Wellness pobyty s procedúrami

Každý si raz za čas zaslúži pauzu od pracovného zhonu aj stresu všedných dní a dopriať si poriadny odpočinok - áno, aj vy! Vydajte sa na wellness pobyt a nechajte všetky svoje starosti rozpustiť sa v horúcej vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak chcete svoj oddych povýšiť na novú úroveň, doprajte si tiež pobyt s procedúrami. Masáž, zábal či relaxačný kúpeľ v podaní profesionálov uvoľní nielen napäté telo, ale tiež myseľ.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Lepšie umiestnenie hotela v Karlových Varoch sme si ani nemohli priať! Personál bol veľmi ochotný a vybavenie hotela perfektne prispôsobené na kúpeľný pobyt. Izba bola priestranná a čistá. Potešili nás maličkosti ako misa s ovocím či župany. Raňajky boli bohaté a večere chutné. Procedúry, ktoré sme vyskúšali, nám dodali energiu na prehliadku kúpeľov. Centrum mesta je z hotela vzdialené len pár krokov, takže sme si vychutnali prechádzku pozdĺž rieky aj posedenie s nápojmi v parku vedľa Sadovej kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tím


Ako si predstavujete dokonalý oddych? Stačí vám krátky šlofík na gauči alebo prechádzka v prírode? Tie ale niekedy na nabratie nových síl nestačia. Ak potrebujete skutočne vypnúť a zabudnúť na všetky starosti, vydajte sa na wellness pobyt plný rozmaznávania. O to sa postarajú relaxačné procedúry, po ktorých sa budete cítiť, ako keby ste sa znovu narodili.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt s procedúrami?

Odpočinok vo vírivke, masáž vodnými tryskami v relaxačnom bazéne či poriadne rozohriatie sa v saune… niečo k tomu ešte chýba? Ak áno, doprajte si k odpočinku vo wellness aj nejakú procedúru, ktorá zrelaxuje aj toho najväčšieho workoholika. Mnoho wellness hotelov nielen u nás na Slovensku, ale aj v susedných krajinách ponúka vo svojich spa centrách rôzne druhy masáží, a tiež relaxačné kúpele s voňavými prísadami či zábaly, aké vám vrátia krásu i mladosť.

Za tým najlepším relaxom na Slovensku sa vydajte do kúpeľných miest, kde nebudete mať ďaleko k termálnym prameňom s liečivou vodou. Okrem kúpeľov sa v mnohých nachádzajú aj znamenité wellness hotely, ktoré svojou starostlivosoťu za kúpeľmi nezaostávajú Za tými najobľúbenejšími pobytmi s procedúrami aj wellness sa naši zákazníci vydávajú napríklad do Turčianskych Teplíc, kde budete môcť oddychovať tiež v tureckých kúpeľov Hammam, alebo do Dudiniec v pokojnej lokalite južného Slovenska.Ak túžite vydať sa za odpočinkom aj novými zážitkami do zahraničia, vydajte sa na zaslúžený wellness pobyt do Česka, alebo do Maďarska so znamenitými termálmi.

Máte toho v práci už nad hlavu a potrebujete oddych skutočne „ASAP“? Vyberte si z našej ponuky pobytov Last Minute a vyrazte za zaslúženým odpočinkom vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne pokojne ešte dnes.