Predĺžený víkend s deťmi - 5. júl

Deti si užívajú prázdniny a my dospelí sme sa tiež dočkali voľna - sviatočného Dňa slovanských vierozvestov Cyrila a Metoda. Ak 5. júl naviac pripadne na piatok alebo pondelok, môžeme sa tešiť z predĺženého víkendu. Využite ho naplno a vyrazte za oddychom aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Teplé počasie, slnko a dlhé dni lákajú za dobrodružstvom. Vydajte sa jej v ústrety v rámci predĺženého víkendu a vyrazte za poriadnou letnou zábavou aj so svojimi deťmi. Zlákajú vás aquaparky alebo príroda?

Ako si najlepšie užiť júlový predĺžený víkend?

Nie je žiadnym tajomstvom, že letná horúčava sa najlepšie zvláda pri vode. Neváhajte tada a vyberte sa na pobyt tam, kde o letné osvieženie nebude núdza - k aquaparkom, jazerám alebo letným kúpaliskám. To najlepšie letné osvieženie a atrakcie pre deti objavíte v Podhájskej s vodou podobnou tej z Mŕtveho mora, v Komárne s termálnym kúpaliskom alebo na Liptove, kde sa nachádza najobľúbenejšia vodná nádrž Liptovská Mara. V jej tesnom susedstve stojí tiež aquapark Tatralandia.

Na dovolenku do zahraničia vás môže zlákať susedné Maďarsko, kde o termálne kúpaliská a celoročne otvorené kúpele nie je núdza. Ak si ale k voľnému dňu vezmete ešte pár dní dovolenky navyše, užiť si stihnete aj kráľovnú vodnej zábavy - šantenie v mori. Cesta do Talianska alebo Chorvátska autom vám nezaberie veľa času a zvládnete ju aj s deťmi. Odmenou za cestovanie vám potom bude oddych na pláži zaliate slnkom a pre vašich drobcov zábava medzi morskými vlnami.