítajú aj vášho štvornohého kamaráta. Na bezstarostný pobyt si vyberte ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou, pretože dobré jedlo nemôže pri bezchybnej dovolenke chýbať.

A kam zamieriť na výlet? V prvom rade tu nájdete krásne historické mestá plné útulných kaviarní, kultúrnych pamiatok a ďalšieho vyžitia pre malých i veľkých. Za zmienku stojí Kutná Hora, Poděbrady alebo Mělník. Minúť by ste nemali ani hrad Karlštejn, ktorý patrí medzi najznámejšie pamiatky nielen v Stredočeskom kraji, nejde však zďaleka o jediné miesto, kde môžete kráčať po stopách histórie. Pozrite sa tiež na Křivoklát, Kokořín alebo zámky Veltrusy a Konopiště.

Nadchnú vás tiež miestne prírodné perly, ako sú lomy Veľká a Malá Amerika, Koněpruské jaskyne alebo vyhliadka Máj. S deťmi sa za dobrodružstvom vydajte do zábavného parku Mirakulum alebo do aquaparku Čestlice.