Wellness pobyty v Českom Krumlove

Romantické uličky, voňavé kaviarne a nekonečné rozmaznávanie. Vyrazte na wellness pobyt do Českého Krumlova a užívajte si príjemné chvíľky pohody v jednom z najpôvabnejších českých miest. Prezriete si tu zámok, vyrazíte na cyklotrasy do okolia a oddýchnete si od všetkých starostí vo vírivke alebo saune.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Český Krumlov je jedným z najnavštevovanejších miest v republike. A niet divu, všetkým návštevníkom má totiž mnoho čo ponúknuť. Uchváti vás história a architektúra, vďaka ktorej je Český Krumlov právom zapísaný do Zoznamu UNESCO. Kedykoľvek počas roka tu môžete nasávať romantickú atmosféru a užívať si miestnu gastronómiu.

Za wellness do Českého Krumlova, perly južných Čiech

Ak vyrazíte do južných Čiech, Český Krumlov určite nesmiete minúť, a pokiaľ tu budete chcieť stráviť viac dní, nebudete ľutovať. Vyberte si jeden z wellness pobytov v Českom Krumlove z našej ponuky a nechajte sa rozmaznávať. Stres a starosti necháte za hlavou a uvoľníte sa v hoteli s masážami, procedúrami alebo bazénom. Relaxovať môžete tiež vo vírivke alebo saune.

Vydajte sa za wellness do Českého Krumlova aj s deťmi, siahnite po jednom z našich osobne overených pobytov, napríklad s dieťaťom zadarmo. Postarané o vás bude so všetkým, čo k tomu patrí, v ponuke nájdete balíčky s polpenziou i plnou penziou, aby ste si bez starostí mohli pochutnať na výbornom jedle. Na kávu a na dobrý obed zájdite aj do centra mesta, kde na vás čaká množstvo útulných reštaurácií a kaviarní.

Až sa dostatočne uvoľníte, môžete sa vydať pozrieť na rovnomenný zámok, ktorý sa týči nad Vltavou. Zámocký komplex je druhým najväčším v Českej republike a radí sa medzi najvýznamnejšie historické pamiatky strednej Európy. Rozprávkový zámok s neprehliadnuteľnou farebnou vežou dominuje mestu a dodáva mu rozprávkovú atmosféru. Zaujímavé historické a kultúrne pamiatky však objavíte aj v samotnom centre Českého Krumlova.