Luxusné wellness pobyty

Doprajte si skutočne nadštandardný zážitok a vyrazte za rozmaznávaním v obklopení prepychu. Tie najluxusnejšie wellness pobyty si zamilujete nielen kvôli krásnym priestorom a gastronomickým zážitkom v hotelovej reštaurácii, ale hlavne vďaka dokonalému odpočinku vo wellness centre či počas masáží a procedúr. Necháte sa zlákať?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“V hoteli sme si užili parádny víkendový pobyt. Nadšení sme boli z krásnej priestrannej izby s pohodlnou posteľou, vynikajúcej bufetovej stravy, veľkého wellness centra s termálnymi bazénmi i saunovým svetom, a ja osobne aj z kozmetickej procedúry. Potešila nás aj možnosť zahrať si bowling a ochutnať miestne koktaily. Za návštevu stoja aj miestne termálne kúpele.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tím
Overené Travelkingom

“Hotel disponuje vlastným, veľmi kvalitným wellness centrom a vďaka lokalite je tiež ideálnym miestom na jednodňové výlety do okolia. Ak teda rovnako ako ja radi vyrážate na prechádzky do hôr a večer si chcete oddýchnuť v saune či v bazéne, tak je Sporthotel am Semmering ideálnou voľbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedúci zákazníckej podpory


Každý z nás si raz za čas zaslúži poriadnu dávku rozmaznávania a oddychu. Doprajte preto sebe alebo svojim blízkym ako darček prvotriedny luxusný pobyt. Tešiť sa môžete na prepychové interiéry v celom hoteli vrátane vašej izby, na znamenité špeciality pripravené hotelovým šéfkuchárom aj na vždy ústretový personál. Zlatým klincom dovolenky je potom odpočinok vo wellness centre s niekoľkými druhmi sáun, relaxačným bazénom či vírivkou.

Ako si vybrať skutočne luxusný pobyt?

Nie je to až tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Hotel na špičkovej úrovni spoznáte na prvý pohľad podľa počtu hviezdičiek - 4 a 5 hviezdičiek už značia, že v tomto hoteli prežijete skutočne luxusný pobyt. Mnohé vám prezradia aj recenzie hostí, ktorí vedia výborné služby aj krásne prostredie náležite oceniť. Práve preto si môžete vyberať aj spomedzi pobyt označených nálepkou „Osobne overené“, ktorá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a dovolenku v ňom si skutočne užil. Súčasťou mnohých špičkových hotelov je dnes už aj wellness centrum, kde si znamenite oddýchnete. Extra dávku odpočinku si potom doprajte na pobyte s masážou alebo s procedúrami.

Za dokonalým prepychom nemusíte cestovať ďaleko - hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami nájdete aj u nás na Slovensku či v susednom Česku. Ak chcete luxusný wellness pobyt naviac spojiť s odpočinkom v termálne vode, vyberte sa naň do Maďarska presláveného svojimi kúpeľmi. Odpočinok doplnený o turistiku v horách či prechádzky nádhernými historickými mestami si zas vychutnáte v Poľsku a v Rakúsku.