Predĺžený víkend s deťmi

Predĺžený víkend je neodolateľné spestrenie všedných dní pre malých aj veľkých. Využite ho naplno a vydajte sa na pobyt plný dobrodružstiev aj s vašimi deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Využite najbližší predĺžený víkend naplno a vydajte sa za dobrodružstvom aj relaxom s celou rodinou. Zlákať vás môžu ako túry po slovenských horách, tak aj návšteva miest v zahraničí. Všade sa navyše nájdu zaujímavé atrakcie, tobogany, zábavné parky či ihriská ako stvorené pre vašich drobcov.

Užite si predĺžený víkend s deťmi naplno

Keď sa povie prvý máj, niekto si ako prvé vybaví sviatok práce, iný si zas spomenie na sviatok zamilovaných. Pre všetkých ale ide o deň pracovného voľna, ktorý sa dá spolu s víkendom využiť na niekoľko dňový pobyt plný relaxu, výletov aj zábavy. Vydajte sa spolu s vašimi deťmi na počas predĺženého víkendu s 1. májom za atrakciami napríklad do okolitých krajín a užite si čaro Krakova, Budapešti alebo odpočinok v termáloch.

Hneď o týždeň pozdejšie sa môžeme tešiť na predĺžený víkend vďaka 8. máju. Tento sviatok sa navyše neoslavuje v mnohých okolitých krajinách, a tak si pobyt v Rakúsku, Maďarsku alebo v Taliansku užijete bez davov turistov a sviatočných príplatkov. S deťmi sa tak vydajte do zábavného parku Práter, do Tropicária v Budapešti alebo pokojne aj v moru na dovolenku pred sezónou.

Ďalší predĺžený víkend na seba nenechá dlho čakať a prichádza už 5. júla. Vaši drobci už majú síce prázdniny, no tentoraz si voľné dni a bezstarostnosť budú môcť užívať spolu s vami. Nechajte sa zlákať slniečkom a vydajte sa na pobyt k vode. Dáte prednosť aquaparkom, termálnym kúpaliskám alebo trblietajúcim sa jazerám?

A to nie sú ani zďaleka všetky sviatočné dni, ktoré nás tohto roku čakajú. Kedy nás čaká najbližšie voľno? Prečítajte si v našom článku.