Wellness pobyty s procedúrami

Každý si raz za čas zaslúži pauzu od pracovného zhonu aj stresu všedných dní a dopriať si poriadny odpočinok - áno, aj vy! Vydajte sa na wellness pobyt a nechajte všetky svoje starosti rozpustiť sa v horúcej vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak chcete svoj oddych povýšiť na novú úroveň, doprajte si tiež pobyt s procedúrami. Masáž, zábal či relaxačný kúpeľ v podaní profesionálov uvoľní nielen napäté telo, ale tiež myseľ.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Spa Hoteli IRIS sme si užili na maximum. Hotel bol v príjemnej pokojnej lokalite a zároveň kúsok od samotného centra kúpeľov. V izbe s moderným zariadením a balkónom sme si skvele oddýchli. Na stravu v podobe bufetových raňajok a večerí sme sa vždy tešili a zakaždým sme sa skvele najedli. Od pobytu v kúpeľoch sme očakávali, že si poriadne oddýchneme, a to sa tiež splnilo. Menšie, ale skvele vybavené wellness aj špičkové procedúry nám veľmi prospeli. Možnosti výletov sú v Karlových Varoch naozaj bohaté a odporúčame pri nich ochutnať skvelé karlovarské oblátky.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedúci IT tímu
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch sme boli prvýkrát a pobyt sa nám veľmi páčil. Hotel stojí v peknej časti neďaleko centra s kolonádami a výhľadom na okolité hotely a do prírody. Na pobyte ma najviac nadchli procedúry – kúpeľ a masáž, príjemná bola aj relaxácia vo wellness centre s bazénom a vírivkou alebo posedenie v kaviarni. Izba bola priestranná, pohodlné postele a balkón s posedením boli príjemným bonusom. Za výlet stojí centrum Varov, kolonády alebo neďaleká Plzeň s pivovarom.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


Ako si predstavujete dokonalý oddych? Stačí vám krátky šlofík na gauči alebo prechádzka v prírode? Tie ale niekedy na nabratie nových síl nestačia. Ak potrebujete skutočne vypnúť a zabudnúť na všetky starosti, vydajte sa na wellness pobyt plný rozmaznávania. O to sa postarajú relaxačné procedúry, po ktorých sa budete cítiť, ako keby ste sa znovu narodili.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt s procedúrami?

Odpočinok vo vírivke, masáž vodnými tryskami v relaxačnom bazéne či poriadne rozohriatie sa v saune… niečo k tomu ešte chýba? Ak áno, doprajte si k odpočinku vo wellness aj nejakú procedúru, ktorá zrelaxuje aj toho najväčšieho workoholika. Mnoho wellness hotelov nielen u nás na Slovensku, ale aj v susedných krajinách ponúka vo svojich spa centrách rôzne druhy masáží, a tiež relaxačné kúpele s voňavými prísadami či zábaly, aké vám vrátia krásu i mladosť.

Za tým najlepším relaxom na Slovensku sa vydajte do kúpeľných miest, kde nebudete mať ďaleko k termálnym prameňom s liečivou vodou. Okrem kúpeľov sa v mnohých nachádzajú aj znamenité wellness hotely, ktoré svojou starostlivosoťu za kúpeľmi nezaostávajú Za tými najobľúbenejšími pobytmi s procedúrami aj wellness sa naši zákazníci vydávajú napríklad do Turčianskych Teplíc, kde budete môcť oddychovať tiež v tureckých kúpeľov Hammam, alebo do Dudiniec v pokojnej lokalite južného Slovenska.Ak túžite vydať sa za odpočinkom aj novými zážitkami do zahraničia, vydajte sa na zaslúžený wellness pobyt do Česka, alebo do Maďarska so znamenitými termálmi.

Máte toho v práci už nad hlavu a potrebujete oddych skutočne „ASAP“? Vyberte si z našej ponuky pobytov Last Minute a vyrazte za zaslúženým odpočinkom vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne pokojne ešte dnes.