Luxusné wellness pobyty

Doprajte si skutočne nadštandardný zážitok a vyrazte za rozmaznávaním v obklopení prepychu. Tie najluxusnejšie wellness pobyty si zamilujete nielen kvôli krásnym priestorom a gastronomickým zážitkom v hotelovej reštaurácii, ale hlavne vďaka dokonalému odpočinku vo wellness centre či počas masáží a procedúr. Necháte sa zlákať?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Rozhodne jedno z mojich najobľúbenejších miest! Hotel má krásne, moderné izby aj dizajn. Na raňajky aj na večeru tu majú široký výber jedla. Fantastické je aj rozsiahle wellness a výhľad z jaskynného bazéna. Vrelo odporúčam predovšetkým párom, ktoré si chcú užiť trochu romantiky a relaxácie.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko


Každý z nás si raz za čas zaslúži poriadnu dávku rozmaznávania a oddychu. Doprajte preto sebe alebo svojim blízkym ako darček prvotriedny luxusný pobyt. Tešiť sa môžete na prepychové interiéry v celom hoteli vrátane vašej izby, na znamenité špeciality pripravené hotelovým šéfkuchárom aj na vždy ústretový personál. Zlatým klincom dovolenky je potom odpočinok vo wellness centre s niekoľkými druhmi sáun, relaxačným bazénom či vírivkou.

Ako si vybrať skutočne luxusný pobyt?

Nie je to až tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Hotel na špičkovej úrovni spoznáte na prvý pohľad podľa počtu hviezdičiek - 4 a 5 hviezdičiek už značia, že v tomto hoteli prežijete skutočne luxusný pobyt. Mnohé vám prezradia aj recenzie hostí, ktorí vedia výborné služby aj krásne prostredie náležite oceniť. Práve preto si môžete vyberať aj spomedzi pobyt označených nálepkou „Osobne overené“, ktorá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a dovolenku v ňom si skutočne užil. Súčasťou mnohých špičkových hotelov je dnes už aj wellness centrum, kde si znamenite oddýchnete. Extra dávku odpočinku si potom doprajte na pobyte s masážou alebo s procedúrami.

Za dokonalým prepychom nemusíte cestovať ďaleko - hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami nájdete aj u nás na Slovensku či v susednom Česku. Ak chcete luxusný wellness pobyt naviac spojiť s odpočinkom v termálne vode, vyberte sa naň do Maďarska presláveného svojimi kúpeľmi. Odpočinok doplnený o turistiku v horách či prechádzky nádhernými historickými mestami si zas vychutnáte v Poľsku a v Rakúsku.