Luxusné wellness pobyty

Doprajte si skutočne nadštandardný zážitok a vyrazte za rozmaznávaním v obklopení prepychu. Tie najluxusnejšie wellness pobyty si zamilujete nielen kvôli krásnym priestorom a gastronomickým zážitkom v hotelovej reštaurácii, ale hlavne vďaka dokonalému odpočinku vo wellness centre či počas masáží a procedúr. Necháte sa zlákať?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne úžasný! Interiéry celého hotela, vrátane našej izby, boli priestranné a dizajnové. Termálne kúpele s množstvom bazénov zase ideálne na relaxáciu. Polpenzia nám veľmi chutila, výber bol bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovín. Môžem povedať, že celý personál bol veľmi profesionálny, ochotný a usmievavý. To som si overil aj v reštaurácii, keď čašník priniesol mojej dcérke jedlo na želanie, aj keď v ten deň nebolo na menu. Ideálna voľba pre rodiny, páry aj osoby na služobnej ceste. V tomto prostredí sa bude cítiť príjemne každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Overené Travelkingom

“Ak máte radi relax v teplej vode, je pobyt v Apartmánoch Termál pre vás to pravé. Apartmány vyzerajú novo a moderne, sú priestranné a majú všetko potrebné. Raňajky sú bohaté a veľmi dobrú je tu i káva. Príjemným prekvapením bol sympatický a ukecaný pán masér. Čerešničkou pobytu je, samozrejme, Thermalpark plný bazénov s horúcou vodou. Z výletov odporúčame neďalekú Bratislavu. Hlavne Bratislavský hrad a staré uličky centra mesta. Určite odporúčam vyskúšať aj niektorú z miestnych štýlových kaviarní.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodný tím


Každý z nás si raz za čas zaslúži poriadnu dávku rozmaznávania a oddychu. Doprajte preto sebe alebo svojim blízkym ako darček prvotriedny luxusný pobyt. Tešiť sa môžete na prepychové interiéry v celom hoteli vrátane vašej izby, na znamenité špeciality pripravené hotelovým šéfkuchárom aj na vždy ústretový personál. Zlatým klincom dovolenky je potom odpočinok vo wellness centre s niekoľkými druhmi sáun, relaxačným bazénom či vírivkou.

Ako si vybrať skutočne luxusný pobyt?

Nie je to až tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Hotel na špičkovej úrovni spoznáte na prvý pohľad podľa počtu hviezdičiek - 4 a 5 hviezdičiek už značia, že v tomto hoteli prežijete skutočne luxusný pobyt. Mnohé vám prezradia aj recenzie hostí, ktorí vedia výborné služby aj krásne prostredie náležite oceniť. Práve preto si môžete vyberať aj spomedzi pobyt označených nálepkou „Osobne overené“, ktorá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a dovolenku v ňom si skutočne užil. Súčasťou mnohých špičkových hotelov je dnes už aj wellness centrum, kde si znamenite oddýchnete. Extra dávku odpočinku si potom doprajte na pobyte s masážou alebo s procedúrami.

Za dokonalým prepychom nemusíte cestovať ďaleko - hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami nájdete aj u nás na Slovensku či v susednom Česku. Ak chcete luxusný wellness pobyt naviac spojiť s odpočinkom v termálne vode, vyberte sa naň do Maďarska presláveného svojimi kúpeľmi. Odpočinok doplnený o turistiku v horách či prechádzky nádhernými historickými mestami si zas vychutnáte v Poľsku a v Rakúsku.