Romantický pobyt v južných Čechách

Južné Čechy sú ako stvorené na romantický pobyt. Úchvatná príroda s rozprávkovými hradmi a zámkami, historické mestá i znamenitá miestna kuchyňa – to všetko na vás čaká na juhu Čiech pri pobyte pre zamilovaných.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ubytovanie v Hoteli Grand **** aj Český Krumlov nás nadchli natoľko, že sa nám nechcelo ani odchádzať domov. Poloha hotela priamo na námestí je ideálnym východiskovým bodom na prechádzky malebnými uličkami a na návštevu zámku. Do izby v depandancii nás doviedla veľmi milá pani recepčná. Výborné raňajky sme si vychutnávali v záhradke s výhľadom na historické námestie. Ako netradičnú prehliadku mesta odporúčame vyskúšať plavbu na plti. Ubytovanie aj návštevu Českého Krumlova všetkým vrelo odporúčame!”

Aneta Vybíralová
Aneta Vybíralová
Zákaznícka podpora
Overené Travelkingom

“Poloha hotela je výnimočná - a to priamo pod zámkom Hluboká nad Vltavou. Personál bol veľmi ochotný a robil všetko pre to, aby sme si pobyt maximálne užili. V priestrannej izbe nám nič nechýbalo a skvele sme si v nej oddýchli. Polpenzia bola vynikajúca, a dokonca sme sa z nej vždy najedli na celý deň. Ocenili sme tiež, že súčasťou balíčka boli vstupenky do třeboňských kúpeľov Aurora a miestnej zoo. Pokiaľ hľadáte perfektné miesto pre vašu dovolenku na juhu Čiech, odporúčam vám práve tento hotel.”

Jan Kratochvil
Jan Kratochvil
Obchodný tím


Hľadáte lokalitu, kde si s partnerom užijete dokonalý romantický pobyt? V rámci Česka sú ideálnom miestach pobytu pre zamilovaných južné Čechy! Či už s vašou polovičkou trávite najradšej čas v prírode, výletmi po pamiatkach, alebo si chcete predovšetkým oddýchnuť, v južných Čechách budete mať vždy dostatok možností, ako si naplánovať ideálny pobyt práve pre vás dvoch!

Kam za romantikou v južných Čechách?

Na juhu Čiech nájdete jedno z najromantickejších miest celej Českej republiky. Je ním Český Krumlov, ktorý je so svojimi úzkymi uličkami a zákutiami dokonalou kulisou na prechádzky vo dvojici. Keď si prejdete malebné historické centrum a navštívite úchvatný krumlovský zámok a hrad, môžete si v mnohých skvelých reštauráciách pri večeri pri sviečkach pochutnať na vychýrených juhočeských špecialitách z miestnych rýb.

Juhočeská Šumava patrí k našim najväčším prírodným pokladom. Pokiaľ teda s partnerom dovolenku najradšej trávite potulkami v krajine, je práve toto pohorie na juhu Česka ako ideálnym miestom na váš romantický pobyt. Hlboké lesy a voňavé lúky, údolia stratené na konci sveta, zaniknuté dediny a kopcovité obzory vás jednoducho uchvátia.

Či už budete pobyt tráviť hlavne v krásnej juhočeskej prírode, alebo dáte prednosť prehliadkam rozprávkových hradov a zámkov, zaiste si večer radi oddýchnete vo wellness. Po poriadnej relaxácii v saune, vírivke či bazéne sa budete ráno cítiť ako znovuzrodení a budete si aj ďalší deň pobytu v južných Čechách užívať na maximum.