Termal Hotel Mesteri ***

Termal Hotel Mesteri ***

Fürdőtelep 1, Mesteri
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
17 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Termal Hotel Mesteri *** sa nachádza v dedinke Mester neďaleko kúpeľného mesta Sárvár (17 km). Okrem obľúbených termálnych kúpeľov môžete v Sárvári navštíviť Nádasdyho hrad alebo známu botanickú záhradu s arborétom. Obľúbeným cieľom turistov je tiež menšie kúpeľné mestečko Celldömölk (8 km), ktoré leží na úpätí vyhasnutého vulkánu Ság-Hegy. V okolí vedie mnoho pútnických a turistických trás vrátane geologického a ornitologického náučného chodníku. Nájdete tu tiež múzeum vulkánu.

Kde budete spať?

Izba Standard meria úctyhodných 28 m² a je vybavená manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami. Zároveň umožňuje až 2 prístelky, hodí sa teda aj pre rodiny. V izbe nájdete WiFi pripojenie, chladničku, trezor, rádio, písací stôl, satelitnú televíziu, fén, budík a vlastnú kúpeľňu.

Izba Superior je dokonca ešte priestrannejšia, meria 38 m². Aj tu sa môžu ubytovať až 4 osoby, vďaka 2 klasickým lôžkom a 2 prístelkám. Samozrejme nechýba vlastná kúpeľňa, WiFi pripojenie, chladnička, televízia, písací stôl a ďalšie dôležité vybavenie.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa počas pobytu môžete tešiť na raňajky a večere vo forme bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

Hotel je priamo prepojený s termálnymi kúpeľmi Mester s vlastným prameňom s teplotou 72 °C. Táto termálna voda napomáha pri liečbe reumatizmu, ochorenia krvného obehu, svalových kŕčov a ďalších zdravotných problémov. Súčasťou kúpeľov je detský bazénik, krytý bazén a tri vonkajšie bazény s vodou s teplotou cca 35 °C.

Overené Travelkingom

“Uchvátila nás priestranná izba, ktorá bola vybavená všetkým, čo sme potrebovali. Skvele sme si oddýchli v kúpeľoch, kde sme väčšinu času strávili v liečivej vode vo vonkajších bazénoch obklopených zeleňou. Strava v hoteli nám veľmi chutila, personál bol milý. Pobyt v Termal Hoteli Mesteri odporúčam všetkým generáciám. Vydať sa sem môžete za liečbou pohybového ústrojenstva, alebo sa len tak v chladnejšom počasí zohriať v príjemne horúcej vode.” Prečítajte si celú recenziu

Aneta Kotrlová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Septembri 2022