Predĺžený víkend s deťmi - 5. júl

Deti si užívajú prázdniny a my dospelí sme sa tiež dočkali voľna - sviatočného Dňa slovanských vierozvestov Cyrila a Metoda. Ak 5. júl naviac pripadne na piatok alebo pondelok, môžeme sa tešiť z predĺženého víkendu. Využite ho naplno a vyrazte za oddychom aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Teplé počasie, slnko a dlhé dni lákajú za dobrodružstvom. Vydajte sa jej v ústrety v rámci predĺženého víkendu a vyrazte za poriadnou letnou zábavou aj so svojimi deťmi. Zlákajú vás aquaparky alebo príroda?

Ako si najlepšie užiť júlový predĺžený víkend?

Nie je žiadnym tajomstvom, že letná horúčava sa najlepšie zvláda pri vode. Neváhajte tada a vyberte sa na pobyt tam, kde o letné osvieženie nebude núdza - k aquaparkom, jazerám alebo letným kúpaliskám. To najlepšie letné osvieženie a atrakcie pre deti objavíte v Podhájskej s vodou podobnou tej z Mŕtveho mora, v Komárne s termálnym kúpaliskom alebo na Liptove, kde sa nachádza najobľúbenejšia vodná nádrž Liptovská Mara. V jej tesnom susedstve stojí tiež aquapark Tatralandia.

Na dovolenku do zahraničia vás môže zlákať susedné Maďarsko, kde o termálne kúpaliská a celoročne otvorené kúpele nie je núdza. Ak si ale k voľnému dňu vezmete ešte pár dní dovolenky navyše, užiť si stihnete aj kráľovnú vodnej zábavy - šantenie v mori. Cesta do Talianska alebo Chorvátska autom vám nezaberie veľa času a zvládnete ju aj s deťmi. Odmenou za cestovanie vám potom bude oddych na pláži zaliate slnkom a pre vašich drobcov zábava medzi morskými vlnami.