Luxusné wellness pobyty

Doprajte si skutočne nadštandardný zážitok a vyrazte za rozmaznávaním v obklopení prepychu. Tie najluxusnejšie wellness pobyty si zamilujete nielen kvôli krásnym priestorom a gastronomickým zážitkom v hotelovej reštaurácii, ale hlavne vďaka dokonalému odpočinku vo wellness centre či počas masáží a procedúr. Necháte sa zlákať?

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Hotel leží kúsok od centra Ostrihomu a je ľahko dostupný. Po príchode nás privítal milý personál a dostali sme izbu, ktorá vyzerala ako na fotkách, čistá a s krásnym výhľadom na Dunaj a baziliku. Jedlo bolo skvelé, veľký výber a bolo ho veľa. Kúpele boli obrovské, plné zážitkových bazénov a tiež sáun vo wellness svete. Deti si užili veľa zábavy v bazénoch aj s ostatnými deťmi v detskom kútiku. A že sa nám tu páčilo, dokazuje aj otázka mojej dcéry: „Tatino, vrátime sa sem ešte?“”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Už som navštívil množstvo hotelov a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený vybavením a servisom, ktoré Resort Park Inn ponúka. Vynikajúce bolo aj all inclusive – raňajky, obedy, večere i olovrant boli naozaj chutné a s bohatým výberom. Veľkým plusom bola aj neobmedzená konzumácia nápojov. S kúpeľmi je hotel prepojený chodbou, takže si môžete užívať kúpanie v bazénoch, vrátiť sa na jedlo do hotela a zase sa ísť kúpať. Môj tip znie, vydajte sa sem vo všedné dni, kedy je v Sárvári aj v kúpeľoch menej ľudí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodný tím


Každý z nás si raz za čas zaslúži poriadnu dávku rozmaznávania a oddychu. Doprajte preto sebe alebo svojim blízkym ako darček prvotriedny luxusný pobyt. Tešiť sa môžete na prepychové interiéry v celom hoteli vrátane vašej izby, na znamenité špeciality pripravené hotelovým šéfkuchárom aj na vždy ústretový personál. Zlatým klincom dovolenky je potom odpočinok vo wellness centre s niekoľkými druhmi sáun, relaxačným bazénom či vírivkou.

Ako si vybrať skutočne luxusný pobyt?

Nie je to až tak zložité, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Hotel na špičkovej úrovni spoznáte na prvý pohľad podľa počtu hviezdičiek - 4 a 5 hviezdičiek už značia, že v tomto hoteli prežijete skutočne luxusný pobyt. Mnohé vám prezradia aj recenzie hostí, ktorí vedia výborné služby aj krásne prostredie náležite oceniť. Práve preto si môžete vyberať aj spomedzi pobyt označených nálepkou „Osobne overené“, ktorá značí, že pobyt osobne overil člen tímu Travelking a dovolenku v ňom si skutočne užil. Súčasťou mnohých špičkových hotelov je dnes už aj wellness centrum, kde si znamenite oddýchnete. Extra dávku odpočinku si potom doprajte na pobyte s masážou alebo s procedúrami.

Za dokonalým prepychom nemusíte cestovať ďaleko - hotely ozdobené niekoľkými hviezdičkami nájdete aj u nás na Slovensku či v susednom Česku. Ak chcete luxusný wellness pobyt naviac spojiť s odpočinkom v termálne vode, vyberte sa naň do Maďarska presláveného svojimi kúpeľmi. Odpočinok doplnený o turistiku v horách či prechádzky nádhernými historickými mestami si zas vychutnáte v Poľsku a v Rakúsku.