Predĺžený víkend s deťmi - 5. júl

Deti si užívajú prázdniny a my dospelí sme sa tiež dočkali voľna - sviatočného Dňa slovanských vierozvestov Cyrila a Metoda. Ak 5. júl naviac pripadne na piatok alebo pondelok, môžeme sa tešiť z predĺženého víkendu. Využite ho naplno a vyrazte za oddychom aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Hotel stojí uprostred turistického raja, obklopený úžasným lesom a množstvom zaujímavých turistických trás. V okolí toho bolo toľko, že som to za 4 dni ani nestihol prejsť. Tunajší čistý vzduch, ticho a pokoj sú nezabudnuteľné. V hoteli bol neuveriteľne milý personál a čisté wellness. Z voľne organizovaného programu odporúčam prechádzku na bicykli okolo jazera Fertő - je právom jednou z najobľúbenejších.”

Szabolcs Laza
Obchodný tím


Teplé počasie, slnko a dlhé dni lákajú za dobrodružstvom. Vydajte sa jej v ústrety v rámci predĺženého víkendu a vyrazte za poriadnou letnou zábavou aj so svojimi deťmi. Zlákajú vás aquaparky alebo príroda?

Ako si najlepšie užiť júlový predĺžený víkend?

Nie je žiadnym tajomstvom, že letná horúčava sa najlepšie zvláda pri vode. Neváhajte tada a vyberte sa na pobyt tam, kde o letné osvieženie nebude núdza - k aquaparkom, jazerám alebo letným kúpaliskám. To najlepšie letné osvieženie a atrakcie pre deti objavíte v Podhájskej s vodou podobnou tej z Mŕtveho mora, v Komárne s termálnym kúpaliskom alebo na Liptove, kde sa nachádza najobľúbenejšia vodná nádrž Liptovská Mara. V jej tesnom susedstve stojí tiež aquapark Tatralandia.

Na dovolenku do zahraničia vás môže zlákať susedné Maďarsko, kde o termálne kúpaliská a celoročne otvorené kúpele nie je núdza. Ak si ale k voľnému dňu vezmete ešte pár dní dovolenky navyše, užiť si stihnete aj kráľovnú vodnej zábavy - šantenie v mori. Cesta do Talianska alebo Chorvátska autom vám nezaberie veľa času a zvládnete ju aj s deťmi. Odmenou za cestovanie vám potom bude oddych na pláži zaliate slnkom a pre vašich drobcov zábava medzi morskými vlnami.