Víkendové pobyty pre dvoch

Vo dvojici je všetko lepšie, a tak aj dovolenku si najlepšie užijete s parťákom či parťáčkou! Zdieľané zážitky sa totiž počítajú dvojnásobne. Vydajte sa na romantický pobyt s partnerom, za vínom s kamarátom či kamarátkou alebo si užite nezabudnuteľný wellness pobyt s mamou či otcom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Vo dvojici ide všetko lepšie! Počas víkendu so svojou polovičkou, kamarátom či iným spolucestovateľom toho stihnete naozaj veľa. Na spoločne strávený čas, zábavu a zážitky budete ešte dlho spomínať!

Kam vyraziť na víkendový pobyt vo dvojici?

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako uniknúť z kolotoča všedných dní a urobiť si čas na tých, na ktorých vám záleží. Či už sa chystáte na víkendovú romantiku alebo si chcete užiť dámsku či pánsku jazdu s priateľmi, určite oceníte, keď bude súčasťou hotela wellness . Cestovateľské zážitky je možné zbierať v každom veku, a tak tu máme aj pestrý výber pobytov pre seniorov, ktoré kombinujú aktívny odpočinok s poriadnou dávkou zaslúženej relaxácie.