Predĺžený víkend s deťmi

Predĺžený víkend je neodolateľné spestrenie všedných dní pre malých aj veľkých. Využite ho naplno a vydajte sa na pobyt plný dobrodružstiev aj s vašimi deťmi.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Využite najbližší predĺžený víkend naplno a vydajte sa za dobrodružstvom aj relaxom s celou rodinou. Zlákať vás môžu ako túry po slovenských horách, tak aj návšteva miest v zahraničí. Všade sa navyše nájdu zaujímavé atrakcie, tobogany, zábavné parky či ihriská ako stvorené pre vašich drobcov.

Užite si predĺžený víkend s deťmi naplno

Keď sa povie prvý máj, niekto si ako prvé vybaví sviatok práce, iný si zas spomenie na sviatok zamilovaných. Pre všetkých ale ide o deň pracovného voľna, ktorý sa dá spolu s víkendom využiť na niekoľko dňový pobyt plný relaxu, výletov aj zábavy. Vydajte sa spolu s vašimi deťmi na počas predĺženého víkendu s 1. májom za atrakciami napríklad do okolitých krajín a užite si čaro Krakova, Budapešti alebo odpočinok v termáloch.

Hneď o týždeň pozdejšie sa môžeme tešiť na predĺžený víkend vďaka 8. máju. Tento sviatok sa navyše neoslavuje v mnohých okolitých krajinách, a tak si pobyt v Rakúsku, Maďarsku alebo v Taliansku užijete bez davov turistov a sviatočných príplatkov. S deťmi sa tak vydajte do zábavného parku Práter, do Tropicária v Budapešti alebo pokojne aj v moru na dovolenku pred sezónou.

Ďalší predĺžený víkend na seba nenechá dlho čakať a prichádza už 5. júla. Vaši drobci už majú síce prázdniny, no tentoraz si voľné dni a bezstarostnosť budú môcť užívať spolu s vami. Nechajte sa zlákať slniečkom a vydajte sa na pobyt k vode. Dáte prednosť aquaparkom, termálnym kúpaliskám alebo trblietajúcim sa jazerám?

A to nie sú ani zďaleka všetky sviatočné dni, ktoré nás tohto roku čakajú. Kedy nás čaká najbližšie voľno? Prečítajte si v našom článku.