Dovolenka pri mori s deťmi

Doprajte svojim deťom tie najkrajšie letné zážitky – dovolenku pri mori plnú tepla, slniečka a kúpania.

Načítavam ponuky...


Dovolenka pri mori patrí k najkrajším letným zážitkom, ktoré svojim deťom môžete dopriať. O dlhých slnečných dňoch plných šantenia vo vlnách a prechádzkach za zmrzlinou budú po prázdninách nadšene rozprávať všetkým kamarátom.

Kam na dovolenku k moru s deťmi?

Prímorské letoviská sú pre detských hostí skvele vybavené, a tak si pri mori užijete dokonalú rodinnú dovolenku. Medzi dlhodobo najobľúbenejšie prázdninové destinácie patrí Chorvátsko, do ktorého sa turisti radi vracajú kvôli ľahkej dostupnosti, priezračne čistému moru a pohostinosti miestnych.

Nemenej obľúbené sú tiež prímorské letoviská v Taliansku, kde čakajú na malých aj veľkých dlhé piesočné pláže, veľa zábavy v aquaparkoch či vynikajúca zmrzlina a ďalšie špeciality talianskej kuchyne.

V prípade, že nepatríte k milovníkom tropických teplôt, je pre vás ideálnou destináciou na dovolenku pri mori s deťmi Poľsko. Brehy Baltského mora sú pre Slovákov ešte lepšie dostupné ako niektoré destinácie na juhu Európy a svojich návštevníkov lákajú na široké pláže s jemným pieskom a farebnými kamienkami. Poľské pobrežie je navyše lemované početnými majákmi, ktoré rozhodne stoja za prieskum.