Víkendové pobyty pre dvoch

Vo dvojici je všetko lepšie, a tak aj dovolenku si najlepšie užijete s parťákom či parťáčkou! Zdieľané zážitky sa totiž počítajú dvojnásobne. Vydajte sa na romantický pobyt s partnerom, za vínom s kamarátom či kamarátkou alebo si užite nezabudnuteľný wellness pobyt s mamou či otcom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Vo dvojici ide všetko lepšie! Počas víkendu so svojou polovičkou, kamarátom či iným spolucestovateľom toho stihnete naozaj veľa. Na spoločne strávený čas, zábavu a zážitky budete ešte dlho spomínať!

Kam vyraziť na víkendový pobyt vo dvojici?

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako uniknúť z kolotoča všedných dní a urobiť si čas na tých, na ktorých vám záleží. Či už sa chystáte na víkendovú romantiku alebo si chcete užiť dámsku či pánsku jazdu s priateľmi, určite oceníte, keď bude súčasťou hotela wellness . Cestovateľské zážitky je možné zbierať v každom veku, a tak tu máme aj pestrý výber pobytov pre seniorov, ktoré kombinujú aktívny odpočinok s poriadnou dávkou zaslúženej relaxácie.