Wellness pobyty v Podhájskej

Objavte Mŕtve more na Slovensku. Liečivé pramene, ktoré vyvierajú v kúpeľnom mestečku Podhájska, vám pomôžu so zdravotnými problémami aj psychickou záťažou. Uvoľnite sa, vydýchnite a nechajte sa rozmaznávať v kraji, kde má leňošenie svoje miesto po celý rok. Wellness pobyty v Podhájskej sú vám k službám. Tak vyberajte.

Načítavam ponuky...


Odpočívať pri Mŕtvom mori, a pritom neletieť cez pol sveta? Aj to je možné. Liečivá voda v slovenských kúpeľoch Podhájska má totiž rovnaké vlastnosti ako unikátne slané more v Izraeli. Pomôže s dýchacími ťažkosťami, uľaví tiež od kožných problémov. Nápomocná vám bude aj pri bolestiach chrbta alebo kĺbov. Kúpele Podhájska majú brány otvorené pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť od každodenných starostí a dopriať trochu pokoja telu i mysli. Stačí si len zvoliť jeden z wellness pobytov v Podhájskej a odpočinok môže začať.

Na wellness pobyt do Podhájskej za nikdy nekončiacim rozmaznávaním

Wellness pobyt v Podhájskej nie je len tak hocijaký wellness pobyt. Leňošiť tu môžete v termálnom kúpalisku, ktoré síce už nie je napájané termálnymi prameňmi, ale aj tak ponúka ideálne podmienky na celoročný odpočinok. K dispozícii vám tu budú vonkajšie aj vnútorné bazény i množstvo vodných atrakcií pre malých i veľkých. Zavítať tiež môžete do Wellness centra Aquamarin s 9 bazénmi.

Samozrejmosťou sú tiež hotely prepojené s kúpeľmi, kde nájdete aj vírivku a saunu, kde sa môžete oddávať odpočinku, ktorý potrebujete. V ponuke objavíte aj najrôznejšie druhy masáží a procedúr. Aby toho nebolo málo, doprajte si aj luxus ako Kleopatra v miestnych Rímskych kúpeľoch, kde sa dá objednať aj na pedikúru a manikúru.

Nie sú to však iba kúpele, na čo sa do okresu Nové Zámky môžete tešiť. V samotnom mestečku Podhájska si prezriete niekoľko kostolov, pozriete sa tiež do neďalekého kláštora Mariánska Čeľaď alebo Pútnické miesto Studnička. Na výlet za históriou sa môžete vydať napríklad do miniskanzenu Drevená dedinka. A čo sa ešte v Podhájskej a okolí oplatí navštíviť? To sa dozviete v našom článku, kde sme pre vás naplánovali dokonalý víkendový pobyt v Podhájskej.