Wellness pobyty so psom

Nedovolia vám každodenné starosti a stres vydýchnuť si? Je načase vyraziť na poriadny wellness pobyt, kde sa vo vírivke alebo s poriadne vyhriatej saune všetky povinnosti rozplynú. Hlavu si nemusíte lámať ani s hľadaním stráženia pre vášho štvornohého miláčika - psíka pokojne vezmite na pobyt so sebou. Mnohé wellness hotely či penzióny ho radi privítajú spolu s vami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Neviete si predstaviť dovolenku bez vášho štvornohého zlatíčka? Zabudnite na kompromisy a vezmite ho so sebou - a pokojne aj na wellness pobyt! Kým vy si budete užívať odpočinok vo vírivke alebo počas masáže, psík vás bude čakať v pohodlnej izbe. Prechádzky za poznaním krás nových miest si už budete užívať spoločne.

Ako si najlepšie užijete wellness pobyt aj so psom?

Viete si predstaviť lepší reštart pre telo i myseľ, než striedať leňošenie vo wellness centre s výletmi do prírody s vaším psíkom? Pokiaľ nie, je načase vyraziť so svojím štvornohým parťákom na wellness pobyt do hôr! Tie na Slovensku alebo v Česku v sebe ukrývajú neskutočné prírodné krásy, ale aj znamenité wellness centrá. Svoje dovolenkové dni tak môžete spolu so psíkom začínať výletmi po hrebeňoch Tatier alebo zdolávaním turistických trás v Beskydách. Večer si potom doprajete zaslúžený oddych pre unavené svaly v saune alebo vo vírivke s výhľadom na prírodu.

Ak ale vy aj váš psík dávate prednosť pokojnejším prechádzkam po mestských parkoch a historických uličkách, vyrazte na dovolenku plnú wellness rozmaznávania napríklad do Maďarska. Miestna rovinatá krajina a historické mestečká priam nabádajú na nenáročné prechádzky, ktoré vás vždy dovedú do nejakej vínnej pivničky alebo k termálnemu prameňu. Tých je v Maďarsku skutočne požehnane, a tak môžete svoje relaxovanie posunúť na vyššiu úroveň a vyraziť za odpočinkom do termálnych kúpeľov. Tie najobľúbenejšie (nielen) medzi psíčkami nájdete v Budapešti či v neďalekom Egeri.

Psst! Máme pre vás malý tip: užívajte si relaxáciu takmer bez prerušenia počas celého pobytu - stačí si vybrať pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci balíčka.