Wellness pobyty so psom

Nedovolia vám každodenné starosti a stres vydýchnuť si? Je načase vyraziť na poriadny wellness pobyt, kde sa vo vírivke alebo s poriadne vyhriatej saune všetky povinnosti rozplynú. Hlavu si nemusíte lámať ani s hľadaním stráženia pre vášho štvornohého miláčika - psíka pokojne vezmite na pobyt so sebou. Mnohé wellness hotely či penzióny ho radi privítajú spolu s vami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Overené Travelkingom

“Najväčšími perlami nášho pobytu v ikonickom Hoteli Patria **** boli vynikajúca polpenzia v Slnečnej reštaurácii, milý a ochotný personál aj rozsiahle wellness centrum s množstvom zákutí pre odpočinok po náročnej turistike. Spomenúť musím tiež unikátnu polohu ubytovania, ktoré sa nachádza priamo pri nádhernom Štrbskom plese. Vďaka tomu je toto miesto ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu


Neviete si predstaviť dovolenku bez vášho štvornohého zlatíčka? Zabudnite na kompromisy a vezmite ho so sebou - a pokojne aj na wellness pobyt! Kým vy si budete užívať odpočinok vo vírivke alebo počas masáže, psík vás bude čakať v pohodlnej izbe. Prechádzky za poznaním krás nových miest si už budete užívať spoločne.

Ako si najlepšie užijete wellness pobyt aj so psom?

Viete si predstaviť lepší reštart pre telo i myseľ, než striedať leňošenie vo wellness centre s výletmi do prírody s vaším psíkom? Pokiaľ nie, je načase vyraziť so svojím štvornohým parťákom na wellness pobyt do hôr! Tie na Slovensku alebo v Česku v sebe ukrývajú neskutočné prírodné krásy, ale aj znamenité wellness centrá. Svoje dovolenkové dni tak môžete spolu so psíkom začínať výletmi po hrebeňoch Tatier alebo zdolávaním turistických trás v Beskydách. Večer si potom doprajete zaslúžený oddych pre unavené svaly v saune alebo vo vírivke s výhľadom na prírodu.

Ak ale vy aj váš psík dávate prednosť pokojnejším prechádzkam po mestských parkoch a historických uličkách, vyrazte na dovolenku plnú wellness rozmaznávania napríklad do Maďarska. Miestna rovinatá krajina a historické mestečká priam nabádajú na nenáročné prechádzky, ktoré vás vždy dovedú do nejakej vínnej pivničky alebo k termálnemu prameňu. Tých je v Maďarsku skutočne požehnane, a tak môžete svoje relaxovanie posunúť na vyššiu úroveň a vyraziť za odpočinkom do termálnych kúpeľov. Tie najobľúbenejšie (nielen) medzi psíčkami nájdete v Budapešti či v neďalekom Egeri.

Psst! Máme pre vás malý tip: užívajte si relaxáciu takmer bez prerušenia počas celého pobytu - stačí si vybrať pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci balíčka.