Predĺžený víkend s deťmi

Predĺžený víkend je neodolateľné spestrenie všedných dní pre malých aj veľkých. Využite ho naplno a vydajte sa na pobyt plný dobrodružstiev aj s vašimi deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Využite najbližší predĺžený víkend naplno a vydajte sa za dobrodružstvom aj relaxom s celou rodinou. Zlákať vás môžu ako túry po slovenských horách, tak aj návšteva miest v zahraničí. Všade sa navyše nájdu zaujímavé atrakcie, tobogany, zábavné parky či ihriská ako stvorené pre vašich drobcov.

Užite si predĺžený víkend s deťmi naplno

Keď sa povie prvý máj, niekto si ako prvé vybaví sviatok práce, iný si zas spomenie na sviatok zamilovaných. Pre všetkých ale ide o deň pracovného voľna, ktorý sa dá spolu s víkendom využiť na niekoľko dňový pobyt plný relaxu, výletov aj zábavy. Vydajte sa spolu s vašimi deťmi na počas predĺženého víkendu s 1. májom za atrakciami napríklad do okolitých krajín a užite si čaro Krakova, Budapešti alebo odpočinok v termáloch.

Hneď o týždeň pozdejšie sa môžeme tešiť na predĺžený víkend vďaka 8. máju. Tento sviatok sa navyše neoslavuje v mnohých okolitých krajinách, a tak si pobyt v Rakúsku, Maďarsku alebo v Taliansku užijete bez davov turistov a sviatočných príplatkov. S deťmi sa tak vydajte do zábavného parku Práter, do Tropicária v Budapešti alebo pokojne aj v moru na dovolenku pred sezónou.

Ďalší predĺžený víkend na seba nenechá dlho čakať a prichádza už 5. júla. Vaši drobci už majú síce prázdniny, no tentoraz si voľné dni a bezstarostnosť budú môcť užívať spolu s vami. Nechajte sa zlákať slniečkom a vydajte sa na pobyt k vode. Dáte prednosť aquaparkom, termálnym kúpaliskám alebo trblietajúcim sa jazerám?

A to nie sú ani zďaleka všetky sviatočné dni, ktoré nás tohto roku čakajú. Kedy nás čaká najbližšie voľno? Prečítajte si v našom článku.