Wellness pobyty so psom

Nedovolia vám každodenné starosti a stres vydýchnuť si? Je načase vyraziť na poriadny wellness pobyt, kde sa vo vírivke alebo s poriadne vyhriatej saune všetky povinnosti rozplynú. Hlavu si nemusíte lámať ani s hľadaním stráženia pre vášho štvornohého miláčika - psíka pokojne vezmite na pobyt so sebou. Mnohé wellness hotely či penzióny ho radi privítajú spolu s vami.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene počas celého dňa. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Neviete si predstaviť dovolenku bez vášho štvornohého zlatíčka? Zabudnite na kompromisy a vezmite ho so sebou - a pokojne aj na wellness pobyt! Kým vy si budete užívať odpočinok vo vírivke alebo počas masáže, psík vás bude čakať v pohodlnej izbe. Prechádzky za poznaním krás nových miest si už budete užívať spoločne.

Ako si najlepšie užijete wellness pobyt aj so psom?

Viete si predstaviť lepší reštart pre telo i myseľ, než striedať leňošenie vo wellness centre s výletmi do prírody s vaším psíkom? Pokiaľ nie, je načase vyraziť so svojím štvornohým parťákom na wellness pobyt do hôr! Tie na Slovensku alebo v Česku v sebe ukrývajú neskutočné prírodné krásy, ale aj znamenité wellness centrá. Svoje dovolenkové dni tak môžete spolu so psíkom začínať výletmi po hrebeňoch Tatier alebo zdolávaním turistických trás v Beskydách. Večer si potom doprajete zaslúžený oddych pre unavené svaly v saune alebo vo vírivke s výhľadom na prírodu.

Ak ale vy aj váš psík dávate prednosť pokojnejším prechádzkam po mestských parkoch a historických uličkách, vyrazte na dovolenku plnú wellness rozmaznávania napríklad do Maďarska. Miestna rovinatá krajina a historické mestečká priam nabádajú na nenáročné prechádzky, ktoré vás vždy dovedú do nejakej vínnej pivničky alebo k termálnemu prameňu. Tých je v Maďarsku skutočne požehnane, a tak môžete svoje relaxovanie posunúť na vyššiu úroveň a vyraziť za odpočinkom do termálnych kúpeľov. Tie najobľúbenejšie (nielen) medzi psíčkami nájdete v Budapešti či v neďalekom Egeri.

Psst! Máme pre vás malý tip: užívajte si relaxáciu takmer bez prerušenia počas celého pobytu - stačí si vybrať pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra v rámci balíčka.