Luxusný pobyt v Poľsku

Nechajte sa rozmaznávať v luxusných hoteloch a užite si pobyt ako z rozprávky. Tešte sa na priestrannú izbu s posteľou pre kráľovský oddych a relaxujte v hotelovom wellness.

Načítavam ponuky...
Overené Travelkingom

“Mesto Gołdap je preslávené minerálnou vodou, promočnými vežami a najčistejším ovzduším v Poľsku. Samotný Hotel Ventus Natural & Medical SPA ponúka vrelú atmosféru spolu s vysokým komfortom odpočinkového rezortu so záhradou, vonkajšou relaxačnou zónou a wellness s bazénom a saunami. Umiestnený je hneď pri pláži, a tak si užijete aj kúpanie v čistej jazernej vode. Vynikajúce jedlo, krásny interiér, príjemný a ochotný personál - pobyt bol skrátka bez chybičky.”

Kamila Górecka - Kirwiel
Kamila Górecka - Kirwiel
Obchodný tím
Overené Travelkingom

“V Hoteli Victoria sme strávili príjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotela bol veľmi milý a ochotne nám všetko vysvetlil. Izba bola dostačujúca a príjemným prekvapením bol veľký balkón. Najviac sme boli nadšení z wellness centra. Do sauny sme sa chodili zohriať po kúpaní v osviežujúcich vodách Baltu. Odporúčame navštíviť piesočnú pláž kúsok od hotela, vyskúšať kúpanie v Baltskom mori a zájsť do susedného mesta Kolobreh.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznícka podpora


Dovolenka v Poľsku je vždy skvelý nápad! Či už sa chcete nechať zlákať pamiatkami a históriou Krakova, vyraziť do kúpeľných miest Kudowa Zdrój, Ladek Zdrój, Polanica Zdrój za liečbou a prechádzkami po kolonádach, alebo vysoko do hôr!

Pobyt v Poľsku v luxusnom hoteli

Aby ste si svoj pobyt naozaj užili, vyberte si z našej ponuky luxusných pobytov v Poľsku. Do tohto výberu sa dostalo len pár hotelov a museli splniť hneď niekoľko podmienok. Byť nositeľom 3 či 4 hviezdičiek, ďalej tiež mať skvelé či vynikajúce hodnotenie od našich zákazníkov (aspoň 4/5), naozaj komfortné izby a prvotriedne služby, vo väčšine prípadov tiež dlhú platnosť, aby ste si mohli vyberať z mnohých rôznych termínov a vlastné wellness centrum na dokonalú relaxáciu.

Pokiaľ chcete mať ešte väčšiu istotu, že váš pobyt bude dokonalý, pozerajte sa tiež po značke Osobne overené, ktorá je potvrdením toho, že minimálne jeden člen z tímu Travelkingu hotel osobne navštívil a užil si v ňom parádnu dovolenku.