Predĺžený víkend s deťmi

Predĺžený víkend je neodolateľné spestrenie všedných dní pre malých aj veľkých. Využite ho naplno a vydajte sa na pobyt plný dobrodružstiev aj s vašimi deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt sme si vybrali, pretože sme chceli vidieť Krakov, a stálo to za to. Po príchode do izby nás prekvapila jej veľkosť - bola obrovská, a pritom útulná. Raňajky boli parádne, bohaté a na výber bolo snáď zo všetkého, čo človeku napadne. Večere boli taká klasika, ktorá uspokojí každého - ako výberom, tak chuťou aj veľkosťou porcií. Čo určite stojí za to vidieť v Krakove je hrad Wawel, a potom Soľná baňa Wieliczka. Mesto nás veľmi prekvapilo, všetko bolo krásne a čisté. Ani za tri dni sme v Krakove nestihli všetko a určite sa ešte vrátime.”

Michal Šoffa
Michal Šoffa
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Je to skvelé miesto na relaxáciu, či už pre rodinu, alebo pre pár. Môžete navštíviť vnútorné i vonkajšie wellness a jedlo je tu tak chutné, že mu jednoducho neodoláte. Boli sme ubytovaní v izbách superior, ktoré boli naozaj moderné a skvele vybavené. Toto miesto stojí za návštevu v ktoromkoľvek ročnom období.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Využite najbližší predĺžený víkend naplno a vydajte sa za dobrodružstvom aj relaxom s celou rodinou. Zlákať vás môžu ako túry po slovenských horách, tak aj návšteva miest v zahraničí. Všade sa navyše nájdu zaujímavé atrakcie, tobogany, zábavné parky či ihriská ako stvorené pre vašich drobcov.

Užite si predĺžený víkend s deťmi naplno

Keď sa povie prvý máj, niekto si ako prvé vybaví sviatok práce, iný si zas spomenie na sviatok zamilovaných. Pre všetkých ale ide o deň pracovného voľna, ktorý sa dá spolu s víkendom využiť na niekoľko dňový pobyt plný relaxu, výletov aj zábavy. Vydajte sa spolu s vašimi deťmi na počas predĺženého víkendu s 1. májom za atrakciami napríklad do okolitých krajín a užite si čaro Krakova, Budapešti alebo odpočinok v termáloch.

Hneď o týždeň pozdejšie sa môžeme tešiť na predĺžený víkend vďaka 8. máju. Tento sviatok sa navyše neoslavuje v mnohých okolitých krajinách, a tak si pobyt v Rakúsku, Maďarsku alebo v Taliansku užijete bez davov turistov a sviatočných príplatkov. S deťmi sa tak vydajte do zábavného parku Práter, do Tropicária v Budapešti alebo pokojne aj v moru na dovolenku pred sezónou.

Ďalší predĺžený víkend na seba nenechá dlho čakať a prichádza už 5. júla. Vaši drobci už majú síce prázdniny, no tentoraz si voľné dni a bezstarostnosť budú môcť užívať spolu s vami. Nechajte sa zlákať slniečkom a vydajte sa na pobyt k vode. Dáte prednosť aquaparkom, termálnym kúpaliskám alebo trblietajúcim sa jazerám?

A to nie sú ani zďaleka všetky sviatočné dni, ktoré nás tohto roku čakajú. Kedy nás čaká najbližšie voľno? Prečítajte si v našom článku.