Predĺžený víkend s deťmi

Predĺžený víkend je neodolateľné spestrenie všedných dní pre malých aj veľkých. Využite ho naplno a vydajte sa na pobyt plný dobrodružstiev aj s vašimi deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Využite najbližší predĺžený víkend naplno a vydajte sa za dobrodružstvom aj relaxom s celou rodinou. Zlákať vás môžu ako túry po slovenských horách, tak aj návšteva miest v zahraničí. Všade sa navyše nájdu zaujímavé atrakcie, tobogany, zábavné parky či ihriská ako stvorené pre vašich drobcov.

Užite si predĺžený víkend s deťmi naplno

Keď sa povie prvý máj, niekto si ako prvé vybaví sviatok práce, iný si zas spomenie na sviatok zamilovaných. Pre všetkých ale ide o deň pracovného voľna, ktorý sa dá spolu s víkendom využiť na niekoľko dňový pobyt plný relaxu, výletov aj zábavy. Vydajte sa spolu s vašimi deťmi na počas predĺženého víkendu s 1. májom za atrakciami napríklad do okolitých krajín a užite si čaro Krakova, Budapešti alebo odpočinok v termáloch.

Hneď o týždeň pozdejšie sa môžeme tešiť na predĺžený víkend vďaka 8. máju. Tento sviatok sa navyše neoslavuje v mnohých okolitých krajinách, a tak si pobyt v Rakúsku, Maďarsku alebo v Taliansku užijete bez davov turistov a sviatočných príplatkov. S deťmi sa tak vydajte do zábavného parku Práter, do Tropicária v Budapešti alebo pokojne aj v moru na dovolenku pred sezónou.

Ďalší predĺžený víkend na seba nenechá dlho čakať a prichádza už 5. júla. Vaši drobci už majú síce prázdniny, no tentoraz si voľné dni a bezstarostnosť budú môcť užívať spolu s vami. Nechajte sa zlákať slniečkom a vydajte sa na pobyt k vode. Dáte prednosť aquaparkom, termálnym kúpaliskám alebo trblietajúcim sa jazerám?

A to nie sú ani zďaleka všetky sviatočné dni, ktoré nás tohto roku čakajú. Kedy nás čaká najbližšie voľno? Prečítajte si v našom článku.