Víkendové pobyty so psom

Cítite, že potrebujete poriadny oddych, ale nemáte čas na dlhú dovolenku? Vydajte sa na víkendový pobyt plný intenzívneho oddychu. A doma nenechávajte ani svojho psíka - prechádzky v prírode alebo po kúpeľných parkoch si najlepšie užijete spolu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Už sa cítite so silami v koncoch a poriadna dlhá letná dovolenka je stále v nedohľadne? Vyrazte na víkendový pobyt a doprajte si poriadny reštart aj za dva dni. Za víkendovými pobytmi u nás na Slovensku alebo v susednom Česku nemusíte dlho cestovať. Užijete si tak ďaleko viac času na turistike či oddychovaním vo wellness centre a termálnych kúpeľoch.

Zažite dokonalý víkendový pobyt aj so svojím psom

Je načase vyraziť na poriadny víkendový pobyt plný oddychu! Tento raz ale nemusíte odolávať prosebným očiam vášho štvornohého zlatíčka, ktoré tuší, že znovu ostane bez vás. Vezmite svojho psíka na pobyt so sebou - mnoho hotelov a penziónov víta psích návštevníkov s rovnakou radosťou ako tých ľudských. Všetky lákadlá a špeciality vašej dovolenkovej destinácie si tak užijete spolu.

Ideálnym miestom na dovolenku so psíkom sa zdajú byť hory, kde si obaja užijete dostatok prechádzok po turistických chodníkoch a po mäkučkej tráve na horských lúkach. V lete sa ale viac oplatí vyraziť na dovolenku k vode, kde sa dá horúčava príjemne zvládnuť. Svoj deň tak môžete stráviť odpočinkom aj zábavou na kúpalisku, alebo kúpaním sa v jazerách spolu so svojím psíkom. Ak vyhľadávate skôr relax v termálnej vode s ozdravnými účinkami, zvoľte pobyt v kúpeľoch. Váš psík vás síce počas procedúr bude čakať v hotelovej izbe, prechádzky po kúpeľných parkov a ochutnávanie sladkých oblátok si ale môžete vychutnať spolu.

Chystáte sa na víkendový pobyt na Slovensku a zatiaľ neviete, čo sa v danej lokalite oplatí navštíviť? Prečítajte si články z rubriky Víkendovky a vydajte sa po stopách našich cestovateľských itinerárov za tými najzaujímavejšími pamiatkami, atrakciami i prírodnými krásami.