Víkendové pobyty pre dvoch

Vo dvojici je všetko lepšie, a tak aj dovolenku si najlepšie užijete s parťákom či parťáčkou! Zdieľané zážitky sa totiž počítajú dvojnásobne. Vydajte sa na romantický pobyt s partnerom, za vínom s kamarátom či kamarátkou alebo si užite nezabudnuteľný wellness pobyt s mamou či otcom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Vo dvojici ide všetko lepšie! Počas víkendu so svojou polovičkou, kamarátom či iným spolucestovateľom toho stihnete naozaj veľa. Na spoločne strávený čas, zábavu a zážitky budete ešte dlho spomínať!

Kam vyraziť na víkendový pobyt vo dvojici?

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako uniknúť z kolotoča všedných dní a urobiť si čas na tých, na ktorých vám záleží. Či už sa chystáte na víkendovú romantiku alebo si chcete užiť dámsku či pánsku jazdu s priateľmi, určite oceníte, keď bude súčasťou hotela wellness . Cestovateľské zážitky je možné zbierať v každom veku, a tak tu máme aj pestrý výber pobytov pre seniorov, ktoré kombinujú aktívny odpočinok s poriadnou dávkou zaslúženej relaxácie.