Wellness pobyty na Slovácku

Malebný kraj Slovácka vás chytí za srdce a hneď tak nepustí. Oblasť viníc vám ponúkne atraktívne prírodné i kultúrne lokality, ale aj príležitosti na oddych a relax pri poháriku znamenitého regionálneho vína. Vyberte si wellness pobyt na Slovácku a užite si pokojnú dovolenku.

Načítavam ponuky...


Vinice, kam sa pozriete. Slovácko nie je ale len krajom vína, tešiť sa sem môžete za ľudovými tradíciami, bohatou kultúrou i nádhernými prírodnými úkazmi. Páčiť sa v tomto kraji bude každému, kto hľadá príjemné miesto na pohodovú dovolenku v páre alebo s rodinou. Wellness pobyty na Slovácku vám prinesú všetko, po čom práve prahnete – bezstarostný pokoj a jedinečný komfort.

Wellness na Slovácku vás pohladí po duši

Kochajte sa romantickou krajinou Slovácka s pohárom lokálneho vína a relaxujte v bazéne alebo v privátnej vírivke. Wellness pobyty na Slovácku vám prinesú relax v krásnom prostredí. Užiť si tu môžete aj degustáciu alebo fľašu vína v cene pobytu.

Aby bol váš pobyt naozaj bezstarostný, vyberajte z našich osobne overených pobytov, u ktorých si môžete byť istí kvalitou služieb. Siahnite tiež po pobyte s polpenziou alebo plnou penziou a doprajte si dobré jedlo a bohaté raňajky.

V pohostinnej oblasti Slovácka sa môžete tešiť na miestny folklór, ale aj množstvo atraktívnych turistických cieľov. Vyraziť môžete k Bukovanskému mlynu, na Moravskú Saharu alebo na rozhľadňu Salaš. Čaká na vás tiež množstvo kilometrov cyklotrás vedúcich krásnou otvorenou krajinou. Milovníci histórie by nemali minúť zámky Milotice a Buchlovice alebo hrad Buchlov.