Dovolenka pri mori s deťmi

Doprajte svojim deťom tie najkrajšie letné zážitky – dovolenku pri mori plnú tepla, slniečka a kúpania.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza hneď pri pobrežnej promenáde a kamienkovej pláži. Medzi vodné atrakcie patrí vnútorný a vonkajší bazén a, samozrejme, more. Izba bola priestranná s veľkým balkónom a výhľadom na more aj ostrov Pag. Skvele som si v ňom oddýchol, najmä vďaka dobrej klimatizácii. Jedlo formou all inclusive bufetov bolo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene od rána do večera, takže sa počas dovolenky nemusíte báť ani smädu. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou naozaj výnimočnou časťou Chorvátska, ktorú odporúčam navštíviť loďou Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodný tím


Dovolenka pri mori patrí k najkrajším letným zážitkom, ktoré svojim deťom môžete dopriať. O dlhých slnečných dňoch plných šantenia vo vlnách a prechádzkach za zmrzlinou budú po prázdninách nadšene rozprávať všetkým kamarátom.

Kam na dovolenku k moru s deťmi?

Prímorské letoviská sú pre detských hostí skvele vybavené, a tak si pri mori užijete dokonalú rodinnú dovolenku. Medzi dlhodobo najobľúbenejšie prázdninové destinácie patrí Chorvátsko, do ktorého sa turisti radi vracajú kvôli ľahkej dostupnosti, priezračne čistému moru a pohostinosti miestnych.

Nemenej obľúbené sú tiež prímorské letoviská v Taliansku, kde čakajú na malých aj veľkých dlhé piesočné pláže, veľa zábavy v aquaparkoch či vynikajúca zmrzlina a ďalšie špeciality talianskej kuchyne.

V prípade, že nepatríte k milovníkom tropických teplôt, je pre vás ideálnou destináciou na dovolenku pri mori s deťmi Poľsko. Brehy Baltského mora sú pre Slovákov ešte lepšie dostupné ako niektoré destinácie na juhu Európy a svojich návštevníkov lákajú na široké pláže s jemným pieskom a farebnými kamienkami. Poľské pobrežie je navyše lemované početnými majákmi, ktoré rozhodne stoja za prieskum.