Dovolenka pri mori s deťmi

Doprajte svojim deťom tie najkrajšie letné zážitky – dovolenku pri mori plnú tepla, slniečka a kúpania.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Pagus **** bol báječný od začiatku do konca. Relaxovali sme vo vnútornom i vonkajšom bazéne, vo vírivke aj priamo v mori, ku ktorému je to pár krokov. V priestrannej izbe s veľkým balkónom s výhľadom na more som sa cítila skvele a krásne som si v nej oddýchla. Jedlo vo forme all inclusive nemalo chybu, z bohatej ponuky skvele pripravených jedál si vyberie každý. Súčasťou sú alko aj nealko nápoje. Ostrov Pag je so svojou rozmanitou krajinou skutočne výnimočnou časťou Chorvátska, kam sa rada vrátim.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Rezort Crvena Luka sa nachádza mimo mesta a patrí k nemu snáď najkrajšia pláž v celom Chorvátsku. Priestranné izby ponúkajú komfortné ubytovanie. Bufetová polpenzia je plná dobrôt a nadchne každého milovníka stredomorskej kuchyne. Odpočívať môžete aj v modernom wellness s vyhrievaným bazénom a dvomi saunami. Dokonalé zázemie tu nájdu rodiny s deťmi - je tu niekoľko ihrísk, parádna herňa a animácie. V okolí je množstvo prírodných i kultúrnych krás od Vranského jazera cez historický Zadar po pohorie Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tím


Dovolenka pri mori patrí k najkrajším letným zážitkom, ktoré svojim deťom môžete dopriať. O dlhých slnečných dňoch plných šantenia vo vlnách a prechádzkach za zmrzlinou budú po prázdninách nadšene rozprávať všetkým kamarátom.

Kam na dovolenku k moru s deťmi?

Prímorské letoviská sú pre detských hostí skvele vybavené, a tak si pri mori užijete dokonalú rodinnú dovolenku. Medzi dlhodobo najobľúbenejšie prázdninové destinácie patrí Chorvátsko, do ktorého sa turisti radi vracajú kvôli ľahkej dostupnosti, priezračne čistému moru a pohostinosti miestnych.

Nemenej obľúbené sú tiež prímorské letoviská v Taliansku, kde čakajú na malých aj veľkých dlhé piesočné pláže, veľa zábavy v aquaparkoch či vynikajúca zmrzlina a ďalšie špeciality talianskej kuchyne.

V prípade, že nepatríte k milovníkom tropických teplôt, je pre vás ideálnou destináciou na dovolenku pri mori s deťmi Poľsko. Brehy Baltského mora sú pre Slovákov ešte lepšie dostupné ako niektoré destinácie na juhu Európy a svojich návštevníkov lákajú na široké pláže s jemným pieskom a farebnými kamienkami. Poľské pobrežie je navyše lemované početnými majákmi, ktoré rozhodne stoja za prieskum.