Víkendové pobyty so psom

Cítite, že potrebujete poriadny oddych, ale nemáte čas na dlhú dovolenku? Vydajte sa na víkendový pobyt plný intenzívneho oddychu. A doma nenechávajte ani svojho psíka - prechádzky v prírode alebo po kúpeľných parkoch si najlepšie užijete spolu.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Už sa cítite so silami v koncoch a poriadna dlhá letná dovolenka je stále v nedohľadne? Vyrazte na víkendový pobyt a doprajte si poriadny reštart aj za dva dni. Za víkendovými pobytmi u nás na Slovensku alebo v susednom Česku nemusíte dlho cestovať. Užijete si tak ďaleko viac času na turistike či oddychovaním vo wellness centre a termálnych kúpeľoch.

Zažite dokonalý víkendový pobyt aj so svojím psom

Je načase vyraziť na poriadny víkendový pobyt plný oddychu! Tento raz ale nemusíte odolávať prosebným očiam vášho štvornohého zlatíčka, ktoré tuší, že znovu ostane bez vás. Vezmite svojho psíka na pobyt so sebou - mnoho hotelov a penziónov víta psích návštevníkov s rovnakou radosťou ako tých ľudských. Všetky lákadlá a špeciality vašej dovolenkovej destinácie si tak užijete spolu.

Ideálnym miestom na dovolenku so psíkom sa zdajú byť hory, kde si obaja užijete dostatok prechádzok po turistických chodníkoch a po mäkučkej tráve na horských lúkach. V lete sa ale viac oplatí vyraziť na dovolenku k vode, kde sa dá horúčava príjemne zvládnuť. Svoj deň tak môžete stráviť odpočinkom aj zábavou na kúpalisku, alebo kúpaním sa v jazerách spolu so svojím psíkom. Ak vyhľadávate skôr relax v termálnej vode s ozdravnými účinkami, zvoľte pobyt v kúpeľoch. Váš psík vás síce počas procedúr bude čakať v hotelovej izbe, prechádzky po kúpeľných parkov a ochutnávanie sladkých oblátok si ale môžete vychutnať spolu.

Chystáte sa na víkendový pobyt na Slovensku a zatiaľ neviete, čo sa v danej lokalite oplatí navštíviť? Prečítajte si články z rubriky Víkendovky a vydajte sa po stopách našich cestovateľských itinerárov za tými najzaujímavejšími pamiatkami, atrakciami i prírodnými krásami.