Víkendové pobyty pre dvoch

Vo dvojici je všetko lepšie, a tak aj dovolenku si najlepšie užijete s parťákom či parťáčkou! Zdieľané zážitky sa totiž počítajú dvojnásobne. Vydajte sa na romantický pobyt s partnerom, za vínom s kamarátom či kamarátkou alebo si užite nezabudnuteľný wellness pobyt s mamou či otcom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Či už strávite čas v hoteli, alebo v jeho okolí, vždy si užijete mnoho skvelých zážitkov. Bohinj Eco Hotel je naozaj veľký. Vďaka bohatej ponuke wellness a priľahlom aquaparku s množstvom atrakcií si tu užijete zábavu a relaxáciu aj počas daždivých dní. Za pekného počasia si urobte výlet do hôr, na bicykloch alebo si užívajte vodné radovánky v najkrajších jazerách Slovinska. Spokojní sme neboli iba so službami, ale aj so stravou a ústretovým personálom. Najväčším zážitkom pre nás bola jazda na paddleboardoch na priezračnom Bohinjskom jazere a následný zjazd riečky Sava Bohinjska.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Pobyt si veľmi užila celá naša rodina. Malé Bielice sú miestom, kde môžete zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pokiaľ nevyhľadávate luxus, ale skôr pokoj, príjemné prostredie a milý personál, určite si tento hotel zamilujete. Veľkou výhodou je hotelové wellness centrum prístupné počas celej doby pobytu, a to aj v deň odchodu. Z výletov určite odporúčam navštíviť neďaleké Bojnice. Očarí vás množstvom historických pamiatok a goticko-renesančným zámkom. Okrem neho je tu aj množstvo iných turistických atrakcií, vynikajúcich kaviarní a reštaurácií.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodný tím


Vo dvojici ide všetko lepšie! Počas víkendu so svojou polovičkou, kamarátom či iným spolucestovateľom toho stihnete naozaj veľa. Na spoločne strávený čas, zábavu a zážitky budete ešte dlho spomínať!

Kam vyraziť na víkendový pobyt vo dvojici?

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako uniknúť z kolotoča všedných dní a urobiť si čas na tých, na ktorých vám záleží. Či už sa chystáte na víkendovú romantiku alebo si chcete užiť dámsku či pánsku jazdu s priateľmi, určite oceníte, keď bude súčasťou hotela wellness . Cestovateľské zážitky je možné zbierať v každom veku, a tak tu máme aj pestrý výber pobytov pre seniorov, ktoré kombinujú aktívny odpočinok s poriadnou dávkou zaslúženej relaxácie.