Predĺžený víkend s deťmi - 8. máj

Doprajte svojim deťom parádne zážitky ešte pred letnými prázdninami a vydajte sa spolu za dobrodružstvom. Ideálnou príležitosťou na to bude víkend spolu so sviatkom 8. mája, kedy si pripomíname deň víťazstva nad fašizmom. Predĺžený víkend je totiž perfektný na kratší pobyt s celou rodinou.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Už sa tešíte? Blíži sa voľný deň - 8. máj - ktorý navyše pripadol na deň pri víkende. Využite predĺžený víkend a vydajte sa spolu s deťmi na poriadny výlet ešte pred prázdninami. Zlákajú vás slovenské hory alebo odpočinok v zahraničí?

Kam s deťmi 8. mája?

Štátny sviatok je ideálnou príležitosťou na cestu do zahraničia. Mnohé okolité krajiny, ako sú Maďarsko, Slovinsko či Rakúsko, totiž 8. mája nemajú sviatok, ale všedný deň. Vyhnete sa tak davom turistov pri pamiatkach, na turistických chodníkoch aj v aquaparku. A v ubytovaní po vás tiež nebudú vyžadovať sviatočný príplatok. S celou rodinou si tak užijete ničím (a nikým) nerušené výlety a atrakcie za ceny bežných dní. Rodinná dovolenka viem byť ale aj napriek tomu poriadna záťaž pre peňaženku - vyberte si preto pobyt s dieťaťom zadarmo a za ušetrené peniaze si môžete dopriať výborný obed v kruhu najbližších alebo zmrzlinu navyše.

Láka vás predĺžený víkend na rodinný pobyt pri mori? Dovolenka pred hlavnou sezónou má mnohé výhody - vyhnete sa tak davom turistov aj letným horúčavám. Ideálnou destináciou je Taliansko, kde je 8. máj tiež bežným dňom, no počasie v tomto období býva často už teplé. Ak ale predsa len predpovede nevyzerajú priaznivo, doprajte sebe aj svojim deťom oddych vo wellness.

Dávate predsa len prednosť rodinnému pobytu na Slovensku? Pozrite sa na naše články z kategórie Víkendovky a naplánujte program pre malých aj veľkých na celú dobu pobytu.