Predĺžený víkend s deťmi - 1. máj

Oslávte sviatok práce tak ako sa patrí - poriadnym ničnerobením! Ak naviac voľný deň pripadne na piatok alebo pondelok, čaká celý voľný predĺžený víkend. Oslávte ho spolu s deťmi a vyrazte za prvotriednym oddychom a do prírody alebo termálov.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Prvý máj zvyčajne patrí zamilovaným párom. To ale neznamená, že v tento deň nemôžete osláviť tiež lásku vo vašej rodine. Doprajte sebe aj svojim najbližším nové zážitky a vydajte sa spolu na víkendový pobyt. Počasie v prvý májový deň je ideálne na turistiku v jarnej prírode, návštevu zábavných parkov plných kolotočov a atrakcií aj oddych v termálnej vode. Tak za čím sa vydáte?

Kam vyraziť na najlepší predĺžený víkend s deťmi?

Zaslúžené voľno v podobe predĺženého víkendu treba náležite využiť. Užite si čaro okolitých krajín, ktoré voľný deň tiež oslavujú, a vyrazte na prehliadku historických miest. Tie najkrajšie vás čakajú aj kúsok za hranicami - napríklad v susednom Rakúsku alebo v Poľsku, kde sa nachádza tiež krásne mesto Krakov. V oboch krajinách nie je núdza ani o zoologické záhrady a zábavné parky, ktoré deti priam milujú. V Maďarsku môžete prehliadky prechádzky mestami striedať s návštevou termálov. Súčasťou mnohých z nich je nielen oddychová zóna, ale tiež bazény určené pre deti, tobogany, atrakcie a v lete aj program s animátormi.

Ak pre vás dovolenka s celou rodinou predstavuje obrovského strašiaka a nie možnosť oddychu, nechajte sa zlákať na dovolenku v Baby Friendly hoteli. Služby takéhoto ubytovacieho zariadenia sú prispôsobené návštevníkom každého veku, a tak sa vy aj vaši drobci môžete tešiť na bohaté vybavenie (vysoké stoličky, fľaštičky, detské postieľky a iné na zapožičanie) aj na program s animátormi. Aby nezaplakala ani vaša peňaženka, vydajte sa pobyt s dieťaťom zdarma. Dovolenku za priaznivú cenu si tak užijete s celou rodinou.

K prvému máju neoddeliteľne patrí bozk pod čerešňou. Nezabudnite naň ani počas voľného víkendu s deťmi a doprajte si chvíle plné lásky napríklad na najromantickejších miestach v strednej Európe. Ktoré to sú? Dočítate sa v našom článku.