Predĺžený víkend s deťmi - 5. júl

Deti si užívajú prázdniny a my dospelí sme sa tiež dočkali voľna - sviatočného Dňa slovanských vierozvestov Cyrila a Metoda. Ak 5. júl naviac pripadne na piatok alebo pondelok, môžeme sa tešiť z predĺženého víkendu. Využite ho naplno a vyrazte za oddychom aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Teplé počasie, slnko a dlhé dni lákajú za dobrodružstvom. Vydajte sa jej v ústrety v rámci predĺženého víkendu a vyrazte za poriadnou letnou zábavou aj so svojimi deťmi. Zlákajú vás aquaparky alebo príroda?

Ako si najlepšie užiť júlový predĺžený víkend?

Nie je žiadnym tajomstvom, že letná horúčava sa najlepšie zvláda pri vode. Neváhajte tada a vyberte sa na pobyt tam, kde o letné osvieženie nebude núdza - k aquaparkom, jazerám alebo letným kúpaliskám. To najlepšie letné osvieženie a atrakcie pre deti objavíte v Podhájskej s vodou podobnou tej z Mŕtveho mora, v Komárne s termálnym kúpaliskom alebo na Liptove, kde sa nachádza najobľúbenejšia vodná nádrž Liptovská Mara. V jej tesnom susedstve stojí tiež aquapark Tatralandia.

Na dovolenku do zahraničia vás môže zlákať susedné Maďarsko, kde o termálne kúpaliská a celoročne otvorené kúpele nie je núdza. Ak si ale k voľnému dňu vezmete ešte pár dní dovolenky navyše, užiť si stihnete aj kráľovnú vodnej zábavy - šantenie v mori. Cesta do Talianska alebo Chorvátska autom vám nezaberie veľa času a zvládnete ju aj s deťmi. Odmenou za cestovanie vám potom bude oddych na pláži zaliate slnkom a pre vašich drobcov zábava medzi morskými vlnami.