Luxusné wellness pobyty

Doprajte si skutočne nadštandardný zážitok a vyrazte za rozmaznávaním v obklopení prepychu. Tie najluxusnejšie wellness pobyty si zamilujete nielen kvôli krásnym priestorom a gastronomickým zážitkom v hotelovej reštaurácii, ale hlavne vďaka dokonalému odpočinku vo wellness centre či počas masáží a procedúr. Necháte sa zlákať?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Tento hotel som navštívil už dvakrát. Má perfektnú polohu, len asi 5 minút pešo od nádhernej zátoky, ktorá vás ohromí výhľadom. Zúčastnil som sa aj výletu loďou s množstvom aktivít na celý deň, ako napríklad návšteva mesta či pláže. Personál hotela bol tiež skvelý, majú tu veľmi príjemné, útulné wellness a večer hrala živá hudba.”

Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Každý z nás si raz za čas zaslúži poriadnu dávku rozmaznávania a oddychu. Doprajte preto sebe alebo svojim blízkym ako darček prvotriedny luxusný pobyt. Tešiť sa môžete na prepychové interiéry v celom hoteli vrátane vašej izby, na znamenité špeciality pripravené hotelovým šéfkuchárom aj na vždy ústretový personál. Zlatým klincom dovolenky je potom odpočinok vo wellness centre s niekoľkými druhmi sáun, relaxačným bazénom či vírivkou.

Ako si vybrať skutočne luxusný pobyt?

Nie je to až tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Hotel na špičkovej úrovni spoznáte na prvý pohľad podľa počtu hviezdičiek - 4 a 5 hviezdičiek už značia, že v tomto hoteli prežijete skutočne luxusný pobyt. Mnohé vám prezradia aj recenzie hostí, ktorí vedia výborné služby aj krásne prostredie náležite oceniť. Práve preto si môžete vyberať aj spomedzi pobyt označených nálepkou „Osobne overené“, ktorá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a dovolenku v ňom si skutočne užil. Súčasťou mnohých špičkových hotelov je dnes už aj wellness centrum, kde si znamenite oddýchnete. Extra dávku odpočinku si potom doprajte na pobyte s masážou alebo s procedúrami.

Za dokonalým prepychom nemusíte cestovať ďaleko - hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami nájdete aj u nás na Slovensku či v susednom Česku. Ak chcete luxusný wellness pobyt naviac spojiť s odpočinkom v termálne vode, vyberte sa naň do Maďarska presláveného svojimi kúpeľmi. Odpočinok doplnený o turistiku v horách či prechádzky nádhernými historickými mestami si zas vychutnáte v Poľsku a v Rakúsku.