Wellness pobyty s procedúrami

Každý si raz za čas zaslúži pauzu od pracovného zhonu aj stresu všedných dní a dopriať si poriadny odpočinok - áno, aj vy! Vydajte sa na wellness pobyt a nechajte všetky svoje starosti rozpustiť sa v horúcej vírivke alebo v relaxačnom bazéne. Ak chcete svoj oddych povýšiť na novú úroveň, doprajte si tiež pobyt s procedúrami. Masáž, zábal či relaxačný kúpeľ v podaní profesionálov uvoľní nielen napäté telo, ale tiež myseľ.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Most Slávy *** sme si užili na maximum. Vďaka bohatej polpenzii sme nemuseli riešiť stravu, wellness centrum nám umožnilo na chvíľu si vydýchnuť a príjemná izba nám poskytla zázemie na objavovanie okolia. Ako milovníkov prírody nás potešili Strážovské vrchy pretkané turistickými trasami hneď za hotelom. Navyše sme to mali blízko aj mesto Trenčín, kde nás oslovil mohutný stredoveký hrad. Pobytu skrátka nič nechýbalo. Príďte si aj vy užiť relax v štýle filmových hviezd!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Overené Travelkingom

“V Karlových Varoch snáď nie je exkluzívnejšie miesto na ubytovanie, než oproti Mlýnskej kolonády. Aj bez toho je ale hotel úžasným miestom na oddych. Disponuje totiž vlastným minerálnym prameňom a využíva ho na kúpeľné procedúry, ktoré sú, rovnako ako ostatné služby v hoteli, na vysokej úrovni. Čistota a precíznosť sú tu samozrejmosťou. Veľmi sa mi páčil čajový salónik, kde sú denne k dispozícii štyri druhy prvotriednych čajov.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodný tím


Ako si predstavujete dokonalý oddych? Stačí vám krátky šlofík na gauči alebo prechádzka v prírode? Tie ale niekedy na nabratie nových síl nestačia. Ak potrebujete skutočne vypnúť a zabudnúť na všetky starosti, vydajte sa na wellness pobyt plný rozmaznávania. O to sa postarajú relaxačné procedúry, po ktorých sa budete cítiť, ako keby ste sa znovu narodili.

Kde si užijete ten najlepší wellness pobyt s procedúrami?

Odpočinok vo vírivke, masáž vodnými tryskami v relaxačnom bazéne či poriadne rozohriatie sa v saune… niečo k tomu ešte chýba? Ak áno, doprajte si k odpočinku vo wellness aj nejakú procedúru, ktorá zrelaxuje aj toho najväčšieho workoholika. Mnoho wellness hotelov nielen u nás na Slovensku, ale aj v susedných krajinách ponúka vo svojich spa centrách rôzne druhy masáží, a tiež relaxačné kúpele s voňavými prísadami či zábaly, aké vám vrátia krásu i mladosť.

Za tým najlepším relaxom na Slovensku sa vydajte do kúpeľných miest, kde nebudete mať ďaleko k termálnym prameňom s liečivou vodou. Okrem kúpeľov sa v mnohých nachádzajú aj znamenité wellness hotely, ktoré svojou starostlivosoťu za kúpeľmi nezaostávajú Za tými najobľúbenejšími pobytmi s procedúrami aj wellness sa naši zákazníci vydávajú napríklad do Turčianskych Teplíc, kde budete môcť oddychovať tiež v tureckých kúpeľov Hammam, alebo do Dudiniec v pokojnej lokalite južného Slovenska.Ak túžite vydať sa za odpočinkom aj novými zážitkami do zahraničia, vydajte sa na zaslúžený wellness pobyt do Česka, alebo do Maďarska so znamenitými termálmi.

Máte toho v práci už nad hlavu a potrebujete oddych skutočne „ASAP“? Vyberte si z našej ponuky pobytov Last Minute a vyrazte za zaslúženým odpočinkom vo vírivke alebo v relaxačnom bazéne pokojne ešte dnes.