Víkendové pobyty so psom

Cítite, že potrebujete poriadny oddych, ale nemáte čas na dlhú dovolenku? Vydajte sa na víkendový pobyt plný intenzívneho oddychu. A doma nenechávajte ani svojho psíka - prechádzky v prírode alebo po kúpeľných parkoch si najlepšie užijete spolu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“S pobytom v Hoteli Payerbacherhof sme boli spokojní. Izba bola priestranná, útulne zariadená a potešil ma v nej kútik s varnou kanvicou, kde bola k dispozícii káva, čaj a horúca čokoláda. Hotel má veľmi krásnu záhradu, kde sa môžete prechádzať alebo si tu len tak posedieť a načerpať energiu. Wellness centrum je menšie, ale zato nové. Vo vírivke a saune sme si skvele oddýchli po náročnej túre. Mestečko aj samotné okolie je veľmi krásne a nie je tu núdza o výlety ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznícka podpora


Už sa cítite so silami v koncoch a poriadna dlhá letná dovolenka je stále v nedohľadne? Vyrazte na víkendový pobyt a doprajte si poriadny reštart aj za dva dni. Za víkendovými pobytmi u nás na Slovensku alebo v susednom Česku nemusíte dlho cestovať. Užijete si tak ďaleko viac času na turistike či oddychovaním vo wellness centre a termálnych kúpeľoch.

Zažite dokonalý víkendový pobyt aj so svojím psom

Je načase vyraziť na poriadny víkendový pobyt plný oddychu! Tento raz ale nemusíte odolávať prosebným očiam vášho štvornohého zlatíčka, ktoré tuší, že znovu ostane bez vás. Vezmite svojho psíka na pobyt so sebou - mnoho hotelov a penziónov víta psích návštevníkov s rovnakou radosťou ako tých ľudských. Všetky lákadlá a špeciality vašej dovolenkovej destinácie si tak užijete spolu.

Ideálnym miestom na dovolenku so psíkom sa zdajú byť hory, kde si obaja užijete dostatok prechádzok po turistických chodníkoch a po mäkučkej tráve na horských lúkach. V lete sa ale viac oplatí vyraziť na dovolenku k vode, kde sa dá horúčava príjemne zvládnuť. Svoj deň tak môžete stráviť odpočinkom aj zábavou na kúpalisku, alebo kúpaním sa v jazerách spolu so svojím psíkom. Ak vyhľadávate skôr relax v termálnej vode s ozdravnými účinkami, zvoľte pobyt v kúpeľoch. Váš psík vás síce počas procedúr bude čakať v hotelovej izbe, prechádzky po kúpeľných parkov a ochutnávanie sladkých oblátok si ale môžete vychutnať spolu.

Chystáte sa na víkendový pobyt na Slovensku a zatiaľ neviete, čo sa v danej lokalite oplatí navštíviť? Prečítajte si články z rubriky Víkendovky a vydajte sa po stopách našich cestovateľských itinerárov za tými najzaujímavejšími pamiatkami, atrakciami i prírodnými krásami.