Víkendové pobyty v Jeseníkoch

V Jeseníkoch si užijete aktívnu dovolenku rovnako ako nerušený odpočinok v prírode. Vydajte sa na víkend v Jeseníkoch a objavte ich kúzlo aj vy!

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si skutočne užili. Hotel sa nachádza na krásnom mieste - výhľady z okien do krajiny boli úžasné. Izba bola priestranná, čistá, dokonca aj s gaučom a televíziou, čo skvele poslúžilo večernému odpočinku. Každé ráno sme sa tešili na vynikajúce raňajky, zvlášť na koláče. V okolí hotela je veľa miest, ktoré stojí za to vidieť, a od preskúmavania nás neodradilo ani daždivé počasie. Odporúčame hlavne prechádzku k liečivým jesenickým prameňom.”

Alex Bendová
Alex Bendová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Praděd Thamm je hotel s dlhou a zaujímavou históriou, ale zároveň zrekonštruovanými a modernými izbami a interiérmi. Izba je vybavená všetkým, čo počas pobytu môžete potrebovať. Nechýba tu ani wellness centrum na oddych, nás najviac nadchla vírivka a relaxačná zóna. Sú tu 2 reštaurácie, bar, rumotéka a bowling. Nudiť sa teda rozhodne nebudete. Určite odporúčam vyskúšať degustáciu rumov. Raňajky boli klasické, ale večere úplne fantastické - všetky jedlá, ktoré nám boli naservírované boli vynikajúce. Z výletov odporúčam blízku Poštovní štolu a rašeliniská Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím


V najvyšších moravskosliezskych horách nájdete unikátnu divokú prírodu aj najčistejší vzduch na území Česka. Ide o horský raj s mnohými prírodnými, historickými aj technickými pokladmi. V lete môžete obdivovať krásy Jeseníkov po stovkách kilometrov značených trás pre výlety pešo aj na bicykli. Milovníkov snehu zase v zime lákajú známe lyžiarske strediská. Nájdete tu však aj kúpele a kultúrne pamiatky. V Jeseníkoch si skrátka na svoje príde každý! Vyrazte na víkendový pobyt v Jeseníkoch a spoznajte ich rozmanitosť aj vy.

Kam na víkend v Jeseníkoch?

Jeseníky patria k pohoriam, ktoré nie sú turistami ešte toľko objavené, a tak budete mať tunajšie turistické chodníky s najväčšou pravdepodobnosťou sami pre seba. Keď k rozjímaniu a odpočinku vo vnútri krásnej prírody pridáte ešte relaxáciu v hotelovom wellness, vrátite sa aj z víkendového pobytu ako znovuzrodení.

Pokiaľ patríte ku skutočným vyznávačom poctivého odpočívania, mohla by vás zaujímať naša ponuka pobytov v Jeseníkoch s liečebnými procedúrami v cene balíčka.