Wellness pobyty s procedúrami

Každý si raz za čas zaslúži pauzu od pracovného zhonu aj stresu všedných dní a dopriať si poriadny odpočinok - áno, aj vy! Vydajte sa na wellness pobyt a nechajte všetky svoje starosti rozpustiť sa v horúcej vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak chcete svoj oddych povýšiť na novú úroveň, doprajte si tiež pobyt s procedúrami. Masáž, zábal či relaxačný kúpeľ v podaní profesionálov uvoľní nielen napäté telo, ale tiež myseľ.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“S pobytom v Boutique Hoteli Corso **** sme boli veľmi spokojní. Určite by som vyzdvihla prístup personálu a celkovú kvalitu služieb. Po nedávnej rekonštrukcii sú interiéry hotela doslova luxusné. Gastronómia je tu na vysokej úrovni, aj keď na niečom by sa určite zapracovať dalo. Najviac sa nám páčilo nádherné wellness centrum, bohaté raňajky a krásny výhľad z izby na centrum a rieku. Do hotela by som sa rada ešte niekedy vrátila, počas pobytu som si pripadala ako princezná v rozprávke.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznícka podpora


Ako si predstavujete dokonalý oddych? Stačí vám krátky šlofík na gauči alebo prechádzka v prírode? Tie ale niekedy na nabratie nových síl nestačia. Ak potrebujete skutočne vypnúť a zabudnúť na všetky starosti, vydajte sa na wellness pobyt plný rozmaznávania. O to sa postarajú relaxačné procedúry, po ktorých sa budete cítiť, ako keby ste sa znovu narodili.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt s procedúrami?

Odpočinok vo vírivke, masáž vodnými tryskami v relaxačnom bazéne či poriadne rozohriatie sa v saune… niečo k tomu ešte chýba? Ak áno, doprajte si k odpočinku vo wellness aj nejakú procedúru, ktorá zrelaxuje aj toho najväčšieho workoholika. Mnoho wellness hotelov nielen u nás na Slovensku, ale aj v susedných krajinách ponúka vo svojich spa centrách rôzne druhy masáží, a tiež relaxačné kúpele s voňavými prísadami či zábaly, aké vám vrátia krásu i mladosť.

Za tým najlepším relaxom na Slovensku sa vydajte do kúpeľných miest, kde nebudete mať ďaleko k termálnym prameňom s liečivou vodou. Okrem kúpeľov sa v mnohých nachádzajú aj znamenité wellness hotely, ktoré svojou starostlivosoťu za kúpeľmi nezaostávajú Za tými najobľúbenejšími pobytmi s procedúrami aj wellness sa naši zákazníci vydávajú napríklad do Turčianskych Teplíc, kde budete môcť oddychovať tiež v tureckých kúpeľov Hammam, alebo do Dudiniec v pokojnej lokalite južného Slovenska.Ak túžite vydať sa za odpočinkom aj novými zážitkami do zahraničia, vydajte sa na zaslúžený wellness pobyt do Česka, alebo do Maďarska so znamenitými termálmi.

Máte toho v práci už nad hlavu a potrebujete oddych skutočne „ASAP“? Vyberte si z našej ponuky pobytov Last Minute a vyrazte za zaslúženým odpočinkom vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne pokojne ešte dnes.