Luxusný pobyt v Poľsku

Nechajte sa rozmaznávať v luxusných hoteloch a užite si pobyt ako z rozprávky. Tešte sa na priestrannú izbu s posteľou pre kráľovský oddych a relaxujte v hotelovom wellness.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a zároveň si aj trochu zašportovať, ECO Active Resort Pieniny je z môjho pohľadu ideálnou voľbou. Majú tu skvelé wellness, výbornú stravu a môžete si požičať aj bicykle. Osobne odporúčam prejsť si krásnu cyklotrasu okolo jazera Czorsztyn.”

Tomáš Polman
Obchodný tím
Recenzia zákazníka

“Veľký hotel s moderným vybavením. Bazén na poslednom poschodí s úžasným výhľadom na Krakov, vírivka, sauna a para o poschodie nižšie. Pár desiatok metrov na električku, či pár stoviek metrov do židovskej štvrte Kazimierz, alebo ďalej do centra - takže super lokalita! Čisté izby, bohaté raňajky, ústretový personál hotela.”

5/5
(Alena C. - Česko)


Dovolenka v Poľsku je vždy skvelý nápad! Či už sa chcete nechať zlákať pamiatkami a históriou Krakova, vyraziť do kúpeľných miest Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój, Polanica Zdrój za liečbou a prechádzkami po kolonádach, alebo vysoko do hôr!

Pobyt v Poľsku v luxusnom hoteli

Aby ste si svoj pobyt naozaj užili, vyberte si z našej ponuky luxusných pobytov v Poľsku. Do tohto výberu sa dostalo len pár hotelov a museli splniť hneď niekoľko podmienok. Byť nositeľom 3 či 4 hviezdičiek, ďalej tiež mať skvelé či vynikajúce hodnotenie od našich zákazníkov (aspoň 4/5), naozaj komfortné izby a prvotriedne služby, vo väčšine prípadov tiež dlhú platnosť, aby ste si mohli vyberať z mnohých rôznych termínov a vlastné wellness centrum na dokonalú relaxáciu.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa tiež po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.