Predĺžený víkend s deťmi - 1. máj

Oslávte sviatok práce tak ako sa patrí - poriadnym ničnerobením! Ak naviac voľný deň pripadne na piatok alebo pondelok, čaká celý voľný predĺžený víkend. Oslávte ho spolu s deťmi a vyrazte za prvotriednym oddychom a do prírody alebo termálov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Perfektný hotel, ktorý som navštívil už trikrát. Majú tu skvelý výber z chutných jedál a personál je vždy pripravený vám s čímkoľvek pomôcť. Moja štvorročná dcéra bola nadšená z tematických izieb a veľmi sa jej páčilo aj v bazénoch. Vo wellness nájdete všetko, na čo si spomeniete. A každý deň vám ešte spríjemní olovrant. Odporúčam, toto miesto stojí za návštevu.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Stáció na mňa naozaj zapôsobil a rád ho s čistým svedomím odporučím každému, kto by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality a navyše za skvelú cenu. Samotná Budapešť je veľmi pekná, prezrel som si centrum mesta, Országház, teda budovu parlamentu, Rybársku baštu a urobil som si aj prechádzku po brehu Dunaja. Vidieť je tu toho ale skutočne veľa, takže sa sem určite budem chcieť ešte vrátiť.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodný tím


Prvý máj zvyčajne patrí zamilovaným párom. To ale neznamená, že v tento deň nemôžete osláviť tiež lásku vo vašej rodine. Doprajte sebe aj svojim najbližším nové zážitky a vydajte sa spolu na víkendový pobyt. Počasie v prvý májový deň je ideálne na turistiku v jarnej prírode, návštevu zábavných parkov plných kolotočov a atrakcií aj oddych v termálnej vode. Tak za čím sa vydáte?

Kam vyraziť na najlepší predĺžený víkend s deťmi?

Zaslúžené voľno v podobe predĺženého víkendu treba náležite využiť. Užite si čaro okolitých krajín, ktoré voľný deň tiež oslavujú, a vyrazte na prehliadku historických miest. Tie najkrajšie vás čakajú aj kúsok za hranicami - napríklad v susednom Rakúsku alebo v Poľsku, kde sa nachádza tiež krásne mesto Krakov. V oboch krajinách nie je núdza ani o zoologické záhrady a zábavné parky, ktoré deti priam milujú. V Maďarsku môžete prehliadky prechádzky mestami striedať s návštevou termálov. Súčasťou mnohých z nich je nielen oddychová zóna, ale tiež bazény určené pre deti, tobogany, atrakcie a v lete aj program s animátormi.

Ak pre vás dovolenka s celou rodinou predstavuje obrovského strašiaka a nie možnosť oddychu, nechajte sa zlákať na dovolenku v Baby Friendly hoteli. Služby takéhoto ubytovacieho zariadenia sú prispôsobené návštevníkom každého veku, a tak sa vy aj vaši drobci môžete tešiť na bohaté vybavenie (vysoké stoličky, fľaštičky, detské postieľky a iné na zapožičanie) aj na program s animátormi. Aby nezaplakala ani vaša peňaženka, vydajte sa pobyt s dieťaťom zdarma. Dovolenku za priaznivú cenu si tak užijete s celou rodinou.

K prvému máju neoddeliteľne patrí bozk pod čerešňou. Nezabudnite naň ani počas voľného víkendu s deťmi a doprajte si chvíle plné lásky napríklad na najromantickejších miestach v strednej Európe. Ktoré to sú? Dočítate sa v našom článku.