Wellness pobyty so psom

Nedovolia vám každodenné starosti a stres vydýchnuť si? Je načase vyraziť na poriadny wellness pobyt, kde sa vo vírivke alebo s poriadne vyhriatej saune všetky povinnosti rozplynú. Hlavu si nemusíte lámať ani s hľadaním stráženia pre vášho štvornohého miláčika - psíka pokojne vezmite na pobyt so sebou. Mnohé wellness hotely či penzióny ho radi privítajú spolu s vami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Neviete si predstaviť dovolenku bez vášho štvornohého zlatíčka? Zabudnite na kompromisy a vezmite ho so sebou - a pokojne aj na wellness pobyt! Kým vy si budete užívať odpočinok vo vírivke alebo počas masáže, psík vás bude čakať v pohodlnej izbe. Prechádzky za poznaním krás nových miest si už budete užívať spoločne.

Ako si najlepšie užijete wellness pobyt aj so psom?

Viete si predstaviť lepší reštart pre telo i myseľ, než striedať leňošenie vo wellness centre s výletmi do prírody s vaším psíkom? Pokiaľ nie, je načase vyraziť so svojím štvornohým parťákom na wellness pobyt do hôr! Tie na Slovensku alebo v Česku v sebe ukrývajú neskutočné prírodné krásy, ale aj znamenité wellness centrá. Svoje dovolenkové dni tak môžete spolu so psíkom začínať výletmi po hrebeňoch Tatier alebo zdolávaním turistických trás v Beskydách. Večer si potom doprajete zaslúžený oddych pre unavené svaly v saune alebo vo vírivke s výhľadom na prírodu.

Ak ale vy aj váš psík dávate prednosť pokojnejším prechádzkam po mestských parkoch a historických uličkách, vyrazte na dovolenku plnú wellness rozmaznávania napríklad do Maďarska. Miestna rovinatá krajina a historické mestečká priam nabádajú na nenáročné prechádzky, ktoré vás vždy dovedú do nejakej vínnej pivničky alebo k termálnemu prameňu. Tých je v Maďarsku skutočne požehnane, a tak môžete svoje relaxovanie posunúť na vyššiu úroveň a vyraziť za odpočinkom do termálnych kúpeľov. Tie najobľúbenejšie (nielen) medzi psíčkami nájdete v Budapešti či v neďalekom Egeri.

Psst! Máme pre vás malý tip: užívajte si relaxáciu takmer bez prerušenia počas celého pobytu - stačí si vybrať pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci balíčka.