Romantický pobyt v južných Čechách

Južné Čechy sú ako stvorené na romantický pobyt. Úchvatná príroda s rozprávkovými hradmi a zámkami, historické mestá i znamenitá miestna kuchyňa – to všetko na vás čaká na juhu Čiech pri pobyte pre zamilovaných.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Romantik Eleonora predčil naše očakávania. Príjemná romantická atmosféra a úchvatný výhľad na rieku aj panorámu mesta Tábor sprevádzali celý náš pobyt. Priestory hotela sú čisté a do detailu vyladené. Na bohatých bufetových raňajkách podávaných v zimnej záhrade sme si naozaj pochutnali, domáce večere nás tiež zasýtili. Užili sme si prechádzky historickým mestom i prírodou v okolí hotela a po nich si dopriali relaxačný konopný kúpeľ so sviečkami priamo v izbe.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznícka podpora


Hľadáte lokalitu, kde si s partnerom užijete dokonalý romantický pobyt? V rámci Česka sú ideálnom miestach pobytu pre zamilovaných južné Čechy! Či už s vašou polovičkou trávite najradšej čas v prírode, výletmi po pamiatkach, alebo si chcete predovšetkým oddýchnuť, v južných Čechách budete mať vždy dostatok možností, ako si naplánovať ideálny pobyt práve pre vás dvoch!

Kam za romantikou v južných Čechách?

Na juhu Čiech nájdete jedno z najromantickejších miest celej Českej republiky. Je ním Český Krumlov, ktorý je so svojimi úzkymi uličkami a zákutiami dokonalou kulisou na prechádzky vo dvojici. Keď si prejdete malebné historické centrum a navštívite úchvatný krumlovský zámok a hrad, môžete si v mnohých skvelých reštauráciách pri večeri pri sviečkach pochutnať na vychýrených juhočeských špecialitách z miestnych rýb.

Juhočeská Šumava patrí k našim najväčším prírodným pokladom. Pokiaľ teda s partnerom dovolenku najradšej trávite potulkami v krajine, je práve toto pohorie na juhu Česka ako ideálnym miestom na váš romantický pobyt. Hlboké lesy a voňavé lúky, údolia stratené na konci sveta, zaniknuté dediny a kopcovité obzory vás jednoducho uchvátia.

Či už budete pobyt tráviť hlavne v krásnej juhočeskej prírode, alebo dáte prednosť prehliadkam rozprávkových hradov a zámkov, zaiste si večer radi oddýchnete vo wellness. Po poriadnej relaxácii v saune, vírivke či bazéne sa budete ráno cítiť ako znovuzrodení a budete si aj ďalší deň pobytu v južných Čechách užívať na maximum.