Wellness pobyty v Hévíze

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku pri najväčšom termálnom jazere s liečivou vodou na svete. Kde ho nájdete? V maďarskom meste Hévíz, v ktorom to žije kúpeľnou atmosférou po celý rok. Staňte sa aj vy na chvíľu jej súčasťou. Stačí si len vybrať wellness pobyt v Hévíze, kde vás popri úžasných kúpeľoch čakajú aj kultúrne pamiatky a krásna príroda v okolí.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Palace môžem jedine odporučiť. Hévíz je krásnym kúpeľným mestečkom a jeho najväčšou dominantou je termálne jazero, ktoré nás absolútne očarilo. Určite ho odporúčam navštíviť. Izba v hoteli bola priestranná, dokonca mala aj vlastnú kuchynku. Všetky interiéry boli čisté, personál usmievavý a vždy nám s radosťou vo všetkom vyhovel. Skvelá bola aj strava formou bufetov, na ktorej sme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne a rád sa sem zase vrátim.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky doviezť do izby a poleňošit si o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť si aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja aj miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Maďarské mesto Hévíz sa preslávilo predovšetkým svojimi termálnymi kúpeľmi, ktoré sú tu úplne unikátnym zážitkom. Nikde inde na svete totiž nenarazíte na také rozsiahle prírodné termálne jazero s liečivou vodou bohatou na minerály. Voda je tu príjemne teplá, v lete dosahuje teplotu 34 °C a v zime 27 °C. Wellness pobyt v Hévíze je tak dobrý nápad, kedykoľvek si túžite oddýchnuť od všedných starostí.

Najväčšie termálne jazero na svete a wellness na špičkovej úrovni – to je Hévíz

Hévíz a jeho okolie je učineným rajom pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť. Kvalitnému relaxu tu hrá všetko do kariet. Nejde pritom len o jazero, ktoré je celoročne prístupné, ale tiež tu nájdete termálne kúpele Kehidakustány alebo Kehida Termál, wellness každého druhu aj hotely, ktoré ponúkajú masáže a procedúry. Vďaka širokej ponuke služieb si tu vyberie každý to svoje, brány tu tak majú otvorené všetky generácie.

Kúpele majú v Hévíze tradíciu už od roku 1795 a môžete sa tak tešiť na skutočnú kúpeľnú atmosféru. Prechádzky po kolonáde, rozkvitnuté parky a samé výborné reštaurácie, útulné kaviarničky a drobné obchodíky. Najviac však oceníte liečivé vlastnosti miestnej vody v jazere. Tá je výnimočná obsahom radónu, ktorý má priaznivý vplyv na hormonálnu aj nervovú sústavu. Miestna voda je zároveň vynikajúca na problémy s pohybovým aparátom či na reumatizmus.

Hévíz vám ponúkne aj mnoho ďalšieho. Nechýba ani trocha histórie, kultúry a, samozrejme, krásnej prírody. Blízko to budete mať aj k Balatonu, kde sa v lete môžete oddávať vodným radovánkam alebo preskúmať jedno z krásnych mestečiek na pobreží. V Hévíze môžete obdivovať kostol Ducha Svätého alebo si urobiť vychádzku na obľúbený Farmársky trh s maďarskými špecialitami.