Prežite luxusnú dovolenku v novom Termal Hoteli Mester ***, ktorý je priamo spojený s termálnymi kúpeľmi. V cene máte vstup do vnútorných aj vonkajších bazénov a sauny, navyše si pochutnáte na polpenzii formou bufetu.

Overené Travelkingom

“Uchvátila nás priestranná izba, ktorá bola vybavená všetkým, čo sme potrebovali. Skvele sme si oddýchli v kúpeľoch, kde sme väčšinu času strávili v liečivej vode vo vonkajších bazénoch obklopených zeleňou. Strava v hoteli nám veľmi chutila, personál bol milý. Pobyt v Termal Hoteli Mesteri odporúčam všetkým generáciám. Vydať sa sem môžete za liečbou pohybového ústrojenstva, alebo sa len tak v chladnejšom počasí zohriať v príjemne horúcej vode.”

Aneta Kotrlová - Zákaznícka podpora
Osobne overené: September 2022

O ubytovaní

Termal Hotel Mesteri *** sa nachádza v dedinke Mester neďaleko kúpeľného mesta Sárvár (17 km). Okrem obľúbených termálnych kúpeľov môžete v Sárvári navštíviť Nádasdyho hrad alebo známu botanickú záhradu s arborétom. Obľúbeným cieľom turistov je tiež menšie kúpeľné mestečko Celldömölk (8 km), ktoré leží na úpätí vyhasnutého vulkánu Ság-Hegy. V okolí vedie mnoho pútnických a turistických trás vrátane geologického a ornitologického náučného chodníku. Nájdete tu tiež múzeum vulkánu.

Kde budete spať?

Izba Standard meria úctyhodných 28 m² a je vybavená manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami. Zároveň umožňuje až 2 prístelky, hodí sa teda aj pre rodiny. V izbe nájdete WiFi pripojenie, chladničku, trezor, rádio, písací stôl, satelitnú televíziu, fén, budík a vlastnú kúpeľňu.

Izba Superior je dokonca ešte priestrannejšia, meria 38 m². Aj tu sa môžu ubytovať až 4 osoby, vďaka 2 klasickým lôžkom a 2 prístelkám. Samozrejme nechýba vlastná kúpeľňa, WiFi pripojenie, chladnička, televízia, písací stôl a ďalšie dôležité vybavenie.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa počas pobytu môžete tešiť na raňajky a večere vo forme bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi Mester s vlastným prameňom s teplotou 72 °C. Táto termálna voda napomáha pri liečbe reumatizmu, ochorenia krvného obehu, svalových kŕčov a ďalších zdravotných problémov. Súčasťou kúpeľov je detský bazénik, krytý bazén a tri vonkajšie bazény s vodou s teplotou cca 35 °C.

Termal Hotel Mesteri ***

Termal Hotel Mesteri ***

Fürdőtelep 1 , Mesteri
Maďarsko

+36 30 847 1172

thermalhotelmesteri@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
17 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele SárvárTip na výlet

Maďarské kúpeľné mesto Sárvár je ďalšie krásne mestečko s kúpeľmi, ktoré sú naozaj na úrovni. Schádzajú sa sem ľudia z celej Európy, a to najmä za dvomi druhmi tunajšej liečivej vody. V okolí Sárváru totiž vyvierajú dva pramene liečivej vody: prvý z hĺbky 1 200 metrov s teplotou 43 °C a druhý z hĺbky 2 000 metrov s teplotou 83 °C s vysokým obsahom soli. V kúpeľoch Sárvár si užijú všetky vekové skupiny. Budova s rozlohou 5 000 m² so stredomorskou atmosférou ponúka mnoho vyžitia ako pre seniorov, ktorí využijú najmä liečebné časti kúpeľov, tak aj pre páry či rodiny s deťmi, ktoré zas ocenia relax i zábavu v zážitkovej časti.

Bazény v liečebnej časti kúpeľov:

 • vonkajší zážitkový bazén (32 –⁠ 33 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén (32 –⁠ 34 °C)
 • vnútorný zážitkový bazén s liečivou vodou (34 – 36 °C)
 • vnútorný liečebný bazén (36 –⁠ 38 °C)
 • vonkajší liečebný bazén (36 °C)

Bazény a ďalšie priestory v zážitkovej časti:

 • bazén s umelými vlnami (detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hračkami pre najmenších)
 • veľká vírivka
 • detský bazén so šmykľavkami, vodným delom a striekacou bránou
 • široká rodinná šmýkačka pre spoločné zážitky
 • zelená rúrková šmýkačka
 • 3 obrie šmykľavky vnútri aj mimo budovy
 • detský kútik s vychovávateľkou, kde je k dispozícii stráženie detí zdarma
 • svet batoliat: kuchynka, prebaľovací miestnosť, tepidárium, detský kútik, odpočiváreň
 • 25 m dlhý plavecký bazén
 • rozsiahle odpočinkové priestory
 • obrovská terasa na opaľovanie

Zájsť si môžete i do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce odpočinkový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov v hlavnej sezóne vyjde dospelého človeka na 5 900 HUF, mimo nej 4 990 HUF.

Viac informácií
Arboretum Sárvár
Arboretum Sárvár
Hrad Nádasdy
Hrad Nádasdy
Mesto Sárvár
Mesto Sárvár