Víkendové pobyty v Jeseníkoch

V Jeseníkoch si užijete aktívnu dovolenku rovnako ako nerušený odpočinok v prírode. Vydajte sa na víkend v Jeseníkoch a objavte ich kúzlo aj vy!

Načítavam ponuky...


V najvyšších moravskosliezskych horách nájdete unikátnu divokú prírodu aj najčistejší vzduch na území Česka. Ide o horský raj s mnohými prírodnými, historickými aj technickými pokladmi. V lete môžete obdivovať krásy Jeseníkov po stovkách kilometrov značených trás pre výlety pešo aj na bicykli. Milovníkov snehu zase v zime lákajú známe lyžiarske strediská. Nájdete tu však aj kúpele a kultúrne pamiatky. V Jeseníkoch si skrátka na svoje príde každý! Vyrazte na víkendový pobyt v Jeseníkoch a spoznajte ich rozmanitosť aj vy.

Kam na víkend v Jeseníkoch?

Jeseníky patria k pohoriam, ktoré nie sú turistami ešte toľko objavené, a tak budete mať tunajšie turistické chodníky s najväčšou pravdepodobnosťou sami pre seba. Keď k rozjímaniu a odpočinku vo vnútri krásnej prírody pridáte ešte relaxáciu v hotelovom wellness, vrátite sa aj z víkendového pobytu ako znovuzrodení.

Pokiaľ patríte ku skutočným vyznávačom poctivého odpočívania, mohla by vás zaujímať naša ponuka pobytov v Jeseníkoch s liečebnými procedúrami v cene balíčka.