Víkendové pobyty so psom

Cítite, že potrebujete poriadny oddych, ale nemáte čas na dlhú dovolenku? Vydajte sa na víkendový pobyt plný intenzívneho oddychu. A doma nenechávajte ani svojho psíka - prechádzky v prírode alebo po kúpeľných parkoch si najlepšie užijete spolu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v T62 Hoteli *** sme si užili od začiatku do konca. Izby aj všetky priestory majú pop-artový dizajn vyšperkovaný štýlovými maľbami a originálnym vybavením. Toto miesto tak odporúčam všetkým, ktorí vyhľadávajú jedinečné a zaujímavé ubytovanie. Bufetové raňajky boli vynikajúce a pestré, takže nás nabili energiou na celý deň v Budapešti. Obrovskou výhodou hotela je jeho umiestnenie v centre mesta, a tak sa k pamiatkam ľahko dostanete mestskou dopravou, alebo aj pešo.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodný tím


Už sa cítite so silami v koncoch a poriadna dlhá letná dovolenka je stále v nedohľadne? Vyrazte na víkendový pobyt a doprajte si poriadny reštart aj za dva dni. Za víkendovými pobytmi u nás na Slovensku alebo v susednom Česku nemusíte dlho cestovať. Užijete si tak ďaleko viac času na turistike či oddychovaním vo wellness centre a termálnych kúpeľoch.

Zažite dokonalý víkendový pobyt aj so svojím psom

Je načase vyraziť na poriadny víkendový pobyt plný oddychu! Tento raz ale nemusíte odolávať prosebným očiam vášho štvornohého zlatíčka, ktoré tuší, že znovu ostane bez vás. Vezmite svojho psíka na pobyt so sebou - mnoho hotelov a penziónov víta psích návštevníkov s rovnakou radosťou ako tých ľudských. Všetky lákadlá a špeciality vašej dovolenkovej destinácie si tak užijete spolu.

Ideálnym miestom na dovolenku so psíkom sa zdajú byť hory, kde si obaja užijete dostatok prechádzok po turistických chodníkoch a po mäkučkej tráve na horských lúkach. V lete sa ale viac oplatí vyraziť na dovolenku k vode, kde sa dá horúčava príjemne zvládnuť. Svoj deň tak môžete stráviť odpočinkom aj zábavou na kúpalisku, alebo kúpaním sa v jazerách spolu so svojím psíkom. Ak vyhľadávate skôr relax v termálnej vode s ozdravnými účinkami, zvoľte pobyt v kúpeľoch. Váš psík vás síce počas procedúr bude čakať v hotelovej izbe, prechádzky po kúpeľných parkov a ochutnávanie sladkých oblátok si ale môžete vychutnať spolu.

Chystáte sa na víkendový pobyt na Slovensku a zatiaľ neviete, čo sa v danej lokalite oplatí navštíviť? Prečítajte si články z rubriky Víkendovky a vydajte sa po stopách našich cestovateľských itinerárov za tými najzaujímavejšími pamiatkami, atrakciami i prírodnými krásami.