Luxusný pobyt v Poľsku

Nechajte sa rozmaznávať v luxusných hoteloch a užite si pobyt ako z rozprávky. Tešte sa na priestrannú izbu s posteľou pre kráľovský oddych a relaxujte v hotelovom wellness.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Pobyt bol úplne skvelý! Hotel bol krásny, izba moderná a čistá, personál milý a ústretový. Veľmi nás nadchli bohaté raňajky a vynikajúce večere. Wellness centrum je menšie, ale aj tak parádne s pekným výhľadom na mesto. Hotel sa nachádza pri rieke Visle v pokojnejšej časti Krakova, takže počas noci je tu úplný pokoj. Do centra je to naozaj kúsok a cez most sa doň dostanete pohodlne aj pešo. Hotel Qubus bude určite naším útočiskom v Krakove aj v budúcnosti. Len si nabudúce vezmeme pobyt s polpenziou.”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Swing **** pre mňa bol prvou, ale iste nie poslednou návštevou Krakova. Celý víkend sme si skutočne užili. Môžeme pochváliť čisté, vkusne zariadené a hlavne klimatizované izby, rovnako ako celkovo pekné interiéry hotela. Raňajky boli bohaté a pestré, z ponuky si pravdepodobne vyberie každý. Hotel môžem odporučiť ako párom, tak najmä rodinám s deťmi, pre ktoré bude susediaci aquapark skutočným rajom na zemi. ”

Eliška Srncová
Eliška Srncová
Marketingový tím


Dovolenka v Poľsku je vždy skvelý nápad! Či už sa chcete nechať zlákať pamiatkami a históriou Krakova, vyraziť do kúpeľných miest Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój, Polanica Zdrój za liečbou a prechádzkami po kolonádach, alebo vysoko do hôr!

Pobyt v Poľsku v luxusnom hoteli

Aby ste si svoj pobyt naozaj užili, vyberte si z našej ponuky luxusných pobytov v Poľsku. Do tohto výberu sa dostalo len pár hotelov a museli splniť hneď niekoľko podmienok. Byť nositeľom 3 či 4 hviezdičiek, ďalej tiež mať skvelé či vynikajúce hodnotenie od našich zákazníkov (aspoň 4/5), naozaj komfortné izby a prvotriedne služby, vo väčšine prípadov tiež dlhú platnosť, aby ste si mohli vyberať z mnohých rôznych termínov a vlastné wellness centrum na dokonalú relaxáciu.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa tiež po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.