Predĺžený víkend s deťmi - 8. máj

Doprajte svojim deťom parádne zážitky ešte pred letnými prázdninami a vydajte sa spolu za dobrodružstvom. Ideálnou príležitosťou na to bude víkend spolu so sviatkom 8. mája, kedy si pripomíname deň víťazstva nad fašizmom. Predĺžený víkend je totiž perfektný na kratší pobyt s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Úžasný hotel! Termálne kúpele priamo prepojené s hotelom sú plné zaujímavých rastlín, malých i obrovských šmýkačiek, víriviek a bazénov. Polpenzia bola výborná a neuveriteľne bohatá. Navyše máte celý deň neobmedzenú konzumáciu nealko nápojov, kávy a čaju, čo ocenila hlavne moja rodina. Ak plánujete nejaký výlet, určite odporúčam vyraziť sa pozrieť na hrady v Rakúsku (k hraniciam je to len 10 minút) alebo v Őrségu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Už sa tešíte? Blíži sa voľný deň - 8. máj - ktorý navyše pripadol na deň pri víkende. Využite predĺžený víkend a vydajte sa spolu s deťmi na poriadny výlet ešte pred prázdninami. Zlákajú vás slovenské hory alebo odpočinok v zahraničí?

Kam s deťmi 8. mája?

Štátny sviatok je ideálnou príležitosťou na cestu do zahraničia. Mnohé okolité krajiny, ako sú Maďarsko, Slovinsko či Rakúsko, totiž 8. mája nemajú sviatok, ale všedný deň. Vyhnete sa tak davom turistov pri pamiatkach, na turistických chodníkoch aj v aquaparku. A v ubytovaní po vás tiež nebudú vyžadovať sviatočný príplatok. S celou rodinou si tak užijete ničím (a nikým) nerušené výlety a atrakcie za ceny bežných dní. Rodinná dovolenka viem byť ale aj napriek tomu poriadna záťaž pre peňaženku - vyberte si preto pobyt s dieťaťom zadarmo a za ušetrené peniaze si môžete dopriať výborný obed v kruhu najbližších alebo zmrzlinu navyše.

Láka vás predĺžený víkend na rodinný pobyt pri mori? Dovolenka pred hlavnou sezónou má mnohé výhody - vyhnete sa tak davom turistov aj letným horúčavám. Ideálnou destináciou je Taliansko, kde je 8. máj tiež bežným dňom, no počasie v tomto období býva často už teplé. Ak ale predsa len predpovede nevyzerajú priaznivo, doprajte sebe aj svojim deťom oddych vo wellness.

Dávate predsa len prednosť rodinnému pobytu na Slovensku? Pozrite sa na naše články z kategórie Víkendovky a naplánujte program pre malých aj veľkých na celú dobu pobytu.