Predĺžený víkend s deťmi - 5. júl

Deti si užívajú prázdniny a my dospelí sme sa tiež dočkali voľna - sviatočného Dňa slovanských vierozvestov Cyrila a Metoda. Ak 5. júl naviac pripadne na piatok alebo pondelok, môžeme sa tešiť z predĺženého víkendu. Využite ho naplno a vyrazte za oddychom aj s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Teplé počasie, slnko a dlhé dni lákajú za dobrodružstvom. Vydajte sa jej v ústrety v rámci predĺženého víkendu a vyrazte za poriadnou letnou zábavou aj so svojimi deťmi. Zlákajú vás aquaparky alebo príroda?

Ako si najlepšie užiť júlový predĺžený víkend?

Nie je žiadnym tajomstvom, že letná horúčava sa najlepšie zvláda pri vode. Neváhajte tada a vyberte sa na pobyt tam, kde o letné osvieženie nebude núdza - k aquaparkom, jazerám alebo letným kúpaliskám. To najlepšie letné osvieženie a atrakcie pre deti objavíte v Podhájskej s vodou podobnou tej z Mŕtveho mora, v Komárne s termálnym kúpaliskom alebo na Liptove, kde sa nachádza najobľúbenejšia vodná nádrž Liptovská Mara. V jej tesnom susedstve stojí tiež aquapark Tatralandia.

Na dovolenku do zahraničia vás môže zlákať susedné Maďarsko, kde o termálne kúpaliská a celoročne otvorené kúpele nie je núdza. Ak si ale k voľnému dňu vezmete ešte pár dní dovolenky navyše, užiť si stihnete aj kráľovnú vodnej zábavy - šantenie v mori. Cesta do Talianska alebo Chorvátska autom vám nezaberie veľa času a zvládnete ju aj s deťmi. Odmenou za cestovanie vám potom bude oddych na pláži zaliate slnkom a pre vašich drobcov zábava medzi morskými vlnami.