Víkendové pobyty pre dvoch

Vo dvojici je všetko lepšie, a tak aj dovolenku si najlepšie užijete s parťákom či parťáčkou! Zdieľané zážitky sa totiž počítajú dvojnásobne. Vydajte sa na romantický pobyt s partnerom, za vínom s kamarátom či kamarátkou alebo si užite nezabudnuteľný wellness pobyt s mamou či otcom.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Vo dvojici ide všetko lepšie! Počas víkendu so svojou polovičkou, kamarátom či iným spolucestovateľom toho stihnete naozaj veľa. Na spoločne strávený čas, zábavu a zážitky budete ešte dlho spomínať!

Kam vyraziť na víkendový pobyt vo dvojici?

Víkend je ideálnou príležitosťou, ako uniknúť z kolotoča všedných dní a urobiť si čas na tých, na ktorých vám záleží. Či už sa chystáte na víkendovú romantiku alebo si chcete užiť dámsku či pánsku jazdu s priateľmi, určite oceníte, keď bude súčasťou hotela wellness . Cestovateľské zážitky je možné zbierať v každom veku, a tak tu máme aj pestrý výber pobytov pre seniorov, ktoré kombinujú aktívny odpočinok s poriadnou dávkou zaslúženej relaxácie.